Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Tytuł Człowieka Roku dla Komorowskiego

16.06.2015

Choć Agora nadal chce wręczyć tytuł Człowieka Roku „Gazety Wyborczej” prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu to wciąż nie wiadomo kiedy to nastąpi. Przyznanie tytułu będzie miało charakter kameralny, a nawet wewnątrzredakcyjny.

Przyznanie tytułu Człowieka Roku prezydentowi Komorowskiemu redakcja „Gazety Wyborczej” ogłosiła przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

Uroczystość pierwotnie zaplanowano na piątek 15 maja br., a podczas ceremonii laudację na cześć laureata miał wygłosić przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Jak jednak tłumaczyła się „Gazeta Wyborcza” wręczenie tytułu przesunięto ze względu na toczącą się kampanię wyborczą. Później prezydent miał odebrać nagrodę po drugiej turze wyborów. Tak się jednak nie stało.

Mimo, że „GW” podtrzymuje swoją decyzję o uhonorowaniu prezydenta to nadal nie wiadomo kiedy to nastąpi – informuje portal Wirtualnemedia.pl.

- Uroczystość wręczenia tytułu Człowieka Roku „Gazety Wyborczej” będzie miała charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny. Odbędzie się w terminie uzgodnionym z kancelarią Prezydenta RP - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

mmil/wirtualnemedia.pl

[Fot. YouTube]

Słowa kluczowe:

Gazeta Wyborcza

,

uroczystości

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook