Jedynie prawda jest ciekawa

Akcja policji w Gdańsku. Trwają poszukiwania ciała Iwony Wieczorek

07.12.2017
wieczorek07122017
Akcja policji w Gdańsku. Trwają poszukiwania ciała Iwony Wieczorek

Kolejny raz pomorska policja wznowiła poszukiwania zaginionej ponad 7 lat temu Iwony Wieczorek. Najnowsze poszukiwania koncentrują się na terenie dawnych działek w pasie nadmorskim w Gdańsku.

Zdaniem reporterów Radia Gdańsk, policjanci sprawdzają ustalenia agencji detektywistycznej, która utrzymuje, że za sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek może stać firma oczyszczająca miasto. 

Policja nie potwierdza jednak tych informacji. - Nasze prace nie wynikają z ustaleń prywatnej agencji detektywistycznej. To standardowe czynności operacyjne prowadzone w tej sprawie przez policję - mówi w rozmowie z serwisem Stefczyk.info komisarz Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku.

Radio Gdańsk cytuje nadkomisarz Joannę Kowalik-Kosińską z Komendy Wojewódzkiej, która przyznaje, iż na miejsce udało się kilkunastu funkcjonariuszy pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku oraz Oddziałów Prewencji. W poszukiwaniach biorą też udział przewodnicy z psami do poszukiwania ciał.

Warto poczytać

 1. 1270kempa 14.12.2017

  Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o podpalenie biura Kempy

  Dolnośląscy policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o podpalenie biura poselskiego szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beaty Kempy w Sycowie. Do podłożenia ognia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

 2. 1270amwp 14.12.2017

  Antoni Macierewicz odpowiada Putinowi: Zamiast drwić i oskarżać Polskę, niech pozwoli na wyjaśnienie tragedii smoleńskiej

  Najwyższy czas, żeby władze rosyjskie spojrzały prawdzie w oczy i oddały Polsce bezprawnie przetrzymywany wrak Tu-154M, czarne skrzynki i inne fundamentalne dowody w sprawie katastrofy smoleńskiej - powiedział w czwartek szef MON Antoni Macierewicz.

 3. 1270matteusz 14.12.2017

  Morawiecki: uruchomienie art. 7 traktatu UE wobec Polski byłoby niesprawiedliwe

  Ewentualne uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Polski byłoby niesprawiedliwe - powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji w Brukseli. Według niego Europa powinna być Europą suwerennych państw, które mają prawo do reformy sądownictwa.

 4. Caracal352sow-af-mil 14.12.2017

  PiS ostro o poprzedniej władzy: zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie i awaryjne

  Nasi poprzednicy zamierzali kupić śmigłowce stare, drogie, całkowicie importowane i - jak się okazuje - awaryjne - powiedział w czwartek w Sejmie poseł PiS Artur Soboń. Posłowie PiS odnieśli się do doniesień medialnych dotyczących francuskich śmigłowców caracal

 5. Strzelecka14122017 14.12.2017

  IPN przeszuka katownię NKWD. Mogą znajdować się tam szczątki pomordowanych Polaków

  IPN, który przejął siedzibę dawnej katowni NKWD i UB na Pradze w Warszawie, podejmie na jej terenie poszukiwania szczątków ofiar zbrodni komunistycznych. To teren budynku przy ul. Strzeleckiej 8, w którego piwnicach mordowano żołnierzy podziemia niepodległościowego

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook