Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Polska-Anglia 1:1

17.10.2012

Remisem zakończył się mecz Polaków z Anglikami w eliminacjach do mistrzostw świata. Spotkanie na Stadionie Narodowym rozegrano pod dachem.

Pozasportowe emocje związane z wtorkowym blamażem Stadionu Narodowego na 90 minut poszły na bok. Dla kibiców liczył się tylko mecz, niezmiernie ważny dla osiągnięcia celu, którym jest zakwalifikowanie się do mistrzostw świata w Brazylii w 2014 r.

Spotkanie toczyło się na arenie tym razem przykrytej dachem. Polacy zaczęli od ataków na bramkę przeciwnika. W pierwszej połowie mieliśmy dwie znakomite szanse na zdobycie prowadzenia. Bliski zdobycia bramki był m. in. Robert Lewandowski.

Niestety po pół godzinie było  0:1 dla Anglików. Gola strzelił nam, główką po rzucie rożnym, as reprezentacji Anglii - Wayne Rooney.

Po przerwie nasi reprezentanci ruszyli do odrabiania straty. Powiodło się nam w 70-tej minucie. Gola na remis  - też główką po rzucie rożnym - zdobył obrońca Kamil Glik.

Polacy atakowali, ale do końca meczu utrzymał się remis.

Wynik 1:1, biorąc po uwagę bilans naszych starć z Anglikami, może cieszyć. Zwłaszcza, że Polacy zagrali dobry mecz, prezentując szybki i odważny futbol.

JKUB

[fot. PAP/ Leszek Szymański]
Słowa kluczowe:

Stadion Narodowy

,

mecz

,

remis

,

gol

,

Anglia

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook