Jedynie prawda jest ciekawa


Posłanka Nowoczesnej zapomniała kto utrzymuje posłów? Kuriozalna wypowiedź

11.08.2017

"Nie utrzymuje nas Pan." - odpisała internaucie posłanka. Zapomniała skąd trafiają pieniądze na poselskie diety?

 "Polaków coraz mniej obchodzą miesięcznice smoleńskie, ale ich koszt społeczny i finansowy jest coraz wyższy. Cytując klasyka: Kończ Waść." - napisała na Twitterze posłanka Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer. Chwilę później w dyskusji pod tweetem wybuchła prawdziwa burza. Polaków coraz mniej obchodzi Nowoczesna, a utrzymywać też trzeba - odpisał jeden z internautów. Nie utrzymuje nas Pan. - odpisała Lubnauer

 


Na słowa Lubnauer szybko zareagowali internauci. "Czy poseł @pisorgpl dostaje inne wynagrodzenie niż poseł @Nowoczesna ? Nie sądzę. Pracuje Pani za nasze i dla nas. Więc proszę pracować!" - to jedna z odpowiedzi na tweeta posłanki.

Katarzyna Lubnauer w 2015 roku została wybrana na posła z ramienia Nowoczesnej, uzyskując w wyborach 18 549 głosów. Wcześniej działała m.in. w Unii Demokratycznej i Unii Wolności. Od kwietnia pełni funkcję przewodniczącego klubu poselskiego Nowoczesnej.

Twitter/KH

Warto poczytać

 1. 1270jaruzelskimend 21.02.2018

  W końcu! Już wkrótce Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie!

  W czwartek na Komitecie Stałym Rady Ministrów będzie dyskutowany projekt ustawy umożliwiającej odebranie stopni generalskich - zapowiedział w środę szef Komitetu Jacek Sasin

 2. 1270IZRAELWOJNA 21.02.2018

  Zybertowicz: konflikt izraelsko-polski jest dla społeczeństwa pewnym wstrząsem

  To nie my zainicjowaliśmy konflikt izraelsko-polski, który jest dla społeczeństwa pewnym wstrząsem - ocenił doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz

 3. 1270wolyn 20.02.2018

  Zakaz prowadzenia ekshumacji będzie obciążał relacje polsko-ukraińskie

  Zakaz prowadzenia ekshumacji szczątków polskich ofiar wojen i konfliktów będzie obciążał relacje polsko-ukraińskie dopóki nie zostanie zniesiony - uważa wiceszef MSZ Bartosz Cichocki. Jesteśmy zdeterminowani, żeby prowadzić rozmowy ze stroną ukraińską, by wspólnie osiągnąć ten cel - dodał.

 4. 1270degradacja 20.02.2018

  "Odebranie stopni generalskich Jaruzelskiemu i Kiszczakowi to elementarna uczciwość"

  Należy odebrać stopnie generalskie m.in. Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi ze względu na elementarną uczciwość; dziś musimy młodemu pokoleniu wskazać, jakie postawy są godne, a jakie trzeba określić mianem zdrady - podkreślił szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 5. 1270pseudohist 20.02.2018

  Historyk Jan Grabowski przestrzega Tel Awiw przed dialogiem z Polską

  Polski historyk Jan Grabowski powiedział w Tel Awiwie, że przystępowanie do dialogu z Polską na temat "ustawy o Holokauście" (nowelizacji ustawy o IPN) jest ostatnią rzeczą, jaką Izrael powinien zrobić - informuje we wtorek "Haarec" w wydaniu online.

 6. ukraina20022018 20.02.2018

  Ambasador Ukrainy po spotkaniu ze Schetyną: "Nowela ustawy o IPN tworzy antypolskie nastroje"

  "Nowela ustawy o IPN tworzy antypolskie nastroje na Ukrainie; trzeba stworzyć warunki do tego, żeby nie było barier między narodami"

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook