Jedynie prawda jest ciekawa

Po referendum - znów korki!

15.10.2013

Na efekty niedzielnego głosowania nie trzeba było długo czekać. Minęły dni po referendum i Warszawa zaczęła funkcjonować po staremu. Bez zapowiedzi wyłączono z ruchu dwa pasy Trasy Toruńskiej, a kierowcy utknęli w gigantycznych korkach!

Jak informuje reporter TVN Warszawa - zablokowane są lewe skrajnie pasy w obu kierunkach - Zwężenie jest od ul. Gwiaździstej do ul. Mickiewicza - precyzuje. - Wiemy, że są tam prowadzone jakieś prace remontowe, ale funkcjonariuszy tam nie ma - informuje Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji.
Wg relacji TVN Warszawa drogowcy pojawili się na miejscu prac po 9.00.
Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o sprawie  - nic nie wie. O utrudnieniach dowiedziała się od reporterów.
Dyżurny Punktu Informacji Drogowej z Centrali GDDKiA podał natomiast następującą informację:
W związku z rozpoczynającymi się pracami na dk 8 na odcinku od Powązkowskiej do Modlińskiej zamknięto lewe skrajne pasy w obu kierunkach na wysokości mostu Grota - Roweckiego, utrudnienie potrwa do dnia 25.10.2013 roku.

Najwięcej szczegółów podają jednak internauci. Bez żadnej zapowiedzi na Trasie Toruńskiej zamknięto pasy na wysokości Osiedla Potok. Korki zaczynają się na Bródnie i pod McDonaldem na Modlińskiej, do tego stoi Wisłostrada - napisał przed 9.00 na warszawa@tvn.pl Adam.

Zwężona jest TT na wysokości Gwiaździstej. Korek z jednej strony sięga Centrum Handlowego Targówek, a w drugą stroną od ul. Powązkowskiej, S8 stoi jak okiem sięgnąć - alarmuje z kolei Robert.

Jak informuje reporter TVN Warszawa dojazd to Trasy Toruńskiej jest bardzo utrudniony. - Wszędzie są korki. Wjazd od ul. Jagiellońskiej na most Grota jest praktycznie niemożliwy - dodaje.
Ciekawe, czy podczas przymusowego postoju kierowcom przemknie przez głowę myśl, że może jednak warto było pójść na referendum?

ansa/ TVN24

[fot. steczyk.info/ TVN24]

Zainteresował Cię artykuł?facebook.com/stefczyk.info?fref=ts" target="_blank">Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook