Jedynie prawda jest ciekawa

Polski strongman: dokonano zamachu na prezydenta

04.07.2014

„Na 100% musiało dojść do zamachu terrorystycznego w wyniku, którego zginął Prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką i wielu innych wybitnych obywateli RP” - pisze polski sportowiec Kamil Bazelak.

Kamil Bazelak, polski strongman aktywnie włączający się w życie publiczne, poleca na swojej stronie najnowszą prezentację Zespołu Parlamentarnego badającego przyczyny tragedii smoleńskiej. „Jest to pierwsza multimedialna symulacja rekonstruująca ostatnie sekundy lotu pasażerów Tu-154M” - opisuje sportowiec.

Bazelak zaznacza, że prezentacja „to w pełni profesjonalna i autorytatywna rekonstrukcja zdarzeń, pokazująca postępowanie rosyjskich kontrolerów lotu, którzy ewidentnie zmylili polskich pilotów”.

„Film ten w najwyższym stopniu uprawdopodobnia wersję zdarzeń podawaną przez Zespół Parlamentarny ds. Zbadania Katastrofy Tu-154M i świadczy o tym, że na 100% musiało dojść do zamachu terrorystycznego w wyniku, którego zginął Prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką i wielu innych wybitnych obywateli RP” - pisze Bazelak.

Bazelak wskazuje, że film pozwala zobaczyć, jak przebiegała tragedia. „W przedstawionej rekonstrukcji zdarzeń możemy szczegółowo zobaczyć jak wyglądały eksplozje, które przesądziły o tragicznej śmierci pasażerów Tupolewa. Film ten udowadnia bezsprzecznie, iż dokonano zamachu terrorystycznego na naszego prezydenta. Każdy sceptyk powinien się z tym materiałem zapoznać, a jestem pewien, że jego światopogląd i spojrzenie na sprawę katastrofy się zmieni” - przyznaje sportowiec.

I dodaje, że sprawa wyjaśnienia tragedii smoleńskiej powinna połączyć polską klasę polityczną. „Parlamentarzyści wszystkich opcji powinni odłożyć na bok wszelkie antagonizmy i wspólnie wraz z prokuraturą skupić się na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy i zidentyfikowaniu sprawców zamachu. Wiadomo, że stoją za tym rosyjskie służby, jednakże dzięki wspólnej pracy być może udałoby się ustalić personalnie konkretne osoby odpowiedzialne za zamach, a także ludzi winnych za pewne celowe zaniechania i utrudnianie śledztwa. W końcu w katastrofie tej zginął Prezydent Polski i prawie 100 naszych wybitnych obywateli” - tłumaczy strongman.

Na koniec wskazuje: „nie można tej sprawy zamieść pod dywan i udawać, że nic się nie stało. Rosja zawsze była i zawsze będzie naszym wrogiem. Trzeba walczyć o prawdę!”

ez,Kamilbazelak.pl
[Fot. Raport Millera]

Słowa kluczowe:

katastrofa smoleńska

,

Polska

,

polityka

,

rząd

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook