Jedynie prawda jest ciekawa


PO rozpoczęła kampanię „od drzwi do drzwi”

25.04.2015

Posłowie, europosłowie i działacze PO będą prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Prawdopodobnie na Dolnym Śląsku włączy się w nią Bronisław Komorowski.

Posłowie, europosłowie i działacze Platformy Obywatelskiej będą do końca kampanii prezydenckiej prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Niewykluczone, że na Dolnym Śląsku - jak poinformował szef dolnośląskiej PO Jacek Protasiewicz - osobiście weźmie w niej udział ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski.

Jak powiedział w sobotę we Wrocławiu dziennikarzom Protasiewicz, prezydent Bronisław Komorowski odwiedzi Dolny Śląsk w najbliższym czasie.

„Miał przyjechać w najbliższych dniach, ale śmierć i przygotowania do pogrzebu Władysława Bartoszewskiego sprawiły, że czekamy na potwierdzenie, czy nie będzie zmiany terminu. Czynimy starania, by w ramach kampanii „od drzwi do drzwi” prezydent Komorowski wziął w niej udział właśnie w naszym regionie” - mówił Protasiewicz.

Pytany przez PAP o konkretne miejsce Protasiewicz nie wykluczył, że dojdzie do tego w Obornikach Śląskich – w miejscowości, w której urodził się Bronisław Komorowski.

Szef dolnośląskiego sztabu kampanii poseł PO Michał Jaros ocenił, że w kampanii „od drzwi do drzwi” każdy z uczestniczących w niej parlamentarzystów oraz działaczy partii będzie mógł codziennie odwiedzić po kilkadziesiąt domów lub rodzin.

„W wielu miejscach regionu działają już również nasze mobilne biura, w których można np. dostać ulotki. Będziemy również rozdawali specjalny list od prezydenta” - dodał Jaros.

Zdaniem posłanki PO Ewy Wolak, bardzo ważne jest, by przede wszystkim przekonać Polaków do pójścia na wybory. „Liczę, że będziemy dobrze przyjmowani i ludzie zechcą z nami rozmawiać” - dodała.

Posłanka PO Aldona Młyńczak podkreśliła, że od poniedziałku wizyty parlamentarzystów i działaczy partii potrwają do 8 maja i zwykle będą się odbywać w godzinach pomiędzy 17 a 19.

PO w sobotę w różnych miejscach w Polsce rozpoczęła kampanię bezpośrednią. W sobotę uruchomiono mobilne biura wyborcze zorganizowano konferencje prasowe w kilku regionach, m.in. w Kielcach, Białymstoku, Szczecinie.

PAP/es

fot. wPolityce.pl


Warto poczytać

 1. kaczynski23012018 23.01.2018

  Jarosław Kaczyński apeluje: "Niech futra przejdą do historii"

  - Niech futra przejdą do historii, by na świecie było o wiele mniej cierpienia zwierząt niż dziś - przekonywał prezes PiS Jarosław Kaczyński w nagraniu wideo do uczestników konferencji na ten temat, zorganizowanej we wtorek w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

 2. duda23012018 23.01.2018

  Prezydent Duda przyleciał do Szwajcarii. Weźmie udział w Forum w Davos

  - Prezydent Andrzej Duda we wtorek po południu przyleciał do Szwajcarii, gdzie weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Będzie uczestniczył w debatach na temat Europy Środkowej oraz Bliskiego Wschodu; spotka się m.in. z prezesem Google'a i królem Jordanii.

 3. 1270premiermateuszmorawiecki 23.01.2018

  Premier: w Davos chcę pokazać, że polski model gospodarczy działa

  Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że w Davos podczas Światowego Forum Ekonomicznego będzie promował politykę solidarnościową

 4. nitek22012018 22.01.2018

  Niemiecki pracodawca chciał rozstrzelać Polaków. „Świadkowie potwierdzają”

  Według słów Polki, które przed sądem potwierdzili liczni świadkowie, Hans G. miał nazywać się „hitlerowcem”, który „nienawidzi Polaków”.

 5. Schetynawiki 22.01.2018

  To nie jest dobry dzień dla Grzegorza Schetyny. Ministerstwo odpowiada na jego fake newsa

  Lider Platformy Obywatelskiej próbował punktować na Twitterze polski rząd, ale jego strzał okazał się wyjątkowo niecelny

 6. RuchNarodowy22012018 22.01.2018

  Narodowcy: Ktokolwiek zakłada nazistowski mundur, wypisuje się z polskiej wspólnoty narodowej

  Jako polscy narodowcy, jako spadkobiercy idei, która najbardziej ucierpiała w czasie II wojny światowej całkowicie potępiamy i zawsze potępialiśmy wszelkie odwołania do ruchów totalitarnych, do nazizmu, do komunizmu - oświadczył Lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki

 7. miasto22012018 22.01.2018

  Nie zabierajcie nam domu. Kulisy dzikiej prywatyzacji w Gdańsku

  W tygodniku Sieci ujawniamy kulisy transakcji, w której położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu działkę i kamienicę oddano za bezcen.

Wiadomości ze świata

więcej
CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook