Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pigułki poronne trafią do Polski

23.06.2015

Transport pigułek dronem to element kampanii, która firmowana jest w Polsce przez lewicową Feminotekę i Porozumienie Kobiet 8 Marca.

Abortion drone” przetransportuje w sobotę paczki z pigułkami poronnymi z niemieckiego Frankfurtu nad Odrą do Słubic w Polsce, alarmuje „Nasz Dziennik”.

Transport pigułek dronem to element kampanii, która firmowana jest w Polsce przez lewicową Feminotekę i Porozumienie Kobiet 8 Marca. Jak reklamują organizatorzy polscy i niemieccy, akcja „ma podkreślić różnice w realiach Polek, w kontekście dostępności bezpiecznych usług aborcyjnych, w porównaniu do realiów kobiet z innych krajów Europy”.

Prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka dr Antoni Zięba oświadczył „Naszemu Dziennikowi”, że akcja przypomina mu „najczarniejsze elementy relacji polsko-niemieckich z czasów II wojny światowej, kiedy to podczas okupacji hitlerowskiej Niemcy planowali zniszczenie Polski przez promocję aborcji i antykoncepcji”.

W tym kontekście Zięba cytuje wypowiedź hitlerowskiego zbrodniarza wojennego Martina Bormana, że „płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki - im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna”.

PAP/es

fot. freeimages.com


Słowa kluczowe:

Polska

Warto poczytać

Facebook