Jedynie prawda jest ciekawa


Trójmiasto pamięta o 10/04/10

09.04.2015

Trójmiejskie uroczystości upamiętniające 5. rocznicę katastrofy smoleńskiej odbędą się w Sopocie przy budynku, w którym profesor Lech Kaczyński pracował jako nauczyciel akademicki.

Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego zaprasza mieszkańców Trójmiasta na uroczystość upamiętniającą piątą rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Uroczystość rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 8:40 przy ul. Kościuszki 47 w Sopocie.

                                                                                                                                                                        

Sopockie obchody rocznicy wydarzeń smoleńskich odbędą się przy budynku, w którym profesor Lech Kaczyński pracował jako nauczyciel akademicki, i na którym - z inicjatywy Spółdzielczego Instytutu Naukowego - widnieje dziś tablica upamiętniająca śp. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, jego małżonkę Marię i wszystkie ofiary katastrofy TU-154, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku.

Sopockim uroczystościom towarzyszyła będzie część oficjalna z udziałem przedstawicieli lokalnych środowisk patriotycznych i społecznych oraz złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary smoleńskiej tragedii.

W imieniu Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy swoją obecnością chcą oddać hołd parze prezydenckiej i wszystkim, którzy stracili życie w służbie Ojczyzny.

łs

Fot. Grzegorz Pachla

Warto poczytać

 1. nitek22012018 22.01.2018

  Niemiecki pracodawca chciał rozstrzelać Polaków. „Świadkowie potwierdzają”

  Według słów Polki, które przed sądem potwierdzili liczni świadkowie, Hans G. miał nazywać się „hitlerowcem”, który „nienawidzi Polaków”.

 2. Schetynawiki 22.01.2018

  To nie jest dobry dzień dla Grzegorza Schetyny. Ministerstwo odpowiada na jego fake newsa

  Lider Platformy Obywatelskiej próbował punktować na Twitterze polski rząd, ale jego strzał okazał się wyjątkowo niecelny

 3. RuchNarodowy22012018 22.01.2018

  Narodowcy: Ktokolwiek zakłada nazistowski mundur, wypisuje się z polskiej wspólnoty narodowej

  Jako polscy narodowcy, jako spadkobiercy idei, która najbardziej ucierpiała w czasie II wojny światowej całkowicie potępiamy i zawsze potępialiśmy wszelkie odwołania do ruchów totalitarnych, do nazizmu, do komunizmu - oświadczył Lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki

 4. miasto22012018 22.01.2018

  Nie zabierajcie nam domu. Kulisy dzikiej prywatyzacji w Gdańsku

  W tygodniku Sieci ujawniamy kulisy transakcji, w której położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu działkę i kamienicę oddano za bezcen.

 5. Kaminskiwiki 22.01.2018

  PiS, PJN, PO, UED, a teraz... PSL! Michał Kamiński znów zmienił barwy

  W Sejmie powstanie federacyjny klub parlamentarny Unii Europejskich Demokratów i PSL - poinformował w poniedziałek PAP poseł koła UED Michał Kamiński. Ma to - jak dodał - uniemożliwić PiS likwidację klubu PSL, po tym jak Stronnictwo opuścił w sobotę poseł Mieczysław Baszko

 6. Dumainowoczesnosc 22.01.2018

  Fundacja z materiału TVN o polskich nazistach dziękuje za reklamę: Czekamy na drugi odcinek

  - Dziękujemy TVN za darmową reklamę naszego stowarzyszenia, czekamy na drugi odcinek - piszą działacze fundacji Duma i Nowoczesność. Śledztwo w sprawie działań fundacji prowadzi już prokuratura

Wiadomości ze świata

więcej
CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook