Jedynie prawda jest ciekawa


Publicysta odpowiada Trzaskowskiemu w sprawie Frasyniuka. Takiej odpowiedzi kandydat PO się nie spodziewał!

15.02.2018
TrzaskowskiBiedron
Publicysta odpowiada Trzaskowskiemu w sprawie Frasyniuka. Takiej odpowiedzi kandydat PO się nie spodziewał!

-Siedzi cicho,gdy #KomisjaWeryfikacyjna słucha historii o masakrowanych przez kamieniczników lokatorów. Ci ludzie byli katowani, bo HGW, czyli szefowa Trzaskowskiego,miała gdzieś ich los - napisał Wojciech Biedroń w reakcji na wpisy Rafała Trzaskowskiego na Twitterze.

Kandydat PO na Prezydenta Warszawy bardzo aktywnie staje w obronie zatrzymanego i przesłuchanego wczoraj Władysława Frasyniuka. - Gotuje się we mnie! Frasyniuk w kajdankach w wolnej Polsce. Jak słaba jest ta władza i ci ministrowie, że probują nas zastraszyć. Naprawdę to Frasyniuk jest zagrożeniem dla polskiego państwa? Nie ma nic poważniejszego prokuratura do roboty? Nie mogli odpuścić? - napisał na Twitterze Trzaskowski, dodając że "Nie o równość wobec prawa chodzi tylko o to kto stawia zarzuty za siedzenie na ulicy i protestowanie? Panowie zimny kompres na czoło i zajmijcie się poważnymi sprawami, a nie prężeniem sflaczałych muskułów." 

Polityk PO zaapelował też do "prawicowych publicystów" używających argumentu dotyczącego równości wobec prawa. - Naprawdę nie widzicie śmieszności tej władzy? Zarzuty za siedzenie na ulicy. Serio? Sami przez swoje tępe zapowietrzenie się w te kajdanki o świcie wmanewrowali. Hej - weźcie ze dwa oddechy! - napisał Rafał Trzaskowski.

Wpisy Trzaskowskiego spotkały się z ostrą reakcją publicysty wpolityce.pl Wojciecha Biedronia, który zwrócił uwagę na to że polityk PO milczał gdy gnębiono lokatorów zreprywatyzowanych warszawskich kamienic. - Trzaskowski robi histerie,bo agresywny wobec policjantów #Frasyniuk miał założone kajdanki.Ale siedzi cicho,gdy #KomisjaWeryfikacyjna słucha historii o masakrowanych przez kamieniczników lokatorów. Ci ludzie byli katowani, bo HGW, czyli szefowa Trzaskowskiego,miała gdzieś ich los - napisał na Twitterze Biedroń, ilustrując swój wpis zdjęciem jednego z prześladowanych lokatorów, które daleko odbiega od wczorajszych fotografii "gnębionego" Frasyniuka.

Publicysta odniósł się również do tweeta z oficjalnego konta Platformy Obywatelskiej, w którym zatrzymanie Frasyniuka zostało określone jako "haniebny akt zatrzymania człowieka symbolu". - Inwigilacja dziennikarzy, strzelanie do górników, zatrzymywanie za wpis w internecie, kopanie demonstrantów przez zamaskowanych bandziorów Sienkiewicza, afery i korupcja, codzienna pogarda dla prawa i ludzi - to jest haniebne, to jest prawfa o PO. #Frasyniuk wam nie pomoże - napisał Biedroń.kh
Fot: PAP/Twitter

Warto poczytać

 1. 1270lunapark 22.07.2018

  Dramat na wesołym miasteczku w Polsce. Zginął chłopiec

  9-letni chłopiec zmarł po wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w wesołym miasteczku w Szczytnie (Warmińsko-mazurskie). Według policji do wypadku doszło w wyniku awarii karuzeli. Lunapark zamknięto.

 2. 1270rozlewkrwijpg 22.07.2018

  "Opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi"

  Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi - powiedział w niedzielę szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, komentując ostatnie ataki na biura poselskie PiS.

 3. sasin-22072018 22.07.2018

  Czarczasty grozi więzieniem politykom PiS oraz sędziom. Bezbłędna odpowiedź Sasina

  Robimy to, na co umówiliśmy się z Polakami, umawialiśmy się na radykalną reformę sądownictwa - mówił w niedzielę szef KSRM Jacek Sasin. "Będziecie siedzieć, a sędziowie, którzy pójdą na współpracę z wami, zostaną zwolnieni z wykonywania zawodu" - odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty

 4. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 5. pispzpr21072018 22.07.2018

  Zdewastowano biura parlamentarzystów PiS. Wandale pomazali je farbą

  Przed wejściem do biura pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach napisano: "PZPR".

 6. policja21072018 21.07.2018

  Tak amerykańska policja radzi sobie z demonstrantami

  Warto zestawić obrazki z Polski z tymi, na których widać zachowanie amerykańskich funkcjonariuszy.

 7. monika-miller 21.07.2018

  Seksowna wnuczka Leszka Millera wyjawiła swój sekret. Ostra reakcja dziadka!

  Monika Miller to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Znana jest jest nie tylko z powodu swojej urody i dużej liczby tatuaży. Wnuczka Leszka Millera lubi też zaskoczyć media oryginalną i ciekawą wypowiedzią. Nie inaczej było ostatnio, gdy... pochwaliła się swoją biseksualną orientacją.

 8. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook