Jedynie prawda jest ciekawa


„Wy PiSowskie mordy” - dziennikarze TVP zaatakowani na spotkaniu z Michnikiem

01.06.2017

Uczestnicy spotkania Komitetu Obrony Demokracji z Adamem Michnikiem zaatakowali dziennikarzy TVP, która próbowała zadać pytanie byłemu naczelnemu Gazety Wyborczej. „Łapy przy sobie”, „wy PiS-owskie mordy” – takie hasła towarzyszyły agresji działaczy KOD-u.

W środowym „Magazynie śledczym Anity Gargas” pokazany został nakręcony dwa dni wcześniej materiał z incydentu, jaki miał miejsce podczas spotkania KOD-u z Adamem Michnikiem. Rozhisteryzowani i agresywni działacze Komitetu, broniąc dostępu do byłego naczelnego GW, wyrzucają z sali akredytowaną ekipę TVP. 

Opublikowany w internecie fragment nagrania pokazuje, jak dziennikarz Telewizji Polskiej usiłuje zadać pytanie Adamowi Michnikowi. W odpowiedzi spotyka się z fizyczną agresją, szarpaniem ekipy i sprzętu. 
 – Realizujemy film dokumentalny na temat „Gazety Wyborczej”. W poniedziałek akredytowana przez nas ekipa pojechała do Gorzowa na spotkanie z redaktorem naczelnym Adamem Michnikiem – mówiła na łamach mediów Anita Gargas dodając, że w tej sprawie zawiadomiono już prokuraturę o popełnieniu przestępstwa. 

https://twitter.com/MagazynSledczy 

Warto poczytać

 1. Tusk23042018 23.04.2018

  "Tusk powinien być napiętnowany za szkodliwe decyzje ws. Smoleńska"

  Donald Tusk powinien być napiętnowany za szkodliwe decyzje jakie podejmował po katastrofie smoleńskiej; obiecywał, że państwo zrobi wszystko, by szybko i skutecznie ją wyjaśnić i tutaj skłamał - podkreślił w poniedziałek szef KSRM Jacek Sasin

 2. duda08032018 23.04.2018

  Prezydent pod ostrzałem. Namawiają go do zmiany decyzji

  Referendum konsultacyjne ws. konstytucji to autorski pomysł prezydenta Andrzeja Dudy; wycofanie się z niego byłoby dobry krokiem - ocenił w poniedziałek szef KSRM Jacek Sasin. Jego zdaniem referendum ma sens wtedy, gdy poddaje się pod nie "pewne gotowe propozycje"

 3. JanPawelIIwiki 23.04.2018

  Były kamerdyner Jana Pawła II przerywa milczenie

  Były kamerdyner Jana Pawła II Angelo Gugel ujawnił, że przed inauguracją pontyfikatu papież przeczytał mu przygotowaną homilię i poprosił o pomoc z włoskim akcentem. Dziennikowi "Corriere della Sera" opowiedział, że widział papieża odprawiającego egzorcyzmy

 4. brudzinski22042018 22.04.2018

  Wiceprezes PiS: "Powinniśmy się bać i czuć odpowiedzialność przed narodem"

  Podczas spotkania w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) szef MSWiA i wiceprezes PiS Joachim Brudziński powiedział, że jego partia nie obawia się "totalnej opozycji" czy zagranicy, ale musi czuć odpowiedzialność przed narodem.

 5. donald220420218 22.04.2018

  Donald Tusk świętuje urodziny. Dostał radę od przyjaciół, którą pochwalił się w sieci

  - Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków – napisał na Twitterze Donald Tusk.

 6. biedron22042018 22.04.2018

  Robert Biedroń namawia do obalenia rządu? I narzeka: "Bycie Polakiem stało się obciachem"

  "Wszystko co sprawi, że odsuniemy te niedemokratyczne siły od władzy jest dobre"

 7. pmm22042018 22.04.2018

  PiS przedstawi nowe rozwiązania dla niepełnosprawnych. Premier Morawiecki zdradza szczegóły

  "Chcemy, żeby Polska była wielka i za rok, i za dziesięć lat, i za sto lat"

 8. Andruszkiewiczwpolsce 22.04.2018

  Te oskarżenia oburzyły Andruszkiewicza. "Jesteście chorzy z nienawiści, leczcie się"

  Posła koła Wolni i Solidarni oburzyły "oskarżenia" pod własnym adresem. Swoim oponentom zasugerował... pójście do lekarza

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook