Jedynie prawda jest ciekawa


„Siara” goni bolszewika razem z KoLibrem!

20.03.2012

Jest 50. członek Honorowego Komitetu Poparcia akcji „Goń z pomnika bolszewika”! Poparła nas osoba, na której polegać można w wielu dziedzinach. W sprawie rozweselenia nawet najbardziej przygnębionej publiki jest niezawodny. Gdy potrzebujemy wsparcia w całkowicie poważnych działaniach na rzecz prawdy i pamięci, również możemy na niego liczyć! W gronie popierających inicjatywę Stowarzyszenia KoLiber witamy Janusza Rewińskiego!

Janusz Rewiński – satyryk, aktor, znany z niezapomnianych ról w filmach i serialach komediowych m.in. w „Kilerze” i „Tygrysach Europy”, poseł na Sejm I kadencji, w okresie PRL występował w kabaretach wyśmiewających absurdy ówczesnej rzeczywistości m.in. w kabarecie „Tey”, w latach 90. przedsiębiorca.

Dziękujemy za coraz liczniejsze wyrazy wsparcia dla naszej akcji! Gromadzimy, selekcjonujemy i weryfikujemy otrzymane zgłoszenia bolszewickich „miejsc pamięci”. Niestety śladów po komunistycznej propagandzie jest jeszcze w naszym kraju bardzo wiele, a więc przygotowanie listy, którą upublicznimy będzie musiało jeszcze trochę potrwać. O postępach w akcji będziemy informować na bieżąco.

Koordynator akcji

Piotr Mazurek

Zobacz również:
Rośnie poparcie dla „Goń z pomnika bolszewika”

[fot.wikipedia.org]

Warto poczytać

  1. kaczynski23012018 23.01.2018

    Jarosław Kaczyński apeluje: "Niech futra przejdą do historii"

    - Niech futra przejdą do historii, by na świecie było o wiele mniej cierpienia zwierząt niż dziś - przekonywał prezes PiS Jarosław Kaczyński w nagraniu wideo do uczestników konferencji na ten temat, zorganizowanej we wtorek w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

  2. duda23012018 23.01.2018

    Prezydent Duda przyleciał do Szwajcarii. Weźmie udział w Forum w Davos

    - Prezydent Andrzej Duda we wtorek po południu przyleciał do Szwajcarii, gdzie weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Będzie uczestniczył w debatach na temat Europy Środkowej oraz Bliskiego Wschodu; spotka się m.in. z prezesem Google'a i królem Jordanii.

  3. 1270premiermateuszmorawiecki 23.01.2018

    Premier: w Davos chcę pokazać, że polski model gospodarczy działa

    Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że w Davos podczas Światowego Forum Ekonomicznego będzie promował politykę solidarnościową

  4. 1270dudaprezydent01 23.01.2018

    Dera: Polska jest bardzo ważnym parterem na arenie światowej

    Polska jako niestały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ jest bardzo ważnym parterem na arenie światowej - ocenił we wtorek prezydencki minister Andrzej Dera

  5. nitek22012018 22.01.2018

    Niemiecki pracodawca chciał rozstrzelać Polaków. „Świadkowie potwierdzają”

    Według słów Polki, które przed sądem potwierdzili liczni świadkowie, Hans G. miał nazywać się „hitlerowcem”, który „nienawidzi Polaków”.

  6. Schetynawiki 22.01.2018

    To nie jest dobry dzień dla Grzegorza Schetyny. Ministerstwo odpowiada na jego fake newsa

    Lider Platformy Obywatelskiej próbował punktować na Twitterze polski rząd, ale jego strzał okazał się wyjątkowo niecelny

  7. RuchNarodowy22012018 22.01.2018

    Narodowcy: Ktokolwiek zakłada nazistowski mundur, wypisuje się z polskiej wspólnoty narodowej

    Jako polscy narodowcy, jako spadkobiercy idei, która najbardziej ucierpiała w czasie II wojny światowej całkowicie potępiamy i zawsze potępialiśmy wszelkie odwołania do ruchów totalitarnych, do nazizmu, do komunizmu - oświadczył Lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki

  8. miasto22012018 22.01.2018

    Nie zabierajcie nam domu. Kulisy dzikiej prywatyzacji w Gdańsku

    W tygodniku Sieci ujawniamy kulisy transakcji, w której położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu działkę i kamienicę oddano za bezcen.

Wiadomości ze świata

więcej
CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook