Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Rząd powinien odkłamać kłamstwo

16.01.2012

Solidarna Polska wzywa rząd do sfinansowania kampanii informacyjnej, która odkłamie oszczerstwa MAK-u.

- Wzywamy polski rząd, rząd Donalda Tuska, żeby zaprojektował, przeprowadził i sfinansował kampanię informacyjną w mediach i rosyjskich i zachodnich, które powołując się na ustalenia polskiej prokuratury rosyjskiej odkłamie kłamstwa które zostały zawarte w narracji raportu MAK-u i zwróci honor gen. Błasikowi, honor polskiego munduru  - zaapelował Jacek Kurski.

- Rząd Donalda Tuska wydaje gigantyczne środki publiczne na lansowanie siebie, na lansowanie swojego udziału w ramach prezydencji Unii Europejskiej (…), potrafi wydawać miliony zł na przeloty z Gdańska do Warszawy samolotem rządowym na prywatne weekendy premiera.

Oczekujemy, że premier nie pożałuje – to jest kwestia kilku milionów euro na kampanie i ogłoszenia informacyjne w prasie zachodniej, w prasie rosyjskiej, ale również w telewizjach. Być może w ten sposób chociaż w małym stopniu zadośćuczyniłby tej swojej bierności i zaniechaniu które było jego winą i jego udziałem rok temu, gdy bawił w Dolomitach, a Polska była hańbiona w wyniku przedstawiania okoliczności, w których doszło do katastrofy smoleńskiej - apelowali posłowie Klubu Solidarna Polska.

 

PiKa

[fot. kop]

Warto poczytać

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook