Jedynie prawda jest ciekawa


Obłęd. Tak totalna opozycja manipuluje w sprawie zamknięcia szpitala w którym leży Kaczyński

11.05.2018
SzpitalSzczerbawiki
Obłęd. Tak totalna opozycja manipuluje w sprawie zamknięcia szpitala w którym leży Kaczyński

Jarosław Kaczyński wciąż przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie prawdopodobnie przejdzie operację kolana. Tymczasem dziś do szpitala wkroczyła policja i Służba Ochrony Państwa, a wejście do obiektu zostało zamknięte na około pół godziny.

Na decyzję o chwilowym zamknięciu szpitala niezwykle agresywnie zareagował poseł PO Michał Szczerba. - Niepojęte❗️Dyktatorek ma mieć komfort i spokój❗️Prywatne państwo, prywatny szpital ❗️Pacjenci i odwiedzający, którzy chcieli w piątek wejść na teren szpitala przy #Szaserów byli odprawiani z kwitkiem. Zamknięto przed nimi bramy i furtki - napisał na Twitterze. 

Tymczasem prawda o zamknięciu szpitala jest zupełnie inna. - To prawda, zgodnie z procedurami musieliśmy zamknąć dostęp do szpitala. Otrzymaliśmy informację o ładunku wybuchowym na terenie szpitala - tłumaczy w rozmowie z portalem wp.pl zastępca komendanta CSK MON WIM, rzecznik prasowy płk. Jarosław Kowal.

- Ktoś już wytłumaczył temu panu, że przyczyną był fałszywy alarm, a nie Jarosław Kaczyński? Jeśli takie wpisy jak ten nie są objawem politycznego obłędu, to jak to nazwać? - zastanawia się Samuel Pereira. 

kh/wp.pl

Fot: wikicommons/twitter
CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook