Jedynie prawda jest ciekawa


Trzaskowski traci nad sobą kontrolę? Oto co odpowiedział działaczowi KOD [WIDEO]

30.05.2018
TrzaskowskiFB
Trzaskowski traci nad sobą kontrolę? Oto co odpowiedział działaczowi KOD [WIDEO]

Rafał Trzaskowski nie wie chyba czym jest humor i poza reżyserowanymi spotami nigdy go nie używał. Boleśnie przekonał się o tym prowadzący kanał Wlodek Ciejka TV działacz KOD Władysław Czajka, który wziął udział w spotkaniu z posłem na Pradze-Południu.

Trzaskowski otrzymał pewną zagadkę: Ktoś mówił, że nie może trafić na spotkanie z Panem, bo umówił się Pan przy Uniwersamie na rondzie wiatraczna. Ja nie miałem z tym problemu, jestem urodzonym warszawiakiem, ale mam jeszcze dzisiaj spotkanie z przyjacielem, umówiłem się z nim przy Supersamie, potem muszę pojechać na dworzec południowy, potem muszę zajrzeć do szklaniaka i kończę w domu pod sedesami. Może by mi Pan podpowiedział, bo nie wiem jak tam trafić.

Pytanie, choć dla przeciętnego mieszkańca Polski mogłyby się wydawać trudne, to już dla mieszkańca Warszawy nie powinno stanowić problemu.

- Widzę że Pan chce mi robić konkursik, ja nie będę z Panem robił konkursików. Wiem gdzie był supersam i gdzie został przeniesiony – odpowiedział Trzaskowski, a następnie zaczął pytać nagrywającego o budżet inwestycyjny miasta.

- Ja tego nie wiem, ale przy pełnej życzliwości chciałem Pana zapytać… - mówił zdziwiony działacz KOD.

- Ma Pan jakieś merytoryczne pytania? – przerwał mu Rafał Trzaskowski i zakończył rozmowę.

- Zostałem dziwnie potraktowany, facet wyglądał mi na takiego, który ma poczucie humoru, natomiast chyba nie ma. Może następnym razem wykaże się większym refleksem – podsumował Władysław Czajka. - Zostałem potraktowany nie najlepiej, ale nie szkodzi. Nadal uważam że ten facet mówił merytorycznie i rozsądnie. (...) Dam mu jeszcze jedną szansę – dodał.

Zachował się jeszcze fragment rozmowy Czajki z kolegą. - Nie wyczuł, że chciałem pokazać, że wie gdzie... - tłumaczył Czajka. - Chciałem jemu pozwolić błysnąć - mówił. No cóż, nie udało się.

kh
Fot: Facebook

Warto poczytać

 1. jurgiel18062018 18.06.2018

  Zmiana w ministerstwie. Krzysztof Jurgiel rezygnuje ze stanowiska

  Minister Krzysztof Jurgiel złożył w poniedziałek ze względów osobistych rezygnację ze stanowiska Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - poinformowało biuro prasowe resortu rolnictwa

 2. jaki18062018 18.06.2018

  Wpadka Jakiego w sieci. Jak wyglądały jego przeprosiny?

  Wiceszef MS, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki zapowiedział, że w ramach przeprosin za udostępnione na jego profilu na Facebooku zdjęcie z pogrzebu polityka PO Sebastiana Karpiniuka wyśle "sprzęt dla dzieciaków" na stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

 3. trzasko06062018 18.06.2018

  Trzaskowski naprawdę to powiedział! "Pieniądze z UE popłyną wówczas, gdy PiS przegra wybory"

  Rafał Trzaskowski był w poniedziałek gościem Konrada Piaseckiego w porannym programie Radia Zet. Kandydat opozycji na prezydenta Warszawy opowiadał m.in. o swojej kandydaturze, odnosił się także do sporu Polski z Komisją Europejską

 4. respectus170602018 17.06.2018

  „Polacy po swoje!”. Kolejny spot, który budzi ogromne emocje. Jedni chwalą, inni wolą nie komentować

  Na Twitterze zaprezentowano nowy spot kampanii #RespectUs. Wideo wzbudziło gorące emocje.

 5. Petru-15062018 17.06.2018

  Niesamowite. Jednak powstanie kolejna partia Ryszarda Petru. Znamy szczegóły!

  Stowarzyszenie b. lidera Nowoczesnej tworzy właśnie "Plan Naprawy Państwa", czyli program nowego ugrupowania, alternatywny dla polityki PiS. Ujawniamy szczegóły i kolejny plan Petru.

 6. tvn17062018 17.06.2018

  Tą wpadką żyje internet! Prezenterka TVN24 opowiada o meczu Hiszpania-Portugalia

  Ogromna popularność mundialu sprawia, iż w każdej stacji widzimy mniej lub bardziej poważnych ekspertów komentujących wyczyny futbolistów w Rosji.

 7. 1270pomniklk 16.06.2018

  Odsłonięto pomnik prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

  Pomnik prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r., odsłonięto w sobotę w Szczecinie. Na uroczystości obecny był premier Mateusz Morawiecki, przedstawiciele rządu, samorządów, a także kilkuset mieszkańców regionu.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook