Jedynie prawda jest ciekawa

Wałęsie marzy się stan wojenny? Chce aresztowań

17.07.2017

Choć Lech Wałęsa nie wziął ostatecznie udziału w zeszłotygodniowej miesięcznicy smoleńskiej, nie przestał szokować swoimi wypowiedziami. Tym razem na Facebooku uznał, że jak najszybciej powinno zostać aresztowanych 15 osób, w tym znany duchowny.

 "Aby uchronić Ojczyznę od wojny domowej trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka ..LW" (pisownia oryginalna - red). Rano Wałęsa odniósł się do swoich słów w komentarzu. "Ja tym zdaniem powiedziałem tylko , że może być i taka sytuacja i decydenci muszą wiedzieć kogo i ilu należy unieszkodliwuć .Tu należy dobrze przewidywać i co możliwe przygotować .By koszty i straty były minimalne ." - napisał.

W sondażu opublikowanym w zeszłym tygodniu przez "Wirtualną Polskę" 45% badanych stwierdziło, że były prezydent powinien całkowicie wycofać się z polityki. 24% uznało, że powinien on zmniejszyć swoją aktywność polityczną, zaś 20% uznało że należy ją zwiększyć. Zaledwie 11% uznało, że Wałęsa powinien całkowicie zaangażować się w politykę.

KH

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook