Jedynie prawda jest ciekawa


Poseł o wczorajszym głosowaniu: Posłowie Nowoczesnej po prostu pobledli, partia jest skończona

11.01.2018
Nowoczesnawiki
Poseł o wczorajszym głosowaniu: Posłowie Nowoczesnej po prostu pobledli, partia jest skończona

- Posłowie, którzy pobledli po swoim głosowaniu, już wiedzą, że projekt Nowoczesna właśnie się zakończył - przekonuje Paweł Grabowski z Kukiz'15 w rozmowie z portalem wpolityce.pl

- Na sali sejmowej siedzę na styku Nowoczesnej i Kukiz‘15. Posłowie N. po prostu pobledli, gdy zobaczyli reakcję swojego elektoratu. Wyborcy zostali przez Nowoczesną oszukani - powiedział Grabowski. Według posła Kukiz'15 okazało się, że walka "o prawa kobiety" to puste hasło. - Kobiety zostały po prostu przehandlowane przez PO i Nowoczesną (...) Okazuje się, że za nic - przekonuje.

- Wczoraj posłowie N. i PO schowali głowę w piach, bojąc się obywateli. Pokazali, że nie chcą z obywatelami rozmawiać. A jako kluby wyrażali jasne stanowisko i lansowali się na tym temacie w mediach społecznościowych. W krew weszło im stosowanie słów o obronie demokracji, praw kobiet, wolnych sądów. Za tymi hasłami nie idzie żaden konkret - dodał Grabowski. 

Według posła Kukiz'15 "Nowoczesna jest już skończona". - Do wczoraj pozostał im tylko elektorat lewicowy. I właśnie wczoraj ten elektorat stracili. Nie widzę dla nich żadnej przyszłości - przekonuje Grabowski.

- Nowoczesna oszukała wczoraj kobiety po raz ostatni - podsumował wywiad poseł Kukiz'15.

kh/wpolityce.pl
Fot: wikicommons

Warto poczytać

 1. 1270sejmsenate 16.07.2018

  Spalone karty do głosowania i akta sądowe we wsi pod Warszawą

  W opuszczonej szopie w podwarszawskiej wsi Gołaszew znaleziono tysiące nadpalonych dokumentów. Były to akta sądowe i karty do głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu. Trwa zabezpieczanie i wywożenie dokumentów przez policję

 2. strazgraniczna16072018 16.07.2018

  Straż Graniczna zatrzymała trzech imigrantów z Afryki. Dokąd zmierzali?

  Troje młodych imigrantów z Erytrei, którzy pieszo przekroczyli tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski, zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Cudzoziemcy mieli być w podróży od kilku tygodni. Ich celem były Niemcy.

 3. 1270jezykias 16.07.2018

  Co trzeba mieć w głowie, żeby robić coś takiego. Sadysta z Zielonej Góry podpalił jeże

  Jak podają lokalne media, zielonogórska policja szuka sadysty, który morduje jeże. Tylko w zeszłym tygodniu zwyrodnialec zabił 9 małych jeżyków. Dziś znaleziono kolejne 4 martwe jeże. Ich spopielone zwłoki morderca podrzuca pod urząd miasta

 4. ziobro16072018 16.07.2018

  "Życiorys sędziego Iwulskiego jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów reformy sądownictwa"

  Życiorys Józefa Iwulskiego, człowieka, który został wyznaczony przez Małgorzatę Gersdorf do pełnienia obowiązków Pierwszego Prezesa SN, jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów, które legły u podstaw naszej reformy wymiaru sprawiedliwości.

 5. sondaztuskduda16072018 16.07.2018

  Sondaż: Duda wygrałby z Tuskiem w wyborach prezydenckich

  Z sondażu Pollster wykonanego na zlecenie „Super Expressu” wynika, że gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, to stanowisko utrzymałby Andrzej Duda. Wygrałby on z Donaldem Tuskiem, który zająłby drugie miejsce.

 6. pogotowie12062018 16.07.2018

  Samochód wjechał w grupę pieszych. Nie żyje 13-letnia dziewczynka

  13-letnia dziewczynka zginęła, a jej rówieśniczka została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Koryczany w powiecie zawierciańskim (Śląskie). Kierowane przez 19-latka auto wjechało tam w grupę idących poboczem pieszych.

 7. 1270peyt2u 16.07.2018

  To koniec Petru? Balcerowicz: Jest szkodnikiem, egocentryzm przesłania mu rozum

  - Merytorycznie jest bardzo dobry. Okazał się jednak niedojrzały politycznie. W efekcie szkodzi sobie, a przy okazji projektowi, który współtworzył. Najgorsze było jego zachowanie po przegranej w partii.

 8. tuskkaczynski15072018 15.07.2018

  Tusk kontra Kaczyński? Jaki: Scenariusz nie do zrealizowania

  Donald Tusk chce się zmierzyć w wyborach prezydenckich z liderem PiS, a nie marionetkami - powiedział Marcin Kierwiński (PO). Według Patryka Jakiego (Zjednoczona Prawica), Tusk tworzy scenariusz nie do zrealizowania, bo nie chce walczyć z prezydentem Andrzejem Dudą.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook