Jedynie prawda jest ciekawa


Rozbrajająca logika Szczerby - brak medali na igrzyskach to wina... PiS. Stanowski: w przepychaniu się do kibla mielibyśmy złote medale

17.02.2018
Szczerba17022018
Rozbrajająca logika Szczerby - brak medali na igrzyskach to wina... PiS. Stanowski: w przepychaniu się do kibla mielibyśmy złote medale

Słynny poseł próbował wcielić się w rolę eksperta do spraw olimpijskich, ale chyba coś nie wyszło bo został błyskawicznie "zgaszony" i to nie tylko przez ministra sportu.

- 4 lata temu, za #PO 4 złote medale. Za #PiS bida z nędzą. Narciarze alpejscy nie mają gdzie trenować. Za swoje przygotowują się do startów - napisał Szczerba na Twitterze. - Bańska mydlana pęka - dodał, nawiązując do nazwiska ministra sportu - Witolda Bańki. 

Na odpowiedź ministra nie trzeba było długo czekać. - Znany parlamentarny amator „białego szaleństwa”dokonał wnikliwej i błyskotliwej analizy przyczyn wieloletnich zaniedbań szkoleniowych, finansowych w zakresie sportu dzieci i młodzieży i braku długofalowych strategii w PZS. Dziękuję za cenne uwagi, nie pękam 🙂 - odpisał Szczerbie Bańka. 

Szczerbie nie pomógł także wpis słynnego publicysty sportowego, Krzysztofa Stanowskiego: "Za to gdyby były igrzyska w przepychaniu się do kibla to mielibyśmy złote medale."

Z kolei publicysta wpolityce.pl Wojciech Biedroń zwrócił uwagę na to, że nie ma co się dziwić, że to właśnie ten poseł PO "robi za eksperta olimpijskiego". - Krynicki rajd pana (p)osła przejdzie do historii - napisał Biedroń. 

Publicyści nawiązali do słynnej historii z ubiegłorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy. Szczerba miał wówczas "wyminąć" 5 osób czekających w kolejce do toalety. - Pan Poseł wchodzi do środka bez kolejki, drzwi zewnętrzne są otwarte, więc wszyscy go widzą. Poseł poprawia fryzurę, przegląda się w lustrze, myje ręce, długo i starannie je wyciera. Na uwagi " kolejka jest" nie reaguje. Kiedy tylko otwierają się drzwi od wewnętrznej toalety, Pan Poseł natychmiast wskakuje do środka - tak opisał to wydarzenie Rafał Zasuń z portalu wysokienapiecie.pl. Gdy poseł wyszedł z toalety, wytrącił oburzonemu Zasuniowi telefon z ręki dodając że go "zapamięta".kh
Fot: wikicommons

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook