Jedynie prawda jest ciekawa

Polski strongman znów celnie: rząd jest zgnilizną najgorszego rodzaju

26.06.2014

Kamil Bazelak, polski sportowiec i strongman, skrytykował posła Johna Gosdona, który zagłosował za udzieleniem wotum zaufania rządowi Donalda Tuska. Zdaniem Bazelaka to dowód na hipokryzję posła Godsona.

„John Abraham Godson okazał się hipokrytą, który popiera antypolski i antychrześcijański rząd!” - pisze na swojej stronie sportowiec. Wskazuje, że stracił do posła szacunek. „Okazał się Pan hipokrytą, który popiera antypolski i antychrześcijański rząd. Rząd Platformy Anty-obywatelskiej jest zgnilizną najgorszego rodzaju, przy którym nawet rząd Millera to były niewinne owieczki. Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo, przestępstwa, ręczne sterowanie prokuraturą i ABW, wspieranie Gender i homoseksualizmu, popieranie bluźnierczych i antychrześcijańskich spektakli „Golgota Picnic” kpiących z Jezusa. Kim Pan się stał Panie Godson? Dlaczego Pan tak nisko upadł, że identyfikować się Pan musi z tą antypolską formacją niszczącą nasz kraj!” - pyta Bazelak.

Wskazuje, że „przykre jest to, że człowiek który powołuje się na słowo Boże, tak mało ma wspólnego z Jezusem i wartościami, jakimi on się kierował”.

„Dla mnie i dla wielu moich znajomych jest Pan zaprzeczeniem wszelkich ideałów chrześcijańskich! Powinien się Pan wstydzić tego, że popiera Pan antyludzką i antyklerykalną grupę ludzi trzymających władzę. Pewnie zamysłem Pana jest powrót w szeregi PO i dorwanie się do koryta! Na pewno wyborcy przy kolejnych wyborach parlamentarnych Pana adekwatnie z tego wszystkiego rozliczą” - kwituje Kamil Bazelak.

Jak widać decyzja posła Godsona wywołała wiele emocji...

TK
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook