Jedynie prawda jest ciekawa

Skandal w Muzeum Powstania Warszawskiego

24.11.2011

Portal wPolityce.pl ujawnia, że polski oficer nasikał na podłogę w Muzeum Powstania Warszawskiego.

wPolityce.pl informuje:

Oto dzieci III RP i jej mediów znowu w akcji.  Jak ustalili nasi reporterzy dziś, w czwartek około godziny 15.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie oficer Wojska Polskiego, choć po cywilnemu, nasikał na podłogę w sali Muzeum. Według relacji naocznych świadków, młody, ponad 30-letni mężczyzna zapytany o powód swojego zachowania, mówił: - Nienawidzę Lecha Kaczyńskiego.

Jak powiedział pracownik naukowy Muzeum Maciej Podbielkowski, osobnik ten  został zatrzymany przez muzealnych przewodników, którzy zawiadomili policję. W tej chwili składa zeznania w komendzie policji na ulicy Żytniej w Warszawie.

Zdarzenie miało miejsce na pierwszym piętrze w przejściu między salkami. Oficer, wyglądający na trzydzieści kilka lat, sprawiał wrażenie lekko podpitego. Jeden z przewodników złożył zawiadomienie w Komendzie na Żytniej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Jak widać, choć śp. prezydent Lech Kaczyński zginął w smoleńskim błocie, przemysł pogardy wobec niego nadal działa i przynosi owoce - komentuje wPolityce.pl.

poz
[fot. Mik]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook