Jedynie prawda jest ciekawa

„Układ zamknięty” z najnowszym „wSieci”

04.12.2013

Do części nakładu najnowszego wydania tygodnika „wSieci” dołączony jest głośny film w reżyserii Ryszarda Bugajskiego.

Film „Układ Zamknięty”, który wszedł do kin 5 kwietnia br. opowiada historię trzech prężnie działających biznesmenów (Przemysław Sadowski, Robert Olech, Jarosław Kopaczewski), którzy padają ofiarą misternie uknutej intrygi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości. Przedsiębiorcy w wyniku nieuczciwego działania organów państwa zostają pozbawieni majątku, zrujnowani materialnie, emocjonalnie i moralnie. Twórcom filmu udało się zgromadzić doborowe nazwiska. W rolę bezwzględnego i cynicznego prokuratora wcielił się Janusz Gajos. Jego pomocnikiem przy niszczeniu firmy i przedsiębiorców oraz ich rodzin jest szef Urzędu Skarbowego, którego zagrał Kazimierz Kaczor. Produkcja powstała na kanwie prawdziwych wydarzeń, który miały miejsce w 2003 roku w Krakowie.

- Wszystkie sceny filmowe, które dotyczą głównych bohaterów, sceny wręcz niewyobrażalne, są w stu procentach prawdziwe. To wszystko działo się w – ponoć demokratycznym – państwie prawa -podkreśla Mirosław Piepka, producent i scenarzysta filmu „Układ zamknięty”. - Jest bardzo źle, gdy zwykli obywatele popełniają przestępstwa. Ale jest strasznie, gdy to władza popełnia przestępstwa i potem udaje, że ich nie ma.

Nowy numer tygodnika „wSieci ” wraz z wydaniem filmu „Układ zamknięty” na DVD, w sprzedaży już od 2 grudnia br. Cena tygodnika z filmem to 19,90 zł.

Partnerem wydania tygodnika z filmem „Układ zamknięty” są:

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe

Zainteresował Cię artykuł? Dołącz do nas na Facebooku!


Galeria zdjęć

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook