Jedynie prawda jest ciekawa


Prezydent elekt spotkał się z młodzieżą

23.06.2015

Rozmowy dotyczyły m.in. kwoty wolnej od podatku, systemu emerytalnego, polityki historycznej, a w szczególności o upamiętnieniu Żołnierzy Wyklętych.

Prezydent elekt spotkał się z przedstawicielami grup skupiających młodych ludzi: Stowarzyszenia KoLiber, Młodzi dla Polski oraz Studenci dla Rzeczpospolitej.

Jak zaznacza Sebastian Kaleta, prezes Stowarzyszenia Młodzi dla Polski podczas spotkania „prezydent potwierdził wolę realizacji obietnic wyborczych”. Rozmowy dotyczyły m.in. kwoty wolnej od podatku, systemu emerytalnego, polityki historycznej, a w szczególności o upamiętnieniu Żołnierzy Wyklętych.

„Jest deklaracja współpracy prezydenta elekta z naszymi stowarzyszeniami. Andrzej Duda jest pełen energii, zdeterminowany, by wprowadzać nasze postulaty w życie, a to daje nadzieję”- mówi Kaleta.

Jak zapowiada prezes Stowarzyszenia Młodzi dla Polski planowane są kolejne spotkania.

„Nasze stowarzyszenia to organizacje trzeciego sektora, będziemy przekazywać prezydentowi Dudzie to, co dla nas młodych jest najważniejsze. Już można zauważyć, że mówimy wspólnym językiem, dlatego będziemy wspierać Andrzeja Dudę w czasie prezydentury w realizacji postulatów, które wyraziliśmy w naszym wspólnym programie Wizja dla Młodego Pokolenia”.

ES

fot. Facebook Studenci dla Rzeczpospolitej 

 

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook