Jedynie prawda jest ciekawa

Platforma unika debaty?

06.10.2015

Ewa Kopacz publicznie wzywa do debaty, ale tak naprawdę nie jest nią zainteresowana. W każdym razie sztab PO na wezwania TVN 24 ws. programu - nie odpowiada.

Przyznaje to szef stacji Adam Pieczyński w liście do szefa sztabu PiS.

Jak wynika z treści pisma przekazanego 5 października Stanisławowi Karczewskiemu, wbrew ciągłemu nawoływaniu do debat, Platforma nie odpowiedziała na propozycję zorganizowania debaty Szydło – Kopacz na antenie TVN24 16 października.
W związku z brakiem odpowiedzi ze strony szefa sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej informuję, że stacja TVN24 ponowiła swoje zaproszenie do ww. debaty i przekazała je na ręce Szefa Sztabu Marcina Kierwińskiego – napisał Adam Pieczyński.
A jeszcze wczoraj Ewa Kopacz wmawiała wyborcom, że to sztab PiS unika odpowiedzi na propozycję debat. Podobną opinię sformułowała marszałek sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska na antenie Radia Zet.

Brak wiedzy o działaniach sztabu ? Czy świadome wprowadzanie w błąd opinii publicznej? Jedno i drugie w ustach liderów partii aspirujących do dalszego rządzenia krajem - jest po prostu dyskwalifikujące.

ansa

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook