Jedynie prawda jest ciekawa

„wSieci” ujawnia tajemnice służb!

05.10.2014

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” m.in.: rosyjska broń w bałkańskim piekle – wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez Wojskowe Służby Informacyjne, recenzja najnowszego filmu Patryka Vegi „Służby specjalne”, wszystkie perwersje lewicy piórem Krzysztofa Feusette’a, rozmowa z właścicielem browaru Ciechan – Markiem Jakubiakiem, wspomnienie niezwykłej historii miłości i śmierci Andrzeja Zauchy, a także początek drugiej edycji plebiscytu - Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży już od 6 października.

- Nielegalny handel bronią, łamanie embarga ONZ, działanie na zlecenie obcego mocarstwa, narażanie na kompromitację państwa polskiego, korumpowanie urzędników, fałszowanie dokumentów i miliardy dolarów, które mogły trafić do prywatnych kieszeni – to wszystko obciąża konto Wojskowych Służb Informacyjnych - wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez WSI ujawnia Andrzej Rafał Potocki.

- Służby specjalne” będą jedną z najgłośniejszych premier kinowych tej jesieni. Staną się przedmiotem publicystyczno-politycznych sporów o sposób funkcjonowania specsłużb w Polsce - o najnowszym filmie Patryka Vegi „Służby specjalne” pisze Marek Pyza.

Krzysztof Feusette ujawnia wszystkie „perwersje lewicy”. – Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego Jan Hartman chce pogadać o legalizacji nad Wisłą kazirodztwa. Profesor Uniwersytetu Warszawskiego Monika Płatek zagania kobiety ciężarne do noszenia tobołów w chemicznych oparach. Nowa, lewicowa Polska nie rysuje się zbyt zachęcająco dla normalnych ludzi – pisze autor.

- Za chwilę okaże się, że jestem homoseksualistą, a moim dziadkiem był Adolf Hitler – ironizuje w rozmowie z Wojciechem Surmaczem Marek Jakubiak właściciel browaru Ciechan, który za radykalne przeciwstawienie się propagowaniu filozofii gender został okrzyknięty przez media chamem, faszystą i homofobem.

Ekonomista Janusz Szewczak przedstawia prognozy ekonomiczne: „Przez najbliższy rok w sprawach gospodarczych i finansowych rządzić będą chaos i decyzyjna rosyjska ruletka, bo rząd Kopacz nie ma zupełnie żadnego pomysłu na to, co dalej”.

- Właśnie mijają 23 lata od śmierci Andrzeja Zauchy, piosenkarza odnoszącego sukcesy w muzyce pop, jazzie i rocku – przypomina dziennikarz muzyczny Adam Ciesielski, kreśląc niezwykłą historię miłości i śmierci artysty.

Tygodnik zaprasza czytelników do udziału w drugiej edycji plebiscytu, w którym wyłoniony zostanie Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Może nim zostać osoba, która swoją pracą, podejmowanymi działaniami, postawą, twórczością lub działalnością publiczną przysłużyła się w obronie wolności – zarówno słowa, jak i obywatelskich.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci”, w sprzedaży od 6 października, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Warto poczytać

 1. 1270kempa 14.12.2017

  Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o podpalenie biura Kempy

  Dolnośląscy policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o podpalenie biura poselskiego szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beaty Kempy w Sycowie. Do podłożenia ognia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

 2. 1270amwp 14.12.2017

  Antoni Macierewicz odpowiada Putinowi: Zamiast drwić i oskarżać Polskę, niech pozwoli na wyjaśnienie tragedii smoleńskiej

  Najwyższy czas, żeby władze rosyjskie spojrzały prawdzie w oczy i oddały Polsce bezprawnie przetrzymywany wrak Tu-154M, czarne skrzynki i inne fundamentalne dowody w sprawie katastrofy smoleńskiej - powiedział w czwartek szef MON Antoni Macierewicz.

 3. 1270matteusz 14.12.2017

  Morawiecki: uruchomienie art. 7 traktatu UE wobec Polski byłoby niesprawiedliwe

  Ewentualne uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Polski byłoby niesprawiedliwe - powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji w Brukseli. Według niego Europa powinna być Europą suwerennych państw, które mają prawo do reformy sądownictwa.

 4. Caracal352sow-af-mil 14.12.2017

  PiS ostro o poprzedniej władzy: zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie i awaryjne

  Nasi poprzednicy zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie, całkowicie importowane i - jak się okazuje - awaryjne - powiedział w czwartek w Sejmie poseł PiS Artur Soboń. Posłowie PiS odnieśli się do doniesień medialnych dotyczących francuskich śmigłowców caracal

 5. Strzelecka14122017 14.12.2017

  IPN przeszuka katownię NKWD. Mogą znajdować się tam szczątki pomordowanych Polaków

  IPN, który przejął siedzibę dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie, podejmie na jej terenie poszukiwania szczątków ofiar zbrodni komunistycznych. To teren budynku przy ul. Strzeleckiej 8, w którego piwnicach mordowano żołnierzy podziemia niepodległościowego

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook