Jedynie prawda jest ciekawa


Ostre słowa Pawłowicz: Tak, Polish Holocaust

21.02.2018
PawlowiczHolocaust
Ostre słowa Pawłowicz: Tak, Polish Holocaust

Poseł PiS wyjaśniła, że zamierza zmieniać sens antypolskich w zamiarze haseł. - 6 milionów obywateli polskich zginęło w czasie II Wojny Światowej - przypomina Pawłowicz.

- Tak,POLSKI HOLOCAUST ! POLISH HOLOKAUST ! Prawdę mówią amerykańscy Żydzi na swym filmiku,bo 6 milionów obywateli polskich zginęło w czasie II wojny światowej. I bardzo wielu jeszcze po wojnie w katowniach UB. Bardzo wielu z rąk Żydów. TAK, POLISH HOLOKAUST - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna). 

Odpowiadając jednemu z internautów, posłanka stwierdziła że chce zmieniać sens "tych w zamiarze antypolskich haseł"


Celem krótkiego materiału wideo przygotowanego dla Ruderman Family Foundation jest protest przeciwko nowelizacji ustawy o IPN. Żydzi z USA nakłaniają wszystkich do podpisywania petycji, której celem ma być zerwanie przez Stany Zjednoczone stosunków z Polską, jeśli nasz rząd nie wycofa się z pomysłów dotyczących noweli IPN.

Amerykańscy Żydzi mówią wprost, nie damy się zastraszyć i będziemy mówić o polskiej współodpowiedzialności za Holocaust. Dodają też prowokacyjnie, choć bez związku z faktami i prawdą historyczną: „Polski Holocaust”.

– Słuchajcie Polacy, to co stało się w czasie Holocaustu wystarczyło – mówi groźnie jeden z występujących na filmie aktorów. – Odwołajcie to haniebne prawo natychmiast – dodaje inny. Kolejne osoby mówią o tym, że Żydzi nie będą już nigdy milczeć i nie mogą zgodzić się na „negowanie Holocaustu”. Dlatego – jak tłumaczą na filmie – wypowiadają się w imieniu „sześciu milionów Żydów”, którzy zginęli w czasie Zagłady i w tym właśnie imieniu domagają się zerwania relacji z Polską.

kh/ac
Fot: wikicommons/YouTube

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook