Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski straszy PiS-em i drwi z Szydło

23.06.2015

„Generalnie jest osobą, która niczym się nie wyróżniła, nie ma żadnej dziedziny, na której by się znała” – mówi o Beacie Szydło, kandydatce PiS na premiera, poseł Stefan Niesiołowski, który podkreślił także, że Ewa Kopacz jest znacznie lepiej przygotowaną osobą do pełnienia wysokich funkcji.

W programie „Kropka nad i” w TVN24 Stefan Niesiołowski i Zbigniew Ziobro (Zjednoczona Prawica) komentowali sobotnie konwencje PiS i Platformy Obywatelskiej.

Zdaniem Stefana Niesiołowskiego w właściwy dla siebie sposób podkreślił, że Ewa Kopacz jest lepszym politykiem od Beaty Szydło. - Ma charyzmę, jest interesująca – powiedział polityk PO.

Zaznaczył także, że ma ona „poważne” osiągnięcia jako minister zdrowia oraz dotychczasowy premier. W jego opinii Beata Szydło ma natomiast charyzmę bardzo mocno ukrytą. - Dyskretnie ją trzyma. Generalnie jest osobą, która niczym się nie wyróżniła, nie ma żadnej dziedziny, na której by się znała - ocenił.

Dodał, że nie ma wątpliwości, która z nich jest osobą znacznie lepiej przygotowaną do pełnienia wysokich funkcji.

Zbigniew Ziobro zwrócił z kolei uwagę, że dowodem na to, że Ewa Kopacz ma charyzmę miało być rzekomo dynamiczne wystąpienie premier na konwencji w sobotę. - O ile dobrze widziałem, to była próba dynamicznego odczytywania z kartki napisanego przemówienia zapewne przez Misia (Michała - red.) Kamińskiego, który dzisiaj jest esencją ideowości Platformy Obywatelskiej - stwierdził b. minister sprawiedliwości.

Tymczasem - jak powiedział Ziobro - Beata Szydło jest osobą ciężkiej pracy, bardzo rzetelną. - Może mówić o realnym sukcesie, bo to ona w ogromnej mierze wpłynęła na wielkie zwycięstwo obozu prawicy w wyborach prezydenckich. To ona wielokrotnie wykazała się swoimi kompetencjami - podkreślił.

Stefan Niesiołowski zaznaczył jednak, że Jarosław Kaczyński jest de facto liderem PiS-u. - To będzie oszukańczy zabieg powtórzony jak w przypadku Marcinkiewicza – straszy po raz kolejny Niesiołowski i dodaje: „Mam nadzieję, że do tego nieszczęścia dla Polski nie dojdzie i PiS nie wygra jesiennych wyborów”.


"Szczujnia niosła Andrzeja Dudę do zwycięstwa. Beata Szydło jest jeszcze bardziej nudna niż Jarosław Gowin. Pięć lat trwało niszczenie Bronisława Komorowskiego"
 - zakończył.

mmil/tvn24.pl

[Fot. tvn24.pl]


Warto poczytać

 1. dorota-grupinska-wpis-22062018 22.06.2018

  Skandaliczny wpis polityk PO! Porównała premiera do Hitlera oraz Stalina

  Dorota Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady Warszawy z ramienia Platformy Obywatelskiej, za pośrednictwem Facebooka udostępniła zdjęcie, na którym zestawia Mateusza Morawieckiego ze znanymi dyktatorami i zbrodniarzami.

 2. sad22062018 22.06.2018

  Niemiecki biznesmen obrażał polskich pracowników. Czy sąd skaże go za propagowanie nienawiści?

  Ku końcowi zbliża się proces przeciwko niemieckiemu przedsiębiorcy Hansowi G. o naruszenie dóbr osobistych. Jedna z pracownic zarzuca mu wielokrotne obrażanie Polaków. Sąd Okręgowy w Gdańsku wyznaczył na październik ostatnie posiedzenie w tej sprawie.

 3. ardanowski22062018 22.06.2018

  Rząd będzie walczył z suszą. "Sytuacja jest ekstremalna"

  Dzisiaj rano miała miejsce konferencja prasowa, na której przemawiał nowy minister rolnictwa. Krzysztof Ardanowski zapewnił, że rolnicy nie pozostaną bez pomocy rządu, ale ważna jest także troska o dług publiczny.

 4. wypadek22062018 22.06.2018

  Wypadek autobusów w Będzinie. Wśród poszkodowanych kobieta w ciąży

  Około 20 osób zostało w różny sposób poszkodowanych w piątek rano w Będzinie, po tym jak autobus komunikacji miejskiej najechał na inny autobus. Na miejsce dotarło kilka zespołów ratowniczych, w tym lotniczy; pokrzywdzeni nie doznali jednak poważniejszych obrażeń.

 5. wegrzy22062018 22.06.2018

  Wzruszający film od naszych węgierskich braci. „Niech żyje Polska!”

  Na takich przyjaciół zawsze można liczyć! Ambasada Węgier przygotowała wzruszający film z okazji 100.rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 6. Strazpozarnawiki 22.06.2018

  Bilans ostatniej nocy- ranni, pożary i tysiące ludzi bez prądu

  Strażacy interweniowali ponad 4,3 tys. razy po nawałnicach, które w czwartek przeszły nad Polską - podał w piątek rzecznik Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak. Podczas burz 10 osób zostało poszkodowanych. Nadal 74 tys. odbiorców pozbawionych jest prądu.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook