Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Oleksy: Nie chcę, by ktoś pieprzył na moim pogrzebie

22.12.2014

„Sam nagram przemówienie! Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle”.

Józef Oleksy ujawnił niedawno, że od lat walczy z rakiem. Obecnie okazuje się, że były premier jest bardzo przewidującym człowiekiem. Dziennik „Fakt” informuje, że Oleksy ma już zaplanowany swój... pogrzeb.

W rozmowie z "Faktem" Oleksy przyznał, że schudł 16 kg i cały czas odczuwa wstręt do jedzenia. Konsekwentnie jednak zaprzeczał, że to skutek choroby nowotworowej, którą przeszedł kilka lat temu. Teraz były premier zdecydował się powiedzieć więcej o swojej chorobie.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla dziennika "Rzeczpospolita", Oleksy przyznał, że przeszedł dwa nowotwory. „Od dziewięciu lat toczę nowotworowe boje. Zaczęło się od prostaty, a po pięciu latach przerzuciło na kręgosłup” – ujawnił.

W rozmowie opowiedział również o tym, jak ma wyglądać... jego pogrzeb. Były premier chce, by podczas ceremonii pogrzebowej, żałobnicy wysłuchali przemówienia nagranego przez niego samego. „Podjąłem już pewne decyzje. Sam nagram przemówienie! A co, wyjdzie mi ktoś i będzie pieprzył nieszczerze?” – tłumaczy.

Jak zamierza siebie opisać? „Taki mam pomysł. Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle” – opowiada i dodaje, że chce, by pochowano go w obrządku kościelnym.

Czyżby komunista nawrócił się na starość?

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook