Jedynie prawda jest ciekawa

„wSieci”: Świetlik o kampanii wyborczej

26.05.2014

Wśród omawianych haseł: kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki i Thun.

Subiektywne zestawienie najpiękniejszych akcji, najlepszych graczy w kampanii do Parlamentu Europejskiego przedstawia publicysta tygodnika „wSieci” Wiktor Świetlik.

„Ach, ta kampania, słaba, taka niemerytoryczna, idiotyczna – załamywali ręce dziennikarze, zresztą dokładnie ci sami, za których sprawa wszystko w Polsce jest niemerytoryczne i idiotyczne. No, może poza wskazówkami wyborczymi i europarlamentarnym rankingiem „Gazety Wyborczej”, który przygotowywało aż trzech dziennikarzy tylko po to, by ogłosić, ze trzeba glosować na Platformę” - pisze Świetlik i przedstawia swoją ocenę pewnych zjawisk okołowyborczych.

Debata – stado ludzi przekrzykuje się na temat tego, kto jest większym chamem albo kto stanowi większe zagrożenie dla Polski. Tak wyglądała większość debat przedwyborczych. Najchętniej dyskutowano o prof. Pawłowicz i Władysławie Bartoszewskim, choć żadne z nich do PE nie kandydowało.


Wśród omawianych haseł znalazły się także m. in.: badania wyborcze, kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki, Thun i Wałęsa Jarosław. POLECAMY!

Cały ranking Wiktora Świetlika w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, również w formie e-wydania.

Warto poczytać

 1. gdansk127022092017 22.09.2017

  Ogromna kasa dla mediów z gdańskiego ratusza. Kto zarabia najwięcej?

  Od początku stycznia do połowy września br. Gdańsk wydał w mediach ponad 400 tysięcy złotych. Lista beneficjentów jest krótka. To głównie Agora, Trojmiasto.pl i Polska Press. Z wydawców radiowych najbardziej uprzywilejowany jest Eurozet (m. in. Radio Zet i Antyradio), a także grupa RMF.

 2. waszczykowski22092017 22.09.2017

  Szef MSZ zakończył wizytę w USA. Zaprosił do Polski amerykańskiego sekretarza stanu

  - Szef MSZ Witold Waszczykowski zakończył tygodniową wizytę w USA, podczas której m.in. towarzyszył prezydentowi Andrzejowi Dudzie w 72. Sesji Zgromadzenia ONZ. Minister zaprosił do złożenia wizyty w Polsce amerykańskiego sekretarza stanu Rexa Tillersona.

 3. Duda22092017 22.09.2017

  Najnowszy sondaż miażdży opozycję! Ogromne zaufanie dla Prezydenta i Premier

  Prezydent Andrzej Duda cieszy się największym (74 proc.) zaufaniem społecznym - wynika z sondażu CBOS. Na kolejnych miejscach są: premier Beata Szydło (57 proc.) i Paweł Kukiz (51 proc.).

 4. OrbanSzydlo22092017 22.09.2017

  Orban w Warszawie: z Polską należy rozmawiać z szacunkiem

  - To nie jest tylko błąd polityczny, niegodne, ale to brak szacunku. Uważam, że z Polską należy rozmawiać z szacunkiem. Tak, jak jest napisane w traktacie - tak o obecnej sytuacji Polski w UE powiedział Orban po rozmowie z Premier Beatą Szydło

 5. Sad 22.09.2017

  Kampania "Sprawiedliwe sądy" przynosi skutek? Nie przerwą kary skazanemu za pedofilię

  Wrocławski sąd odwołał przerwę w odbywaniu kary mężczyźnie skazanemu za pedofilię, który jest chory na stwardnienie rozsiane. 27-latek będzie odbywał karę pozbawienia wolności w areszcie śledczym w Gdański, gdzie będzie miał zapewnioną opiekę medyczną.

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook