Jedynie prawda jest ciekawa

„Siara” goni bolszewika razem z KoLibrem!

20.03.2012

Jest 50. członek Honorowego Komitetu Poparcia akcji „Goń z pomnika bolszewika”! Poparła nas osoba, na której polegać można w wielu dziedzinach. W sprawie rozweselenia nawet najbardziej przygnębionej publiki jest niezawodny. Gdy potrzebujemy wsparcia w całkowicie poważnych działaniach na rzecz prawdy i pamięci, również możemy na niego liczyć! W gronie popierających inicjatywę Stowarzyszenia KoLiber witamy Janusza Rewińskiego!

Janusz Rewiński – satyryk, aktor, znany z niezapomnianych ról w filmach i serialach komediowych m.in. w „Kilerze” i „Tygrysach Europy”, poseł na Sejm I kadencji, w okresie PRL występował w kabaretach wyśmiewających absurdy ówczesnej rzeczywistości m.in. w kabarecie „Tey”, w latach 90. przedsiębiorca.

Dziękujemy za coraz liczniejsze wyrazy wsparcia dla naszej akcji! Gromadzimy, selekcjonujemy i weryfikujemy otrzymane zgłoszenia bolszewickich „miejsc pamięci”. Niestety śladów po komunistycznej propagandzie jest jeszcze w naszym kraju bardzo wiele, a więc przygotowanie listy, którą upublicznimy będzie musiało jeszcze trochę potrwać. O postępach w akcji będziemy informować na bieżąco.

Koordynator akcji

Piotr Mazurek

Zobacz również:
Rośnie poparcie dla „Goń z pomnika bolszewika”

[fot.wikipedia.org]

Warto poczytać

 1. 1270dudaandrzejrp 17.10.2017

  Będą zmiany? Pod koniec tygodnia spotkanie prezydenta z prezesem PiS ws. reformy sądownictwa

  Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski zapowiedział, że pod koniec tygodnia odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim

 2. erdogan16102017 16.10.2017

  Kolejny akt izolacji Polski na arenie międzynarodowej. Tym razem Polskę odwiedzi prezydent Erdogan

  O czym będą rozmawiać Duda z Erdoganem? Minister Szczerski zdradził plany

 3. janpawel2pielg16102017 16.10.2017

  IPN ujawnił nowe dokumenty dot. działań SB wobec Jana Pawła II.

  - Wytyczne SB w zakresie fotografowania i filmowania pobytu Jana Pawła II podczas jego wizyty w Polsce w 1987 r. są wśród ok. 40 nowych dokumentów na portalu Archiwum IPN.

 4. Ziobro16102017 16.10.2017

  Startują pierwsze zmiany w sądownictwie. Nowy system ma zagwarantować bezstronność

  W trzech sądach - w Warszawie, Gliwicach i Suwałkach - rusza pilotażowy system losowego przydzielania sędziom spraw. Jak ocenił w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro celem rozwiązania jest m.in. zapewnienie bezstronności i równomiernego obciążenia sędziów.

 5. Protestywiki 16.10.2017

  Wojna polsko-polska to mit? Nie identyfikujemy się z popieranymi przez nas ugrupowaniami

  Prawie 80 proc. Polaków o sprecyzowanych preferencjach wyborczych w niewielkim lub żadnym stopniu identyfikuje się z popieranym ugrupowaniem - wynika z badania CBOS. Najczęściej z preferowaną partią identyfikują się wyborcy PiS. Największy negatywny elektorat ma PO.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook