Jedynie prawda jest ciekawa


Poseł PiS o kolejnej wpadce Trzaskowskiego: Kompromitacja lub bezczelność

26.06.2018
Trzaskowski09022018
Poseł PiS o kolejnej wpadce Trzaskowskiego: Kompromitacja lub bezczelność

Kandydat na Prezydenta Warszawy z ramienia PO i Nowoczesnej Rafał Trzaskowski jest często krytykowany przez przeciwników za swoje wpadki na debatach publicznych czy mediach społecznościowych. Tym razem jego pomyłkę postanowił wypunktować Paweł Lisiecki.

Za pośrednictwem konta Twitterowego Rafał Trzaskowski odniósł się do braku wsparcia finansowego projektów Sinfonii Varsovia i Skry oraz zmiany trasy obwodnicy przez ul. Wesołą, za które miał odpowiadać rząd PiS.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Poseł PiS z Warszawy, Paweł Lisiecki, postanowił odpowiedź na dywagacje polityka PO, nazywając je „kompromitacją lub bezczelnością”. Wskazał, iż poprzedni rząd koalicji PO-PSL w żaden sposób nie przeznaczył funduszy na realizację projektów Sinfonii. Dodał także, iż zmiana trasy obwodnicy nastąpiła także za kadencji partyjnych kolegów Rafała Trzaskowskiego.

Poseł odniósł się także do wyborów burmistrzów Rady Pragi Północ, które miała blokować Hanna Gronkiewicz-Waltz, desygnując na te stanowiska innych samorządowców, niż wskazywali wyborcy. 

Lisiecki postanowił także skrytykować wpis Trzaskowskiego dotyczący posiedzenia Rady UE dotyczącego łamania praworządności w Polsce. Reforma polskiego wymiaru sprawiedliwości największe poparcie ma w Polsce, a najmniejsze w ... Brukseli. Ciekawe dlaczego? - napisał polityk PiS

JD/ twitter.com

Warto poczytać

 1. 1270sejmsenate 16.07.2018

  Spalone karty do głosowania i akta sądowe we wsi pod Warszawą

  W opuszczonej szopie w podwarszawskiej wsi Gołaszew znaleziono tysiące nadpalonych dokumentów. Były to akta sądowe i karty do głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu. Trwa zabezpieczanie i wywożenie dokumentów przez policję

 2. strazgraniczna16072018 16.07.2018

  Straż Graniczna zatrzymała trzech imigrantów z Afryki. Dokąd zmierzali?

  Troje młodych imigrantów z Erytrei, którzy pieszo przekroczyli tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski, zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Cudzoziemcy mieli być w podróży od kilku tygodni. Ich celem były Niemcy.

 3. 1270jezykias 16.07.2018

  Co trzeba mieć w głowie, żeby robić coś takiego. Sadysta z Zielonej Góry podpalił jeże

  Jak podają lokalne media, zielonogórska policja szuka sadysty, który morduje jeże. Tylko w zeszłym tygodniu zwyrodnialec zabił 9 małych jeżyków. Dziś znaleziono kolejne 4 martwe jeże. Ich spopielone zwłoki morderca podrzuca pod urząd miasta

 4. ziobro16072018 16.07.2018

  "Życiorys sędziego Iwulskiego jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów reformy sądownictwa"

  Życiorys Józefa Iwulskiego, człowieka, który został wyznaczony przez Małgorzatę Gersdorf do pełnienia obowiązków Pierwszego Prezesa SN, jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów, które legły u podstaw naszej reformy wymiaru sprawiedliwości.

 5. sondaztuskduda16072018 16.07.2018

  Sondaż: Duda wygrałby z Tuskiem w wyborach prezydenckich

  Z sondażu Pollster wykonanego na zlecenie „Super Expressu” wynika, że gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, to stanowisko utrzymałby Andrzej Duda. Wygrałby on z Donaldem Tuskiem, który zająłby drugie miejsce.

 6. pogotowie12062018 16.07.2018

  Samochód wjechał w grupę pieszych. Nie żyje 13-letnia dziewczynka

  13-letnia dziewczynka zginęła, a jej rówieśniczka została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Koryczany w powiecie zawierciańskim (Śląskie). Kierowane przez 19-latka auto wjechało tam w grupę idących poboczem pieszych.

 7. 1270peyt2u 16.07.2018

  To koniec Petru? Balcerowicz: Jest szkodnikiem, egocentryzm przesłania mu rozum

  - Merytorycznie jest bardzo dobry. Okazał się jednak niedojrzały politycznie. W efekcie szkodzi sobie, a przy okazji projektowi, który współtworzył. Najgorsze było jego zachowanie po przegranej w partii.

 8. tuskkaczynski15072018 15.07.2018

  Tusk kontra Kaczyński? Jaki: Scenariusz nie do zrealizowania

  Donald Tusk chce się zmierzyć w wyborach prezydenckich z liderem PiS, a nie marionetkami - powiedział Marcin Kierwiński (PO). Według Patryka Jakiego (Zjednoczona Prawica), Tusk tworzy scenariusz nie do zrealizowania, bo nie chce walczyć z prezydentem Andrzejem Dudą.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook