Jedynie prawda jest ciekawa

„wSieci”: Świetlik o kampanii wyborczej

26.05.2014

Wśród omawianych haseł: kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki i Thun.

Subiektywne zestawienie najpiękniejszych akcji, najlepszych graczy w kampanii do Parlamentu Europejskiego przedstawia publicysta tygodnika „wSieci” Wiktor Świetlik.

„Ach, ta kampania, słaba, taka niemerytoryczna, idiotyczna – załamywali ręce dziennikarze, zresztą dokładnie ci sami, za których sprawa wszystko w Polsce jest niemerytoryczne i idiotyczne. No, może poza wskazówkami wyborczymi i europarlamentarnym rankingiem „Gazety Wyborczej”, który przygotowywało aż trzech dziennikarzy tylko po to, by ogłosić, ze trzeba glosować na Platformę” - pisze Świetlik i przedstawia swoją ocenę pewnych zjawisk okołowyborczych.

Debata – stado ludzi przekrzykuje się na temat tego, kto jest większym chamem albo kto stanowi większe zagrożenie dla Polski. Tak wyglądała większość debat przedwyborczych. Najchętniej dyskutowano o prof. Pawłowicz i Władysławie Bartoszewskim, choć żadne z nich do PE nie kandydowało.


Wśród omawianych haseł znalazły się także m. in.: badania wyborcze, kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki, Thun i Wałęsa Jarosław. POLECAMY!

Cały ranking Wiktora Świetlika w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, również w formie e-wydania.
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook