Jedynie prawda jest ciekawa


Ofensywa PiS w regionach. Spotkania polityków w całej Polsce

14.04.2018
1270jarekprezes
Ofensywa PiS w regionach. Spotkania polityków w całej Polsce

W niedzielę planowane są spotkania z udziałem czołowych polityków PiS w całej Polsce. Z wyborcami spotkają się m.in. prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, marszałkowie: Sejmu i Senatu oraz ministrowie.

Według udostępnionego przez PiS harmonogramu, spotkanie z udziałem szefa polskiego rządu odbędzie się o godz. 12. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Z kolei Kaczyński uda się w niedzielę do Trzcianki w woj. wielkopolskim; spotkanie z prezesem PiS ma się rozpocząć o godz. 15. w miejscowej hali sportowej.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński o godz. 17. ma się spotkać z wyborcami w Janowie Lubelskim, a spotkanie z udziałem marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego planowane jest na godz. 19. w Tomaszowie Mazowieckim.

Wicepremier, szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów oraz wiceprezes PiS Beata Szydło spotka się o godz. 15. z mieszkańcami Wieliczki. Z kolei wicepremier i minister kultury Piotr Gliński ma rozmawiać w niedzielę o godz. 15. z mieszkańcami Mińska Mazowieckiego.

Zaplanowano również spotkania z udziałem innych członków rządu oraz przedstawicieli władz PiS. Szef MSWiA i wiceprezes PiS Joachim Brudziński ma się spotkać z wyborcami w Małopolsce - w Dąbrowie Tarnowskiej (o godz. 15.) i w Brzesku (o 17.30.).

W objazd po Polsce wyruszą także inni wiceprezesi partii, szef MON Mariusz Błaszczak, który o godz. 15. weźmie udział w spotkaniu w Makowie Mazowieckim, minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński, który uda się do Białobrzegów (spotkanie o godz. 16.), oraz pełnomocnik rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania Adam Lipiński (godz. 13. w Łowiczu).

Na Podlasiu z wyborcami rozmawiać będą szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, która o godz. 14. ma zaplanowane spotkanie w Łapach, oraz minister środowiska Henryk Kowalczyk - o godz. 11. w Marianowie.

W podróż po kraju w niedzielę wyruszą także minister edukacji Anna Zalewska, która o godz. 17. ma się spotkać z mieszkańcami Brzegu (woj. opolskie), minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk (o 16. spotka się z wyborcami w Nowej Soli w woj. lubuskim) oraz szef Komitetu Stałego RM Jacek Sasin, który ma zaplanowane spotkanie o godz. 13.15 w Rozogach w woj. warmińsko-mazurskim.

Z wyborcami spotkać mają się także parlamentarzyści PiS, m.in. Stanisław Piotrowicz, Arkadiusz Mularczyk, Maciej Wąsik (zastępca ministra koordynatora służb specjalnych), Paweł Szefernaker (wiceszef MSWiA), Łukasz Schreiber czy Joanna Lichocka. Łącznie na niedzielę zaplanowano ponad 30 spotkań z udziałem członków rządu i parlamentarzystów PiS.        (PAP)

autor: Marceli Sommer, fot. PAP/Radek Pietruszka


Warto poczytać

 1. Brudzinski20042018 20.04.2018

  "Wynik wyborów w rękach Polaków, a nie ulicy i zagranicy"

  O wygranej lub przegranej PiS zdecydują przy urnach wyborczych Polacy, a nie ulica i zagranica - podkreślał w piątek w Wałczu (Zachodniopomorskie) wiceprezes tej partii Joachim Brudziński

 2. Kukizwiki 20.04.2018

  "Tu ma Pan swoją daninę". Kukiz atakuje Morawieckiego

  Politycy Kukiz'15 krytykują zapowiadaną przez premiera Mateusza Morawieckiego "daninę solidarnościową", którą mają zostać opodatkowani najbogatsi. Pieniądze z daniny zasiliłyby utworzony fundusz wsparcia osób niepełnosprawnych

 3. Berlinwiki 20.04.2018

  Nadchodzi ocieplenie na linii Polska-Niemcy? "Mamy podobne poglądy"

  Polska i Niemcy maja podobne poglądy na zagrożenia za strony Rosji, reformę struktury dowódczej NATO i rolę UE w sprawach bezpieczeństwa - powiedział szef BBN Paweł Soloch, który w piątek wrócił z rozmów w Berlinie

 4. PomnikACwiki 20.04.2018

  Postkomuna w praktyce. Represjonowani w PRL skazani za zamalowanie sierpa i młota!

  Byli olsztyńscy opozycjoniści muszą zapłacić za usunięcie z Pomnika Wdzięczności farby, którą pomalowali symbole sierpa i młota - uznał w piątek sąd rejonowy w Olsztynie. O zwrot kosztów oczyszczenia monumentu pozostającego w rejestrze zabytków wystąpiła gmina

 5. Cieleckasmolensk 20.04.2018

  Cielecka śmieszkuje pod pomnikiem smoleńskim. Jak nisko trzeba upaść, by coś takiego robić?

  - Mnie się przede wszystkim podobało, że to nie jest Polak. To mógł być Francuz albo Amerykanin, ale nie Polak - tak mówiła niedawno o swoim mężu Magdalena Cielecka. Teraz aktorka drwi z ofiar poległych w katastrofie smoleńskiej. Krótko mówiąc, dno i metry mułu

 6. duda200402018 20.04.2018

  Prezydent Duda wyszedł do rodziców dzieci niepełnosprawnych i… szybko pożałował. To trzeba zobaczyć!

  Prezydent Andrzej Duda spotkał się z protestującymi

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook