Jedynie prawda jest ciekawa


„wSieci”: Świetlik o kampanii wyborczej

26.05.2014

Wśród omawianych haseł: kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki i Thun.

Subiektywne zestawienie najpiękniejszych akcji, najlepszych graczy w kampanii do Parlamentu Europejskiego przedstawia publicysta tygodnika „wSieci” Wiktor Świetlik.

„Ach, ta kampania, słaba, taka niemerytoryczna, idiotyczna – załamywali ręce dziennikarze, zresztą dokładnie ci sami, za których sprawa wszystko w Polsce jest niemerytoryczne i idiotyczne. No, może poza wskazówkami wyborczymi i europarlamentarnym rankingiem „Gazety Wyborczej”, który przygotowywało aż trzech dziennikarzy tylko po to, by ogłosić, ze trzeba glosować na Platformę” - pisze Świetlik i przedstawia swoją ocenę pewnych zjawisk okołowyborczych.

Debata – stado ludzi przekrzykuje się na temat tego, kto jest większym chamem albo kto stanowi większe zagrożenie dla Polski. Tak wyglądała większość debat przedwyborczych. Najchętniej dyskutowano o prof. Pawłowicz i Władysławie Bartoszewskim, choć żadne z nich do PE nie kandydowało.


Wśród omawianych haseł znalazły się także m. in.: badania wyborcze, kluby nocne, Korwin - Mikke Janusz, pośladki, Thun i Wałęsa Jarosław. POLECAMY!

Cały ranking Wiktora Świetlika w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, również w formie e-wydania.

Warto poczytać

 1. 1270tu154regulajki 19.03.2018

  Sasin o zwrocie wraku Tu-154: nie widzę perspektyw, żeby Rosjanie chcieli współpracować z Polską

  Nie widzę żadnych perspektyw, żeby Rosjanie chcieli współpracować z Polską - ocenił w poniedziałek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, pytany o sprawę zwrotu wraku Tu-154

 2. 1270nerkal007 19.03.2018

  Nergal przed sądem w sprawie znieważenia godła. "Polska nie ma wyłączności na ptaka"

  Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się w poniedziałek proces lidera deathmetalowej grupy Behemoth Adama Darskiego, ps. Nergal, oskarżonego o publiczne znieważenie polskiego godła

 3. morawieckimay18032018 18.03.2018

  Morawiecki rozmawiał z May na temat Rosji. „Reakcja musi być zdecydowana”

  Premier Mateusz Morawiecki rozmawiał w niedzielę z premier Wielkiej Brytanii Theresą May, która chciała skonsultować dalsze postępowanie wobec Rosji

 4. 1270merkelina 18.03.2018

  W poniedziałek w Warszawie wizyta kanclerz Niemiec

  Współpraca dwustronna, przyszłość UE po Brexicie, unijny budżet, bezpieczeństwo energetyczne i kryzys migracyjny

 5. 1270manifestacja 17.03.2018

  W największych miastach odbyły się demonstracje przeciwko rasizmowi

  Nie chcemy w Polsce zwolenników brunatnych poglądów i rasizmu; nie ma tutaj miejsca na faszyzm - mówili przedstawiciele koalicji Zjednoczeni Przeciwko Rasizmowi. W sobotę w największych miastach kraju odbyły się demonstracje w związku ze Światowym Dniem Walki z Dyskryminacją Rasową.

 6. 1270zziobro 17.03.2018

  Ziobro: musimy podnieść standardy zawodowe sędziów w Polsce

  Musimy podnieść standardy zawodowe sędziów w Polsce - oświadczył w sobotę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, zapowiadając projekt zmian w przepisach dot. usuwania sędziów z zawodu. Dodał, że powstał już zespół roboczy, który pracuje nad nowelizacją.

 7. 1270wstyd 17.03.2018

  "Konwój Wstydu" jeździ po Polsce - PO apeluje do polityków PiS

  W ramach akcji "Konwój Wstydu", zorganizowanej przez Platformę Obywatelską, po Polsce jeżdżą billboardy z wizerunkami polityków PiS oraz kwotami ich jednorazowych nagród. W sobotę politycy PO w różnych miastach apelowali do polityków PiS o oddanie pieniędzy podatników.

 8. Anders17032018 17.03.2018

  Anders zapowiada: oddam premię

  Oddam premię, którą otrzymałam w styczniu - zapowiedziała w sobotę w radiu RMF FM senator, sekretarz stanu w kancelarii premiera Anna Maria Anders. Oceniła, że jeżeli kogoś chce się wynagrodzić za działanie, to się powinno mu podwyższyć pensję

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook