Jedynie prawda jest ciekawa

Pospieszalski: PiS uczy się na błędach

12.11.2014

„Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy”.

Andrzej Duda jest dobrym kandydatem na prezydenta Polski – goście TV Republika byli zgodni. W ich ocenie ogłoszenie nominacji 11 listopada ma swoją wymowę..

„Kandydatura ogłoszona 11 listopada ma swoją wymowę. Wydaje się też, że jest to trafna kandydatura” – oceniła Teresa Bochwic. Zgodził się z nią Jan Pospieszalski, który wskazał, że „bardzo dobrze, że to dzieje się w Święto Niepodległości”. „Widać, że PiS uczy się na błędach” – dodał dziennikarz TVP.

„I prof. Andrzej Nowak i Andrzej Duda to dwie świetne kandydatury i myślę, że tu zadecydował fakt, że do rywalizacji z Bronisławem Komorowskim potrzeba zawodowca” – stwierdził z kolei Piotr Legutko. Publicysta tygodnika „Gość Niedzielny” ocenił, że Duda jest lepiej przygotowania do politycznych batalii. „Duda ma również wsparcie aparatu partyjnego PiS” – zauważył Legutko.

Jan Pospieszalski wskazał jednocześnie, że przed Dudą bardzo trudne zadanie. „Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy” - przekonuje dziennikarz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Jan Pospieszalski

,

Polska

,

polityka

Warto poczytać

 1. hejterzy19092017 19.09.2017

  Ujawniono twórców "Soku z buraka". Wiadomo, kto administruje tym profilem!

  To była jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic i przedmiot niezliczonych spekulacji. Teraz już wszystko jest jasne. Twórcy zdecydowali jednak się ujawnić.

 2. 1270sar 19.09.2017

  W ćwiczeniach wojskowych na Bałtyku zginął polski żołnierz

  W trakcie ćwiczeń lotników morskich Kormoran-17 na Bałtyku zginął żołnierz. Do tragicznego wypadku doszło w godzinach popołudniowych, w trakcie epizodu ćwiczebnego poszukiwania i ratownictwa, obejmującego współdziałanie śmigłowca z okrętem.

 3. 1270zziobro 19.09.2017

  Rząd przyjął projekt rozszerzenia granic obrony koniecznej

  Rząd przyjął we wtorek projekt rozszerzający granice obrony koniecznej przy odpieraniu napaści na mieszkanie, dom, lokal, czy ogrodzony teren. "Rząd będzie stawał po stronie napadniętych, a nie po stronie napastnika" - oświadczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

 4. 1270religa 19.09.2017

  Nie żyje pacjent prof. Religi, bohater słynnego zdjęcia

  Zmarł Tadeusz Żytkiewicz, pacjent któremu prof. Zbigniew Religa przeczepił w 1987 r. serce - bohater słynnego zdjęcia opublikowanego na łamach National Geographic - poinformował we wtorek "Poltransplant".

 5. Gowin19092017 19.09.2017

  Gowin przedstawił założenia nowej ustawy o szkolnictwie wyższym

  Poszerzenie autonomii uczelni, ich podział na akademickie i zawodowe, możliwość organizowania egzaminów wstępnych, nowy model kształcenia doktorantów - to niektóre z założeń ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce, przedstawione we wtorek przez szefa resortu nauki Jarosława Gowina.

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook