Jedynie prawda jest ciekawa

Wipler: Gangrena i syf rozlał się na cały kraj

20.11.2014

Przemysław Wipler poseł Kongresu Nowej Prawicy uważa, że wszystkie partie powinny doprowadzić do tego, żeby we wszystkich komisjach wyborczych byli mężowie zaufania. - I nie będzie takiej, w której będzie zasiadał sam PSL i ludzie wójta. To kończy się 40-procentową liczbą głosów nieważnych – podkreślał Wipler.

Jak przypomniał, że już 4 lata temu Janusz Korwin-Mikke, w oparciu o szokującą liczbę nieważnych głosów na Mazowszu złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

- To co się tam wydarzyło, to było zapalenie, pierwszy syndrom choroby. Prokuratura umorzyła postępowanie. Zatem kiedy gangsterzy przetestowali, czego można się dopuścić, to okazało się, że organy państwa przymykają na to oczy. Gangrena, syf rozlał się na cały kraj i mamy sepsę wyborczą.

Poseł poinformował także o manifestacji, która wystartuje już dziś o godz. 17:00 przed Państwową Komisją Wyborczą.

- Mamy nadzieję, że będą brali w niej Polacy niezależnie od swoich poglądów osobistych i od tego na kogo głosowali w wyborach. Domagamy się unieważnienia wyborów do sejmików w całym kraju.

Greg/Radio Wnet
[fot. M. Czutko/wPolityce.pl]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. Szydlo21092017 21.09.2017

  Szydło: liczę na prawdziwą reformę sądownictwa

  Mam nadzieję, że prezydenckie projekty ustaw o KRS i SN, będą zakładały prawdziwą reformę sądownictwa, bo tego oczekują Polacy - oświadczyła w czwartek premier Beata Szydło.

 2. Grupinskiwiki 21.09.2017

  Farbowany konserwatysta. Poseł PO chce wprowadzenia związków partnerskich!

  Jeśli Platforma Obywatelska wróci do władzy, to będę dążył do tego, żeby "jak najszybciej" wprowadzić związki partnerskie - zapowiedział poseł PO Rafał Grupiński. Dodał, że jego ugrupowanie zmieni także podstawy programowe, po przeprowadzonej przez szefową MEN reformie edukacji.

 3. HGW09082017 21.09.2017

  Urząd Skarbowy wszedł na konto Gronkiewicz-Waltz!

  Urząd Skarbowy zajął na prywatnym rachunku bankowym prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz ponad 12 tys. zł - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do komisji weryfikacyjnej. Chodzi o grzywny - wraz z odsetkami - jakie nałożyła na nią komisja za niestawiennictwo na czterech rozprawach.

 4. GryglasNSZ 20.09.2017

  Nowoczesna udzieliła nagany posłowi za oddanie szacunku żołnierzom Polskiego Podziemia. "To sprzeczne z ideami i programem naszej partii"

  Posłowi Zbigniewowi Gryglasowi udzielono nagany za „zajmowanie postaw sprzecznych z programem i ideami Nowoczesnej, w szczególności takich, które mogą być odbierane za przejaw przyzwalania na zachowania nacjonalistyczne i ksenofobiczne”

 5. Blaszczak20092017 20.09.2017

  Błaszczak: nie ma przyzwolenia na nadużycia, szczególnie w policji

  Nie ma przyzwolenia na jakiekolwiek nadużycia, szczególnie w policji; liczę, że sprawa zostanie wyjaśniona - powiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak, pytany o dwoje policjantów z Zabrza, którzy targnęli się na życie po tym, jak sąd zdecydował o ich aresztowaniu.

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook