Jedynie prawda jest ciekawa


Posłowie źli, że musieli zostać dłużej w Sejmie

15.05.2012

Posłowie, którzy w piątek opuszczali budynek Sejmu, byli zatrzymywani przez protestujących związkowców „Solidarności”, którzy przykuli się do barierek otaczających parlament. Dziś część posłów skarży się, że musiała zostać dłużej w pracy. Oni zaraz po tym, jak wydłużyli okres pracy Polaków do 67. roku życia, chcieli szybko czmychnąć do domów.

Posłowie cofnięci przed związkowców szukali możliwości jak najszybszego wyjścia z Sejmu. Jedni próbowali szukać wyjścia w miejscach mało znanych, inni kręcili się bez koncepcji. Część z posłów, jak Stefa Niesiołowski, była wściekła i sfrustrowana. Niesiołowski swoją złość postanowił wyładować na Ewie Stankiewicz. Inni wyładowywali się, pomstując na związkowców i kłócąc się z nimi.

Jedną z posłanek, której wściekłość dała się odczuć, była posłanka PO Magdalena Kochan. Nie mogąc się wydostać z terenu Sejmu, posłanka rozważała nawet… lot helikopterem na koszt państwa. A wszystko z powodu prowokacji „Faktu”. Dziennikarz gazety podając się za pracownika Kancelarii Sejmu zaproponował posłance lot.

– Tak bardzo chcę z tego skorzystać, bo jeżeli nie mogę lecieć teraz, to mam chociaż nadzieję, że jutro rano polecę do Szczecina – powiedziała posłanka, tłumacząc, że niedługo odlatuje jej samolot. Kochan zaczęła nawet szukać wśród działaczy PO chętnych na państwowy lot. – Mam tu jeszcze posła Hoka, on też chętny – dodała.

Jak widać, żeby nawiać z pracy posłanka Magdalena Kochan jest w stanie nawet naciągnąć państwo. A sama kazała Polakom siedzieć w pracy do 67. roku życia.

KL
[PAP/Tomasz Gzell]

Warto poczytać

 1. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

 2. w-tyle-wizji-21072018 21.07.2018

  Wzruszający apel prawnuka polskiego bohatera. Ta wypowiedź przejdzie do historii!

  Piątkowe wydanie „W tyle wizji” zostało całkowicie poświęcone protestom przed gmachem Sejmu oraz Małgorzacie Gersdorf

 3. policjasejm21072018 21.07.2018

  Cztery osoby w areszcie po protestach przed Sejmem. Dziennikarz Gazety Wyborczej namawia do walki z policją

  Do „odbijania” zatrzymanych i walki z policją namawiał protestujących Wojciech Czuchnowski, dziennikarz Gazety Wyborczej.

 4. schmidt-20072018 20.07.2018

  Schmidt usprawiedliwia akcję z bagażnikiem. Absurdalne tłumaczenie

  Posłanka Joanna Schmidt na antenie Polsat News odniosła się do ostatnich wydarzeń przed gmachem polskiego Sejmu. Parlamentarzystka zdecydowała się na przewiezienie dwóch osób w bagażniku swojego samochodu

 5. Petruflickr 20.07.2018

  Skandaliczny wpis Petru! Polityk zaatakował Annę Walentynowicz

  Sejm przyjął dziś większością głosów uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz.

 6. nurowska20072018 20.07.2018

  To są plany totalnych? Nurowska: "Zrobiłam laleczkę Piotrowicza, wbijam szpilki". Odpowiedź Agnieszki Holland szokuje

  Sympatyzująca z KOD-em polska pisarka Maria Nurowska postanowiła kolejny raz włączyć się w polityczny spór toczący się w Polsce.

 7. duda08032018 20.07.2018

  Prezydent zapowiedział 2-dniowe referendum ws. zmian w Konstytucji

  Prezydent RP Andrzej Duda na piątkowej konferencji zapowiedział dwudniowe referendum dotyczące zmian w konstytucji, które ma się odbyć w dniach 10-11 listopada

 8. 1270zamkniete3opaze 20.07.2018

  Odrażająca manipulacja polskojęzycznej niemieckiej gazety

  To już wyższy poziom manipulacji. Dziennikarze „Gazety Wrocławskiej” z należącej do niemieckiego koncernu grupy Polska Press udowodnili, że im nie jest wszystko jedno. Kto według nich odpowiada za plagę sinic i pozamykane polskie plaże? Wiadomo – PiS

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook