Jedynie prawda jest ciekawa


Wałęsa chciał obrazić prof. Pawłowicz. Takiej reakcji się nie spodziewał

05.02.2018
Pawlowiczwalesa
Wałęsa chciał obrazić prof. Pawłowicz. Takiej reakcji się nie spodziewał

Były prezydent Lech Wałęsa powinien sprawdzić, czy w jego biurze znowu przypadkiem nie pojawił się haker. Odkąd Wałęsa przerzucił swoją internetową aktywność z Wykopu na Twittera, na jego koncie wciąż pojawiają się niewybredne żarty z polityków partii rządzącej. Tym razem ofiarą jego osobliwego poczucia humoru padła prof. Krystyna Pawłowicz.

Jak pani jest głodna to nie jest „sobą” – napisał Wałęsa, najwyraźniej chcąc być zabawnym, komentując wpis prof. Pawłowicz dotyczący konieczności obrony Polski przed nagonką, jaka spadła za nasz kraj po uchwaleniu nowelizacji ustawy o IPN.

Bogacz, który w internecie lubi chwalić się pławieniem się w luksusach, najwyraźniej postanowił przypomnieć prof. Pawłowicz o sałatce, z którą kiedyś uchwycono ją w Sejmie. Szkoda, że co do swojej przeszłości i współpracy ze służbami PRL, jego pamięć tak często szwankuje.

Profesor Krystyna Pawłowicz w swoim stylu odpowiedziała Wałęsie: Co ma piernik do wiatraka? Wałęsa to już tylko o jedzeniu i basenie.

I jeszcze o prof. Cenckiewiczu, Pani Profesor. To jego trzecia obsesja. Chciał być zabawny, a znowu została mu tylko śmieszność.


pf  

Warto poczytać

 1. Westerplatte 25.04.2018

  Wojna o Westerplatte. Kto odpowiada za bałagan w miejscu uświęconym krwią Polaków?

  Zaczęło się niespełna tydzień temu od wpisu Pawła Adamowicza na Facebooku: – Urząd Miejski w Gdańsku odwiedził protegowany ministra w asyście kamer TVP - napisał prezydent Gdańska

 2. MagdalenaZukFB 25.04.2018

  Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Jest raport śledczych z Egiptu

  Prokuratura prowadząca śledztwo ws. śmierci w Egipcie 27-letniej Magdaleny Żuk otrzymała od tamtejszych organów ścigania odpowiedź w ramach pomocy prawnej - poinformowała PAP w środę Prokuratura Krajowa. W związku z tym polskie śledztwo będzie przedłużone

 3. Kijowskiwiki 25.04.2018

  On wrócił! Kijowski protestuje pod Sejmem

  - Gdyby przeciwko obecnej władzy protestowało Stowarzyszenie Łysych (o ile takie istnieje), Kijowski ogoliłby się na glacę i na pewno dołączyłby do protestu. Tak bardzo kocha demokrację i praworządność. I cudzą kasę - skomentował obecność byłego lidera KOD pod Sejmem jeden z internautów

 4. Tarczynskiwpolsce 25.04.2018

  Tarczyński nie wytrzymał: kiedy twój pan Michnik przeprosi za brata?

  Rosyjska propaganda odkryła potencjał pana Tarczyńskiego - napisał na Twitterze redaktor Gazety Wyborczej Bartosz Wieliński. Poseł udzielił szybkiej repliki

 5. lichocka25042018 25.04.2018

  Lichocka dla wPolsce.pl: Projekt „Zatrzymaj aborcję” ma rozbić prawicę

  Ten projekt jest zły, jest źle napisany również dlatego, że jedne dzieci - te chore - ma chronić, a inne dzieci - zupełnie zdrowe - pozwala zabijać - powiedziała w środę o projekcie "Zatrzymaj aborcję" posłanka PiS Joanna Lichocka.

 6. 1270migalskis12 25.04.2018

  Gdzie ten człowiek ma serce? Popis bezduszności w wykonaniu Marka Migalskiego.

  Gdy cały świat emocjonuje się dramatyczną walką o życie małego Alfi’ego Evansa, są ludzie, na których bezduszność maszyny urzędniczej nie robi wrażenia. Godną politologa wrażliwością społeczną zabłysnął były europoseł Marek Migalski.

 7. 1270andrzejdudaalfie 25.04.2018

  Prezydent Duda: Musimy ocalić Alfiego Evansa!

  Prezydent Andrzej Duda zabrał głos w sprawie małego Alfie'go Evansa

 8. 1270andrzejdudaetiop 25.04.2018

  Johann: konstytucja RP wymaga korekty lub całkowitej zmiany

  Konstytucja RP wymaga korekty lub całkowitej zmiany - ocenił w środę przedstawiciel prezydenta w KRS Wiesław Johann. Jego zdaniem należy jasno określić relacje pomiędzy władzą wykonawczą, sądowniczą a ustawodawczą.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook