Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Oleksy: Nie chcę, by ktoś pieprzył na moim pogrzebie

22.12.2014

„Sam nagram przemówienie! Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle”.

Józef Oleksy ujawnił niedawno, że od lat walczy z rakiem. Obecnie okazuje się, że były premier jest bardzo przewidującym człowiekiem. Dziennik „Fakt” informuje, że Oleksy ma już zaplanowany swój... pogrzeb.

W rozmowie z "Faktem" Oleksy przyznał, że schudł 16 kg i cały czas odczuwa wstręt do jedzenia. Konsekwentnie jednak zaprzeczał, że to skutek choroby nowotworowej, którą przeszedł kilka lat temu. Teraz były premier zdecydował się powiedzieć więcej o swojej chorobie.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla dziennika "Rzeczpospolita", Oleksy przyznał, że przeszedł dwa nowotwory. „Od dziewięciu lat toczę nowotworowe boje. Zaczęło się od prostaty, a po pięciu latach przerzuciło na kręgosłup” – ujawnił.

W rozmowie opowiedział również o tym, jak ma wyglądać... jego pogrzeb. Były premier chce, by podczas ceremonii pogrzebowej, żałobnicy wysłuchali przemówienia nagranego przez niego samego. „Podjąłem już pewne decyzje. Sam nagram przemówienie! A co, wyjdzie mi ktoś i będzie pieprzył nieszczerze?” – tłumaczy.

Jak zamierza siebie opisać? „Taki mam pomysł. Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle” – opowiada i dodaje, że chce, by pochowano go w obrządku kościelnym.

Czyżby komunista nawrócił się na starość?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. mid-17523129 23.05.2017

  Prezydent potępił zamach w Manchesterze

  Jestem przekonany, że wobec terroryzmu cała wspólnota uczciwego i wolnego świata będzie stała razem - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda. Zwrócił uwagę, że poniedziałkowy zamach w Manchesterze to coś, co nigdy nie powinno się zdarzyć, ale co stało się europejską rzeczywistością.

 2. abw 23.05.2017

  ABW uspokaja po zamachu w Manchesterze

  Agencja nie rekomenduje wprowadzenia stopnia alarmowego w Polsce.

 3. aa2 23.05.2017

  Niebawem decyzja ws. zbioru zastrzeżonego

  Procedura związana z ujawnianiem materiałów jest na ukończeniu.

 4. Sad-Okregowy-gfgdf 23.05.2017

  Pijana sędzia odsunięta od obowiązków

  Prezes Sądu Okręgowego w Katowicach wystąpił też o podjęcie wobec niej czynności dyscyplinarnych.

 5. mid-17523030 23.05.2017

  Sławomir Nowak zeznaje przed komisją ds. Amber Gold

  Jeden z najważniejszych polityków Donalda Tuska będzie pytany o to, dlaczego podległe mu w latach 2011 - 2013 instytucje pozwoliły na wielki przekręt związany z liniami lotniczymi OLT Express - kontrolowanymi przez piramidę finansową Amber Gold.

 6. mid-17523057 23.05.2017

  MON zaprezentowało koncepcję obronną kraju

  Członkostwo w NATO i UE pozostaje kluczowe dla bezpieczeństwa Polski; głównym źródłem niestabilności w regionie jest Rosja - stwierdza Koncepcja Obronna RP. Przewiduje ona zwiększenie zdolności do obrony terytorium RP i do odstraszania oraz zmianę systemu dowodzenia.

 7. listweet 23.05.2017

  Tomasz Lis kpi z ofiar zamachu?

  Tomasz Lis powinien nauczyć się korzystać z Internetu

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook