Jedynie prawda jest ciekawa


Takiej riposty dziennikarka "Gazety Wyborczej" się nie spodziewała! Boniek odpowiedział na docinki

06.10.2017

Dziennikarka "Gazety Wyborczej", Dominika Wielowieyska, ucieszyła się z wyniku reprezentacji, atakując jednocześnie PZPN. Reakcja Bońka była mistrzowska!

Wielowieyska odniosła się do ostatnich wydarzeń pod stadionem Legii Warszawa, kiedy po przegranym meczu z Lechem Poznań kibice "wyprosili" piłkarzy z autokaru, a następnie ich pobili. -Nasi dobrze grają. Co za ulga. Inaczej Staruch dałby im z liścia. - napisała. - A PZPN jakiś czas dyplomatycznie by milczał, bo po co się wychylać - dodała, co doczekało się riposty Prezesa PZPN i legendarnego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Zbigniewa Bońka.


- Pan to jednak potrafi zagadać do kobiety - odpowiedział Bońkowi jeden z internautów - Jak gada głupoty - odparł Prezes PZPN.

Na tym jednak nie koniec, bo Wielowieyska chwilę później uznała pod postem dziennikarza "Do Rzeczy", że Boniek sam się... "zaorał". - Drogi redaktorze, prezes Boniek sam się zaorał. Ta wulgarna odzywka go kompromituje - napisała na twitterze Marcina Makowskiego. Chwilę później jednak zaatakowała również samego dziennikarza i... znowu musiała przełknąć gorzką pigułkę! 


Twitter/KH
Fot:wikicommons

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook