Jedynie prawda jest ciekawa


PO rozpoczęła kampanię „od drzwi do drzwi”

25.04.2015

Posłowie, europosłowie i działacze PO będą prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Prawdopodobnie na Dolnym Śląsku włączy się w nią Bronisław Komorowski.

Posłowie, europosłowie i działacze Platformy Obywatelskiej będą do końca kampanii prezydenckiej prowadzić kampanię w stylu „od drzwi do drzwi”. Niewykluczone, że na Dolnym Śląsku - jak poinformował szef dolnośląskiej PO Jacek Protasiewicz - osobiście weźmie w niej udział ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski.

Jak powiedział w sobotę we Wrocławiu dziennikarzom Protasiewicz, prezydent Bronisław Komorowski odwiedzi Dolny Śląsk w najbliższym czasie.

„Miał przyjechać w najbliższych dniach, ale śmierć i przygotowania do pogrzebu Władysława Bartoszewskiego sprawiły, że czekamy na potwierdzenie, czy nie będzie zmiany terminu. Czynimy starania, by w ramach kampanii „od drzwi do drzwi” prezydent Komorowski wziął w niej udział właśnie w naszym regionie” - mówił Protasiewicz.

Pytany przez PAP o konkretne miejsce Protasiewicz nie wykluczył, że dojdzie do tego w Obornikach Śląskich – w miejscowości, w której urodził się Bronisław Komorowski.

Szef dolnośląskiego sztabu kampanii poseł PO Michał Jaros ocenił, że w kampanii „od drzwi do drzwi” każdy z uczestniczących w niej parlamentarzystów oraz działaczy partii będzie mógł codziennie odwiedzić po kilkadziesiąt domów lub rodzin.

„W wielu miejscach regionu działają już również nasze mobilne biura, w których można np. dostać ulotki. Będziemy również rozdawali specjalny list od prezydenta” - dodał Jaros.

Zdaniem posłanki PO Ewy Wolak, bardzo ważne jest, by przede wszystkim przekonać Polaków do pójścia na wybory. „Liczę, że będziemy dobrze przyjmowani i ludzie zechcą z nami rozmawiać” - dodała.

Posłanka PO Aldona Młyńczak podkreśliła, że od poniedziałku wizyty parlamentarzystów i działaczy partii potrwają do 8 maja i zwykle będą się odbywać w godzinach pomiędzy 17 a 19.

PO w sobotę w różnych miejscach w Polsce rozpoczęła kampanię bezpośrednią. W sobotę uruchomiono mobilne biura wyborcze zorganizowano konferencje prasowe w kilku regionach, m.in. w Kielcach, Białymstoku, Szczecinie.

PAP/es

fot. wPolityce.pl


Warto poczytać

 1. policja21072018 21.07.2018

  Tak amerykańska policja radzi sobie z demonstrantami

  Warto zestawić obrazki z Polski z tymi, na których widać zachowanie amerykańskich funkcjonariuszy.

 2. monika-miller 21.07.2018

  Seksowna wnuczka Leszka Millera wyjawiła swój sekret. Ostra reakcja dziadka!

  Monika Miller to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Znana jest jest nie tylko z powodu swojej urody i dużej liczby tatuaży. Wnuczka Leszka Millera lubi też zaskoczyć media oryginalną i ciekawą wypowiedzią. Nie inaczej było ostatnio, gdy... pochwaliła się swoją biseksualną orientacją.

 3. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

 4. w-tyle-wizji-21072018 21.07.2018

  Wzruszający apel prawnuka polskiego bohatera. Ta wypowiedź przejdzie do historii!

  Piątkowe wydanie „W tyle wizji” zostało całkowicie poświęcone protestom przed gmachem Sejmu oraz Małgorzacie Gersdorf

 5. policjasejm21072018 21.07.2018

  Cztery osoby w areszcie po protestach przed Sejmem. Dziennikarz Gazety Wyborczej namawia do walki z policją

  Do „odbijania” zatrzymanych i walki z policją namawiał protestujących Wojciech Czuchnowski, dziennikarz Gazety Wyborczej.

 6. schmidt-20072018 20.07.2018

  Schmidt usprawiedliwia akcję z bagażnikiem. Absurdalne tłumaczenie

  Posłanka Joanna Schmidt na antenie Polsat News odniosła się do ostatnich wydarzeń przed gmachem polskiego Sejmu. Parlamentarzystka zdecydowała się na przewiezienie dwóch osób w bagażniku swojego samochodu

 7. Petruflickr 20.07.2018

  Skandaliczny wpis Petru! Polityk zaatakował Annę Walentynowicz

  Sejm przyjął dziś większością głosów uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz.

 8. nurowska20072018 20.07.2018

  To są plany totalnych? Nurowska: "Zrobiłam laleczkę Piotrowicza, wbijam szpilki". Odpowiedź Agnieszki Holland szokuje

  Sympatyzująca z KOD-em polska pisarka Maria Nurowska postanowiła kolejny raz włączyć się w polityczny spór toczący się w Polsce.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook