Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„wSieci” ujawnia tajemnice służb!

05.10.2014

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” m.in.: rosyjska broń w bałkańskim piekle – wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez Wojskowe Służby Informacyjne, recenzja najnowszego filmu Patryka Vegi „Służby specjalne”, wszystkie perwersje lewicy piórem Krzysztofa Feusette’a, rozmowa z właścicielem browaru Ciechan – Markiem Jakubiakiem, wspomnienie niezwykłej historii miłości i śmierci Andrzeja Zauchy, a także początek drugiej edycji plebiscytu - Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży już od 6 października.

- Nielegalny handel bronią, łamanie embarga ONZ, działanie na zlecenie obcego mocarstwa, narażanie na kompromitację państwa polskiego, korumpowanie urzędników, fałszowanie dokumentów i miliardy dolarów, które mogły trafić do prywatnych kieszeni – to wszystko obciąża konto Wojskowych Służb Informacyjnych - wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego handlu bronią przez WSI ujawnia Andrzej Rafał Potocki.

- Służby specjalne” będą jedną z najgłośniejszych premier kinowych tej jesieni. Staną się przedmiotem publicystyczno-politycznych sporów o sposób funkcjonowania specsłużb w Polsce - o najnowszym filmie Patryka Vegi „Służby specjalne” pisze Marek Pyza.

Krzysztof Feusette ujawnia wszystkie „perwersje lewicy”. – Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego Jan Hartman chce pogadać o legalizacji nad Wisłą kazirodztwa. Profesor Uniwersytetu Warszawskiego Monika Płatek zagania kobiety ciężarne do noszenia tobołów w chemicznych oparach. Nowa, lewicowa Polska nie rysuje się zbyt zachęcająco dla normalnych ludzi – pisze autor.

- Za chwilę okaże się, że jestem homoseksualistą, a moim dziadkiem był Adolf Hitler – ironizuje w rozmowie z Wojciechem Surmaczem Marek Jakubiak właściciel browaru Ciechan, który za radykalne przeciwstawienie się propagowaniu filozofii gender został okrzyknięty przez media chamem, faszystą i homofobem.

Ekonomista Janusz Szewczak przedstawia prognozy ekonomiczne: „Przez najbliższy rok w sprawach gospodarczych i finansowych rządzić będą chaos i decyzyjna rosyjska ruletka, bo rząd Kopacz nie ma zupełnie żadnego pomysłu na to, co dalej”.

- Właśnie mijają 23 lata od śmierci Andrzeja Zauchy, piosenkarza odnoszącego sukcesy w muzyce pop, jazzie i rocku – przypomina dziennikarz muzyczny Adam Ciesielski, kreśląc niezwykłą historię miłości i śmierci artysty.

Tygodnik zaprasza czytelników do udziału w drugiej edycji plebiscytu, w którym wyłoniony zostanie Człowiek Wolności 2014 tygodnika „wSieci”. Może nim zostać osoba, która swoją pracą, podejmowanymi działaniami, postawą, twórczością lub działalnością publiczną przysłużyła się w obronie wolności – zarówno słowa, jak i obywatelskich.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci”, w sprzedaży od 6 października, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Warto poczytać

 1. dudapapgrygiel 28.05.2017

  Prezydent na pielgrzymce mężczyzn w Piekarach Śl.

  Powołaniem i zadaniem chrześcijan jest czynienie dobra wszędzie tam, gdzie brakuje sprawiedliwości i miłości społecznej - mówił abp Wiktor Skworc do uczestników dorocznej pielgrzymki mężczyzn. W uroczystości uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda.

 2. ksszydlopapbednarczyk 28.05.2017

  Ks. Szydło, syn premier, odprawił Mszę prymicyjną

  Ks. Tymoteusz Szydło, syn premier Beaty Szydło, odprawił w niedzielę prymicyjną mszę św. w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w rodzinnym Przecieszynie. W Eucharystii uczestniczyła rodzina wyświęconego dzień wcześniej księdza, w tym szefowa rządu.

 3. pispapdelmanowicz 28.05.2017

  Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

  "Podkarpacie potrzebuje przyśpieszenia" - posłowie PiS na wyjazdowym posiedzeniu klubu w Strachocinie. W przyjętym stanowisku podkreślili m.in. konieczność budowy nowych przejść granicznych ze Słowacją i Ukrainą.

 4. macierewiczzolnierzepapSI 28.05.2017

  Weterani świętują w Giżycku

  Kilkuset żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych - uczestników misji zagranicznych - wzięło udział w centralnych obchodach Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa, które odbyły się w niedzielę w Giżycku. Do wieczora trwa tam jeszcze piknik weterana.

 5. mid-17526086 28.05.2017

  Łapiński: prezydent USA odwiedzi Polskę

  Krzysztof Łapiński powiedział, że prezydent Duda podczas szczytu NATO w Brukseli spotkał się z Trumpem i było to „dłuższe spotkanie”.

 6. MKaminski2852017 28.05.2017

  SN zbada pytanie ws. prezydenckich ułaskawień

  Sędziowie SN zbada pytanie prawne dotyczące ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę Mariusza Kamińskiego i innych b. członków szefostwa CBA.

 7. Krzysztof-Lozinski-gfdgdfgfdgdfs 27.05.2017

  Łoziński nowym szefem KOD

  "Dziękuję Mateuszowi za pracę, którą wykonał" - powiedział Łoziński.

 8. Antoni-Macierewicz-gfsdgfdg 27.05.2017

  Macierewicz spotkał się z weteranami

  Szef MON odwiedził uczestników zawodów strzeleckich dla weteranów i poszkodowanych na misjach, które odbyły się na strzelnicy k. Orzysza.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook