Jedynie prawda jest ciekawa

Pospieszalski: PiS uczy się na błędach

12.11.2014

„Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy”.

Andrzej Duda jest dobrym kandydatem na prezydenta Polski – goście TV Republika byli zgodni. W ich ocenie ogłoszenie nominacji 11 listopada ma swoją wymowę..

„Kandydatura ogłoszona 11 listopada ma swoją wymowę. Wydaje się też, że jest to trafna kandydatura” – oceniła Teresa Bochwic. Zgodził się z nią Jan Pospieszalski, który wskazał, że „bardzo dobrze, że to dzieje się w Święto Niepodległości”. „Widać, że PiS uczy się na błędach” – dodał dziennikarz TVP.

„I prof. Andrzej Nowak i Andrzej Duda to dwie świetne kandydatury i myślę, że tu zadecydował fakt, że do rywalizacji z Bronisławem Komorowskim potrzeba zawodowca” – stwierdził z kolei Piotr Legutko. Publicysta tygodnika „Gość Niedzielny” ocenił, że Duda jest lepiej przygotowania do politycznych batalii. „Duda ma również wsparcie aparatu partyjnego PiS” – zauważył Legutko.

Jan Pospieszalski wskazał jednocześnie, że przed Dudą bardzo trudne zadanie. „Cała maszyna III RP będzie pracowała, aby zniszczyć kandydaturę Andrzeja Dudy” - przekonuje dziennikarz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270matteusz 14.12.2017

  Morawiecki: uruchomienie art. 7 traktatu UE wobec Polski byłoby niesprawiedliwe

  Ewentualne uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Polski byłoby niesprawiedliwe - powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji w Brukseli. Według niego Europa powinna być Europą suwerennych państw, które mają prawo do reformy sądownictwa.

 2. Caracal352sow-af-mil 14.12.2017

  PiS ostro o poprzedniej władzy: zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie i awaryjne

  Nasi poprzednicy zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie, całkowicie importowane i - jak się okazuje - awaryjne - powiedział w czwartek w Sejmie poseł PiS Artur Soboń. Posłowie PiS odnieśli się do doniesień medialnych dotyczących francuskich śmigłowców caracal

 3. Strzelecka14122017 14.12.2017

  IPN przeszuka katownię NKWD. Mogą znajdować się tam szczątki pomordowanych Polaków

  IPN, który przejął siedzibę dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie, podejmie na jej terenie poszukiwania szczątków ofiar zbrodni komunistycznych. To teren budynku przy ul. Strzeleckiej 8, w którego piwnicach mordowano żołnierzy podziemia niepodległościowego

 4. Gowin13102017 14.12.2017

  Gowin: decyzja KRRiT nie ułatwia misji rządu premiera Morawieckiego

  Rząd nie miał wpływu na decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o nałożeniu kary na stację TVN, jednak decyzja ta na pewno nie ułatwia misji rządu premiera Mateusza Morawieckiego - ocenił w rozmowie z PAP wicepremier Jarosław Gowin.

 5. 1270500plis 14.12.2017

  Rafalska apeluje do samorządów o wypłatę "500 plus" przed świętami

  Minister rodziny, pracy i polityki społecznej zaapelowała do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast o wypłatę świadczenia z programu "Rodzina 500 plus" jeszcze przed Bożym Nagrodzeniem. Pozwoli to wielu rodzinom przygotować się do zbliżających się świąt - argumentowała Rafalska.

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook