Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„wSieci” ujawnia tajemnice służb!

05.10.2014

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” m.in.: rosyjska broń w bałkańskim piekle – wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez Wojskowe Służby Informacyjne, recenzja najnowszego filmu Patryka Vegi „Służby specjalne”, wszystkie perwersje lewicy piórem Krzysztofa Feusette’a, rozmowa z właścicielem browaru Ciechan – Markiem Jakubiakiem, wspomnienie niezwykłej historii miłości i śmierci Andrzeja Zauchy, a także początek drugiej edycji plebiscytu - Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży już od 6 października.

- Nielegalny handel bronią, łamanie embarga ONZ, działanie na zlecenie obcego mocarstwa, narażanie na kompromitację państwa polskiego, korumpowanie urzędników, fałszowanie dokumentów i miliardy dolarów, które mogły trafić do prywatnych kieszeni – to wszystko obciąża konto Wojskowych Służb Informacyjnych - wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez WSI ujawnia Andrzej Rafał Potocki.

- Służby specjalne” będą jedną z najgłośniejszych premier kinowych tej jesieni. Staną się przedmiotem publicystyczno-politycznych sporów o sposób funkcjonowania specsłużb w Polsce - o najnowszym filmie Patryka Vegi „Służby specjalne” pisze Marek Pyza.

Krzysztof Feusette ujawnia wszystkie „perwersje lewicy”. – Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego Jan Hartman chce pogadać o legalizacji nad Wisłą kazirodztwa. Profesor Uniwersytetu Warszawskiego Monika Płatek zagania kobiety ciężarne do noszenia tobołów w chemicznych oparach. Nowa, lewicowa Polska nie rysuje się zbyt zachęcająco dla normalnych ludzi – pisze autor.

- Za chwilę okaże się, że jestem homoseksualistą, a moim dziadkiem był Adolf Hitler – ironizuje w rozmowie z Wojciechem Surmaczem Marek Jakubiak właściciel browaru Ciechan, który za radykalne przeciwstawienie się propagowaniu filozofii gender został okrzyknięty przez media chamem, faszystą i homofobem.

Ekonomista Janusz Szewczak przedstawia prognozy ekonomiczne: „Przez najbliższy rok w sprawach gospodarczych i finansowych rządzić będą chaos i decyzyjna rosyjska ruletka, bo rząd Kopacz nie ma zupełnie żadnego pomysłu na to, co dalej”.

- Właśnie mijają 23 lata od śmierci Andrzeja Zauchy, piosenkarza odnoszącego sukcesy w muzyce pop, jazzie i rocku – przypomina dziennikarz muzyczny Adam Ciesielski, kreśląc niezwykłą historię miłości i śmierci artysty.

Tygodnik zaprasza czytelników do udziału w drugiej edycji plebiscytu, w którym wyłoniony zostanie Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Może nim zostać osoba, która swoją pracą, podejmowanymi działaniami, postawą, twórczością lub działalnością publiczną przysłużyła się w obronie wolności – zarówno słowa, jak i obywatelskich.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci”, w sprzedaży od 6 października, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Warto poczytać

 1. mid-17325117 25.03.2017

  Marsz opozycji: „Kocham Cię, Europo!"

  „Nie damy odebrać sobie szans unijnych, europejskich. Nie damy wyprowadzić Polski z projektu, który jest gwarancją naszego bezpieczeństwa, rozwoju i postępu cywilizacyjnego”.

 2. mid-17325112 25.03.2017

  Protest frankowiczów w Warszawie

  "Ze wszystkich stron sceny politycznej odczuwamy blokadę" - mówił Andrzej Zalewski z Ruchu Obywatelskiego Frankowcy PL.

 3. mid-17325032 25.03.2017

  Rafalska: Rodzina w centrum

  "Rodzina energią dla Polski": To hasło chyba najlepiej oddaje cel, który przyświeca działaniom rządu - powiedziała szefowa MRPiPS.

 4. po-stefekk 25.03.2017

  PO: Rolą Platformy Obywatelskiej jest przygotowanie obrony polskiego samorządu

  Zdaniem PO zapowiadane przez PiS zmiany prawa zmierzają do ponownej centralizacji państwa.

 5. policjawPolitycepl 25.03.2017

  CBŚP rozbiło gang, który wyłudzał VAT

  Pięcioosobową grupę przestępczą zajmującą się wyłudzeniem VAT rozbili funkcjonariusze CBŚP z Bielska-Białej.

 6. mid-17324205 25.03.2017

  Rodzina jednym z ważniejszych elementów życia

  - Rodzina staje się jednym z ważniejszych elementów życia społecznego - powiedział Jacek Sapa.

 7. mid-17324078 24.03.2017

  HGW o zawiadomieniu CBA ws. reprywatyzacji

  CBA skierowało do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu korupcji i niedopełnienia obowiązków przez urzędników stołecznego ratusza przy reprywatyzacji działek m.in. w obrębie Placu Defilad.

 8. mid-17323115 24.03.2017

  Petru: Raczej zagłosujemy za odwołaniem Szydło

  „Wiemy dobrze, że gdyby to miałoby być prawdziwe konstruktywne wotum nieufności, to wszystkie partie musiałby się spotkać, ustalić wspólnego kandydata”.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook