Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

PO rozpoczęła kampanię „od drzwi do drzwi”

25.04.2015

Posłowie, europosłowie i działacze PO będą prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Prawdopodobnie na Dolnym Śląsku włączy się w nią Bronisław Komorowski.

Posłowie, europosłowie i działacze Platformy Obywatelskiej będą do końca kampanii prezydenckiej prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Niewykluczone, że na Dolnym Śląsku - jak poinformował szef dolnośląskiej PO Jacek Protasiewicz - osobiście weźmie w niej udział ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski.

Jak powiedział w sobotę we Wrocławiu dziennikarzom Protasiewicz, prezydent Bronisław Komorowski odwiedzi Dolny Śląsk w najbliższym czasie.

„Miał przyjechać w najbliższych dniach, ale śmierć i przygotowania do pogrzebu Władysława Bartoszewskiego sprawiły, że czekamy na potwierdzenie, czy nie będzie zmiany terminu. Czynimy starania, by w ramach kampanii „od drzwi do drzwi” prezydent Komorowski wziął w niej udział właśnie w naszym regionie” - mówił Protasiewicz.

Pytany przez PAP o konkretne miejsce Protasiewicz nie wykluczył, że dojdzie do tego w Obornikach Śląskich – w miejscowości, w której urodził się Bronisław Komorowski.

Szef dolnośląskiego sztabu kampanii poseł PO Michał Jaros ocenił, że w kampanii „od drzwi do drzwi” każdy z uczestniczących w niej parlamentarzystów oraz działaczy partii będzie mógł codziennie odwiedzić po kilkadziesiąt domów lub rodzin.

„W wielu miejscach regionu działają już również nasze mobilne biura, w których można np. dostać ulotki. Będziemy również rozdawali specjalny list od prezydenta” - dodał Jaros.

Zdaniem posłanki PO Ewy Wolak, bardzo ważne jest, by przede wszystkim przekonać Polaków do pójścia na wybory. „Liczę, że będziemy dobrze przyjmowani i ludzie zechcą z nami rozmawiać” - dodała.

Posłanka PO Aldona Młyńczak podkreśliła, że od poniedziałku wizyty parlamentarzystów i działaczy partii potrwają do 8 maja i zwykle będą się odbywać w godzinach pomiędzy 17 a 19.

PO w sobotę w różnych miejscach w Polsce rozpoczęła kampanię bezpośrednią. W sobotę uruchomiono mobilne biura wyborcze zorganizowano konferencje prasowe w kilku regionach, m.in. w Kielcach, Białymstoku, Szczecinie.

PAP/es

fot. wPolityce.pl


Warto poczytać

 1. ONR24072017twitter 24.07.2017

  ONR domaga się prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych z kapitału zagranicznego

  Obóz Narodowo - Radykalny wystosował w poniedziałek list do premier Beaty Szydło, w którym domaga się zdecydowanych działań rządu zmierzających do wprowadzenia prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze środków kapitału zagranicznego.

 2. RosjaDuma 24.07.2017

  Gil: atak rosyjskiej Dumy na polską ustawę dekomunizacyjną to reakcja na kryzys tożsamości

  Rosja pęka sensie ideologicznym - mówi PAP politolog prof. Andrzej Gil z KUL. Jego zdaniem ostra reakcja na ustawę dekomunizującą przestrzeń publiczną w Polsce "ma z powrotem zjednoczyć naród rosyjski wokół pewnych wartości".

 3. Dudawiki 24.07.2017

  Duda podjął decyzję: będzie weto

  Zdecydowałem o tym że zwrócę do rozpatrzenia Sejmowi, czyli zawetuję ustawę o SN i ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa - powiedział w swoim oświadczeniu Prezydent Andrzej Duda

 4. burzawarszawa24072017 24.07.2017

  Burze nad Polską: ponad tysiąc interwencji

  - Prawie 1000 razy interweniowali strażacy po burzach, które w ciągu ostatniej doby przeszły nad Polską - poinformował w poniedziałek rano PAP rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak.

 5. LotniskoChopinawiki 24.07.2017

  Rekordowe przejęcie przemytu na warszawskim lotnisku

  33-letniego obywatela Bułgarii, wracającego z Brazylii, zatrzymali celnicy na warszawskim lotnisku Chopina; mężczyzna próbował przemycić 3,5 kg kokainy - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Warszawie podinsp. Piotr Tałałaj.

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook