Jedynie prawda jest ciekawa

Skandal na Narodowym to koniec Tuska?

18.10.2012

„Tusk będzie bronił ministry Muchy do ostatniej kropli deszczu, ale to już koniec. Tusk już się skończył” - uważa rzecznik PiS Adam Hofman.

Poseł PiS nie zostawił suchej nitki na premierze i jego urzędnikach. "Dachu na stadionie nie ma, kibice śpią w samochodach… Donald Tusk i jego ekipa nie potrafi zbudować stadionu, na którym można grać podczas deszczu, a chcą budować elektrownię atomową…?! - mówił gość Kontrwywiadu RMF FM Adam Hofman.

Hofman skrytykował też tych, którzy nie popierają prof. Glińskiego."Jeśli kogoś nie interesuje dziś prof. Gliński, znaczy, że przyłącza się do obozu Tuska"– twierdzi polityk PiS. Hofman zapewnił też, że wiosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Prawo i Sprawiedliwość złoży w listopadzie. Przekonywał też, że program PiS nie zmienił się co do swojej istoty."Twardy PiS nie schował się. My się nie zmieniamy. Wysyłamy tylko oferty do różnych elektoratów. Mamy ofertę dla naszych wiernych wyborców i dla wyborców umiarkowanych" - mówił Hofman na antenie RMF FM.

ansa/RMF FM

[fot. PAP/Radek Pietruszka]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook