Jedynie prawda jest ciekawa


Ostre słowa Pawłowicz: Tak, Polish Holocaust

21.02.2018
PawlowiczHolocaust
Ostre słowa Pawłowicz: Tak, Polish Holocaust

Poseł PiS wyjaśniła, że zamierza zmieniać sens antypolskich w zamiarze haseł. - 6 milionów obywateli polskich zginęło w czasie II Wojny Światowej - przypomina Pawłowicz.

- Tak,POLSKI HOLOCAUST ! POLISH HOLOKAUST ! Prawdę mówią amerykańscy Żydzi na swym filmiku,bo 6 milionów obywateli polskich zginęło w czasie II wojny światowej. I bardzo wielu jeszcze po wojnie w katowniach UB. Bardzo wielu z rąk Żydów. TAK, POLISH HOLOKAUST - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna). 

Odpowiadając jednemu z internautów, posłanka stwierdziła że chce zmieniać sens "tych w zamiarze antypolskich haseł"


Celem krótkiego materiału wideo przygotowanego dla Ruderman Family Foundation jest protest przeciwko nowelizacji ustawy o IPN. Żydzi z USA nakłaniają wszystkich do podpisywania petycji, której celem ma być zerwanie przez Stany Zjednoczone stosunków z Polską, jeśli nasz rząd nie wycofa się z pomysłów dotyczących noweli IPN.

Amerykańscy Żydzi mówią wprost, nie damy się zastraszyć i będziemy mówić o polskiej współodpowiedzialności za Holocaust. Dodają też prowokacyjnie, choć bez związku z faktami i prawdą historyczną: „Polski Holocaust”.

– Słuchajcie Polacy, to co stało się w czasie Holocaustu wystarczyło – mówi groźnie jeden z występujących na filmie aktorów. – Odwołajcie to haniebne prawo natychmiast – dodaje inny. Kolejne osoby mówią o tym, że Żydzi nie będą już nigdy milczeć i nie mogą zgodzić się na „negowanie Holocaustu”. Dlatego – jak tłumaczą na filmie – wypowiadają się w imieniu „sześciu milionów Żydów”, którzy zginęli w czasie Zagłady i w tym właśnie imieniu domagają się zerwania relacji z Polską.

kh/ac
Fot: wikicommons/YouTube

Warto poczytać

 1. 1270rozlewkrwijpg 22.07.2018

  "Opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi"

  Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi - powiedział w niedzielę szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, komentując ostatnie ataki na biura poselskie PiS.

 2. sasin-22072018 22.07.2018

  Czarczasty grozi więzieniem politykom PiS oraz sędziom. Bezbłędna odpowiedź Sasina

  Robimy to, na co umówiliśmy się z Polakami, umawialiśmy się na radykalną reformę sądownictwa - mówił w niedzielę szef KSRM Jacek Sasin. "Będziecie siedzieć, a sędziowie, którzy pójdą na współpracę z wami, zostaną zwolnieni z wykonywania zawodu" - odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty

 3. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 4. pispzpr21072018 22.07.2018

  Zdewastowano biura parlamentarzystów PiS. Wandale pomazali je farbą

  Przed wejściem do biura pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach napisano: "PZPR".

 5. policja21072018 21.07.2018

  Tak amerykańska policja radzi sobie z demonstrantami

  Warto zestawić obrazki z Polski z tymi, na których widać zachowanie amerykańskich funkcjonariuszy.

 6. monika-miller 21.07.2018

  Seksowna wnuczka Leszka Millera wyjawiła swój sekret. Ostra reakcja dziadka!

  Monika Miller to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Znana jest jest nie tylko z powodu swojej urody i dużej liczby tatuaży. Wnuczka Leszka Millera lubi też zaskoczyć media oryginalną i ciekawą wypowiedzią. Nie inaczej było ostatnio, gdy... pochwaliła się swoją biseksualną orientacją.

 7. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook