Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Oleksy: Nie chcę, by ktoś pieprzył na moim pogrzebie

22.12.2014

„Sam nagram przemówienie! Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle”.

Józef Oleksy ujawnił niedawno, że od lat walczy z rakiem. Obecnie okazuje się, że były premier jest bardzo przewidującym człowiekiem. Dziennik „Fakt” informuje, że Oleksy ma już zaplanowany swój... pogrzeb.

W rozmowie z "Faktem" Oleksy przyznał, że schudł 16 kg i cały czas odczuwa wstręt do jedzenia. Konsekwentnie jednak zaprzeczał, że to skutek choroby nowotworowej, którą przeszedł kilka lat temu. Teraz były premier zdecydował się powiedzieć więcej o swojej chorobie.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla dziennika "Rzeczpospolita", Oleksy przyznał, że przeszedł dwa nowotwory. „Od dziewięciu lat toczę nowotworowe boje. Zaczęło się od prostaty, a po pięciu latach przerzuciło na kręgosłup” – ujawnił.

W rozmowie opowiedział również o tym, jak ma wyglądać... jego pogrzeb. Były premier chce, by podczas ceremonii pogrzebowej, żałobnicy wysłuchali przemówienia nagranego przez niego samego. „Podjąłem już pewne decyzje. Sam nagram przemówienie! A co, wyjdzie mi ktoś i będzie pieprzył nieszczerze?” – tłumaczy.

Jak zamierza siebie opisać? „Taki mam pomysł. Nie przesadzę, ale przedstawię się we właściwym świetle” – opowiada i dodaje, że chce, by pochowano go w obrządku kościelnym.

Czyżby komunista nawrócił się na starość?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Nowogrodzka24072017 24.07.2017

  Policja usunęła protestujących przed siedzibą PiS na Nowogrodzkiej

  Policja usunęła w poniedziałek po południu protestujących przed siedzibą PiS przy Nowogrodzkiej w Warszawie Obywateli RP. Po porannym wiecu przed Pałacem prezydenckim kilkudziesięcioosobowa grupa przeszła przed siedzibę PiS.

 2. Romaszewska24072017 24.07.2017

  Romaszewska broni Dudy. "prokurator generalny nie może rządzić Sądem Najwyższym"

  Minister sprawiedliwości i prokurator generalny nie może rządzić Sądem Najwyższym, coś podobnego w normalnym państwie nie może mieć miejsca - powiedziała w poniedziałek Zofia Romaszewska po tym jak prezydent Andrzej Duda zawetował ustawy o Sadzie Najwyższym i KRS.

 3. SadOkregowywiki 24.07.2017

  Uniewinniono byłego szefa kancelarii Lecha Kaczyńskiego

  Prawomocnie uniewinniony został Piotr Kownacki. b. szef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, skazany w I instancji za ujawnienie w 2008 r. mediom poufnego raportu ABW o tzw. incydencie gruzińskim. Sąd Okręgowy w Warszawie ogłosił wyrok publicznie, po tajnej rozprawie.

 4. ONR24072017twitter 24.07.2017

  ONR domaga się prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych z kapitału zagranicznego

  Obóz Narodowo - Radykalny wystosował w poniedziałek list do premier Beaty Szydło, w którym domaga się zdecydowanych działań rządu zmierzających do wprowadzenia prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze środków kapitału zagranicznego.

 5. RosjaDuma 24.07.2017

  Gil: atak rosyjskiej Dumy na polską ustawę dekomunizacyjną to reakcja na kryzys tożsamości

  Rosja pęka sensie ideologicznym - mówi PAP politolog prof. Andrzej Gil z KUL. Jego zdaniem ostra reakcja na ustawę dekomunizującą przestrzeń publiczną w Polsce "ma z powrotem zjednoczyć naród rosyjski wokół pewnych wartości".

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook