Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Prokuratura zbada rozmowę Kulczyka z Grasiem

27.04.2016

Prokuratura Okręgowa w Warszawie poprowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie rozmów biznesmena Jana Kulczyka z rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem.

Portal Wirtualna Polska poinformował, że prokuratura poprosiła autora tekstu Cezarego Gmyza o przekazanie nagrań rozmowy i zebranych dokumentów. 

Rozmowa, która miała miejsce w 2014 r., została opublikowana w poniedziałek w tygodniku „Do Rzeczy”. Podczas dyskusji Kulczyk z Grasiem zastanawiali się nad zmianą krytycznego stanowiska dziennika „Fakt” wobec rządu PO i rodziny premiera Donalda Tuska. Kulczyk obiecywał Grasiowi, że spróbuje dotrzeć do szefowej niemieckiego koncernu Axel Springer, do którego należy „Fakt”. Sześć tygodni po rozmowie zmienił się redaktor naczelny gazety.


[fot. wPolityce.pl/TVP Info] 


wp.pl/tp

Warto poczytać

 1. ONR24072017twitter 24.07.2017

  ONR domaga się prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych z kapitału zagranicznego

  Obóz Narodowo - Radykalny wystosował w poniedziałek list do premier Beaty Szydło, w którym domaga się zdecydowanych działań rządu zmierzających do wprowadzenia prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze środków kapitału zagranicznego.

 2. RosjaDuma 24.07.2017

  Gil: atak rosyjskiej Dumy na polską ustawę dekomunizacyjną to reakcja na kryzys tożsamości

  Rosja pęka sensie ideologicznym - mówi PAP politolog prof. Andrzej Gil z KUL. Jego zdaniem ostra reakcja na ustawę dekomunizującą przestrzeń publiczną w Polsce "ma z powrotem zjednoczyć naród rosyjski wokół pewnych wartości".

 3. Dudawiki 24.07.2017

  Duda podjął decyzję: będzie weto

  Zdecydowałem o tym że zwrócę do rozpatrzenia Sejmowi, czyli zawetuję ustawę o SN i ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa - powiedział w swoim oświadczeniu Prezydent Andrzej Duda

 4. burzawarszawa24072017 24.07.2017

  Burze nad Polską: ponad tysiąc interwencji

  - Prawie 1000 razy interweniowali strażacy po burzach, które w ciągu ostatniej doby przeszły nad Polską - poinformował w poniedziałek rano PAP rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak.

 5. LotniskoChopinawiki 24.07.2017

  Rekordowe przejęcie przemytu na warszawskim lotnisku

  33-letniego obywatela Bułgarii, wracającego z Brazylii, zatrzymali celnicy na warszawskim lotnisku Chopina; mężczyzna próbował przemycić 3,5 kg kokainy - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Warszawie podinsp. Piotr Tałałaj.

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook