Jedynie prawda jest ciekawa


Obrzydliwe słowa Waldemara Kuczyńskiego pod adresem Beaty Szydło. Celna riposta Rafała Ziemkiewicza

05.02.2018
1270koniczykasass
Obrzydliwe słowa Waldemara Kuczyńskiego pod adresem Beaty Szydło. Celna riposta Rafała Ziemkiewicza

Pisaliśmy już o ważnym apelu Beaty Szydło dotyczącym pojednania opozycji i koalicji rządzącej w słusznej sprawie obrony Polski. Wicepremier na Twitterze podkreśliła, że nieważne, jaką opcję polityczną kto reprezentuje, to i tak najważniejsza powinna być walka o prawdę i dobre imię naszej Ojczyzny. Słowa byłej premier nie spodobały się jednak Waldemarowi Kuczyńskiemu, jednemu z najgłośniejszych krytyków rządu.

„Pani żartuje? Posłusznie i potulnie pomogliście swojemu wodziusiowi wywołać wojnę z całym światem, na szkodę własnej Ojczyzny i teraz w tym łajdackim, antynarodowym dziele pani chce wsparcia? To wasze łajno i zjadajcie je sami!” – napisał w odpowiedzi Kuczyński.

Pominąwszy obrzydliwy i knajacki język dziennikarza i byłego ministra, jak widać niewiele on zrozumiał z apelu Beaty Szydło. Zacietrzewienie przedstawicieli „elit” jest tak ogromne, że nie są oni w stanie stanąć ponad podziałami, ale z myślą o dobru Polski.

Celnie skomentował to Rafał Ziemkiewicz, który dyskusje spuentował również na Twitterze.

Przed wojną temperatura politycznej wojny była jeszcze większa - Bereza, Cywiński, krwawe stłumienie strajku chłopskiego etc. Ale nikt nie wątpił, jak zachować się wobec zewnętrznej agresji. Gdyby Hitler napadł Polskę dziś, udecka swołocz stawiałaby mu ukwiecone bramy powitalne.Obawiamy się, że chyba redaktor Ziemkiewicz ma wiele racji.

fp

Warto poczytać

 1. 1270zamkniete3opaze 20.07.2018

  Odrażająca manipulacja polskojęzycznej niemieckiej gazety

  To już wyższy poziom manipulacji. Dziennikarze „Gazety Wrocławskiej” z należącej do niemieckiego koncernu grupy Polska Press udowodnili, że im nie jest wszystko jedno. Kto według nich odpowiada za plagę sinic i pozamykane polskie plaże? Wiadomo – PiS

 2. mieszkowski-20072018 20.07.2018

  Polska kadra była słaba, bo brakowało jej graczy z Aryki oraz Azji? Przemówienie posła Nowoczesnej podbija sieć

  Przyczyn słabości polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji doszukiwał się każdy, od piłkarskiego eksperta po zwykłego, niedzielnego kibica. W rolę krytyka, na sejmowej mównicy, wcielił się również poseł Nowoczesnej, Krzysztof Mieszkowski

 3. sasin-gersdorf-20072018 20.07.2018

  Sasin w mocnych słowach o Gersdorf: Jest emerytką, czy się jej to podoba, czy też nie

  Dotychczasowa I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf jest dzisiaj emerytką i powinna korzystać z wolnego czasu - powiedział w piątek w "Sygnałach dnia" w PR3 szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin

 4. protest-20072018 20.07.2018

  Akt wandalizmu w trakcie protestu. Jego uczestnicy domagają się "sądu ostatecznego"

  "Czas na sąd ostateczny" - taki napis wykonany sprayem umieścili w nocy z czwartku na piątek na elewacji budynku sejmowego protestujący pod gmachem parlamentu

 5. 1270primemateusz 19.07.2018

  Premier: apeluję do opozycji o zdrowy rozsądek

  Chciałbym zaapelować do opozycji, żeby bezpieczeństwo granicy zdrowego rozsądku zapanowało; żeby nie zdarzały się takie rzeczy, że jacyś awanturnicy są wwożeni na teren Sejmu w bagażnikach - mówił w czwartek w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

 6. gersdorf03072018 19.07.2018

  Gersdorf w liście do prezydenta: moja kadencja w SN trwa do 2020 r.; nie może zostać skrócona ustawą

  Zostałam prawidłowo powołana na stanowisko I prezes Sądu Najwyższego; zgodnie z Konstytucją moja kadencja w SN trwa do 30 kwietnia 2020 roku i nie może zostać skrócona żadną ustawą - napisała sędzia Małgorzata Gersdorf w liście skierowanym do prezydenta Andrzeja Dudy.

 7. chmajwassermann18072018 19.07.2018

  Małgorzata Wassermann kontra Marek Chmaj. Pełnomocnik Rostowskiego tłumaczy się ze słynnego już zdjęcia

  Po jednej stoi gniewny, niemal czerwony z wściekłości Marek Chmaj. Obok dumna i wyprostowana Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji ds. Amber Gold.

 8. 1270tatrere 19.07.2018

  Wybierasz się na wakacje w góry? Lepiej to przeczytaj

  Na skutek ulewnych deszczy, ujęcie wody w Małem Cichem zasilające wodociąg dla wsi Poronin, zostało w czwartek zanieczyszczone. Woda nie nadaje się do spożycia. Odbudowa zniszczonego ujęcia może potrwać kilka dni.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook