Jedynie prawda jest ciekawa

Posłanka Nowoczesnej zapomniała kto utrzymuje posłów? Kuriozalna wypowiedź

11.08.2017
Lubnauertweet
Posłanka Nowoczesnej zapomniała kto utrzymuje posłów? Kuriozalna wypowiedź

"Nie utrzymuje nas Pan." - odpisała internaucie posłanka. Zapomniała skąd trafiają pieniądze na poselskie diety?

 "Polaków coraz mniej obchodzą miesięcznice smoleńskie, ale ich koszt społeczny i finansowy jest coraz wyższy. Cytując klasyka: Kończ Waść." - napisała na Twitterze posłanka Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer. Chwilę później w dyskusji pod tweetem wybuchła prawdziwa burza. Polaków coraz mniej obchodzi Nowoczesna, a utrzymywać też trzeba - odpisał jeden z internautów. Nie utrzymuje nas Pan. - odpisała Lubnauer

 


Na słowa Lubnauer szybko zareagowali internauci. "Czy poseł @pisorgpl dostaje inne wynagrodzenie niż poseł @Nowoczesna ? Nie sądzę. Pracuje Pani za nasze i dla nas. Więc proszę pracować!" - to jedna z odpowiedzi na tweeta posłanki.

Katarzyna Lubnauer w 2015 roku została wybrana na posła z ramienia Nowoczesnej, uzyskując w wyborach 18 549 głosów. Wcześniej działała m.in. w Unii Demokratycznej i Unii Wolności. Od kwietnia pełni funkcję przewodniczącego klubu poselskiego Nowoczesnej.

Twitter/KH

Warto poczytać

 1. 1270radziwill 19.10.2017

  Minister zdrowia: nie ma przesłanek do zakazania farmaceutom powoływania się na "klauzulę sumienia"

  W świetle orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego, brak jest przesłanek, by stwierdzić, że farmaceuci nie mogą powoływać się na "klauzulę sumienia" - ocenia minister zdrowia Konstanty Radziwiłł w piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara.

 2. brexit19102017 19.10.2017

  Czy Polacy będą musieli opuścić Wielką Brytanię?

  Jednym z pytań, które wielu Polaków zadawało sobie po referendum po Brexicie było to, w jaki sposób zostanie potraktowana polska diaspora mieszkająca i pracująca na Wyspach.

 3. Grobybohaterowwiki 19.10.2017

  Na grobach bohaterów zapłoną znicze. Rusza 9 edycja akcji

  Znicze w miejscach masowych egzekucji Polaków w czasie II wojny światowej zapłoną w niedzielę w ramach akcji społecznej "Zapal znicz pamięci". W tym roku akcja ma 9. edycję, jej celem jest upamiętnienie pomordowanych mieszkańców ziem wcielonych do III Rzeszy

 4. MN 19.10.2017

  RDI w obronie usuwanych patriotycznych profili na Facebooku

  Reduta Dobrego Imienia poszukuje osób, których strony i grupy na Facebooku zostały zablokowane samowolnie przez administratorów Facebooka. Informacje o takich poczynaniach posłużą jako dowody w sprawie sądowej - czytamy w przesłanym PAP komunikacie.

 5. Gdansk19102017YT 19.10.2017

  Pościg jak z filmu akcji. Bilans? Roztrzaskany samochód i ranni policjanci [WIDEO]

  6 gdańskich policjantów doznało niegroźnych obrażeń w efekcie pościgu za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był nietrzeźwy: uciekając uderzył w trzy auta, w tym dwa radiowozy, zatrzymał się dopiero gdy jego auto wpadło na przydrożne bariery.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook