Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Niesiołowski straszy PiS-em i drwi z Szydło

23.06.2015

„Generalnie jest osobą, która niczym się nie wyróżniła, nie ma żadnej dziedziny, na której by się znała” – mówi o Beacie Szydło, kandydatce PiS na premiera, poseł Stefan Niesiołowski, który podkreślił także, że Ewa Kopacz jest znacznie lepiej przygotowaną osobą do pełnienia wysokich funkcji.

W programie „Kropka nad i” w TVN24 Stefan Niesiołowski i Zbigniew Ziobro (Zjednoczona Prawica) komentowali sobotnie konwencje PiS i Platformy Obywatelskiej.

Zdaniem Stefana Niesiołowskiego w właściwy dla siebie sposób podkreślił, że Ewa Kopacz jest lepszym politykiem od Beaty Szydło. - Ma charyzmę, jest interesująca – powiedział polityk PO.

Zaznaczył także, że ma ona „poważne” osiągnięcia jako minister zdrowia oraz dotychczasowy premier. W jego opinii Beata Szydło ma natomiast charyzmę bardzo mocno ukrytą. - Dyskretnie ją trzyma. Generalnie jest osobą, która niczym się nie wyróżniła, nie ma żadnej dziedziny, na której by się znała - ocenił.

Dodał, że nie ma wątpliwości, która z nich jest osobą znacznie lepiej przygotowaną do pełnienia wysokich funkcji.

Zbigniew Ziobro zwrócił z kolei uwagę, że dowodem na to, że Ewa Kopacz ma charyzmę miało być rzekomo dynamiczne wystąpienie premier na konwencji w sobotę. - O ile dobrze widziałem, to była próba dynamicznego odczytywania z kartki napisanego przemówienia zapewne przez Misia (Michała - red.) Kamińskiego, który dzisiaj jest esencją ideowości Platformy Obywatelskiej - stwierdził b. minister sprawiedliwości.

Tymczasem - jak powiedział Ziobro - Beata Szydło jest osobą ciężkiej pracy, bardzo rzetelną. - Może mówić o realnym sukcesie, bo to ona w ogromnej mierze wpłynęła na wielkie zwycięstwo obozu prawicy w wyborach prezydenckich. To ona wielokrotnie wykazała się swoimi kompetencjami - podkreślił.

Stefan Niesiołowski zaznaczył jednak, że Jarosław Kaczyński jest de facto liderem PiS-u. - To będzie oszukańczy zabieg powtórzony jak w przypadku Marcinkiewicza – straszy po raz kolejny Niesiołowski i dodaje: „Mam nadzieję, że do tego nieszczęścia dla Polski nie dojdzie i PiS nie wygra jesiennych wyborów”.


"Szczujnia niosła Andrzeja Dudę do zwycięstwa. Beata Szydło jest jeszcze bardziej nudna niż Jarosław Gowin. Pięć lat trwało niszczenie Bronisława Komorowskiego"
 - zakończył.

mmil/tvn24.pl

[Fot. tvn24.pl]


Warto poczytać

 1. mid-17328128 28.03.2017

  Ważny głos parlamentów za bezpieczeństwem

  Największą troską dla parlamentów Polski, Litwy i Ukrainy - podkreślił marszałek Senatu - jest "troska o bezpieczeństwo Ukrainy".

 2. 7845f3cacc48434ea3131094d058fdee 28.03.2017

  Makabryczne odkrycie przy ciele ofiary Smoleńska

  „Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem... tegoż mężczyzny".

 3. saslsa 28.03.2017

  Sellin: Ustawa o dekoncentracji mediów w połowie roku

  Przyśpieszyliśmy prace nad ustawą o dekoncentracji mediów; przepisy powinny być gotowe w połowie 2017 r. - powiedział we wtorek wiceminister kultury Jarosław Sellin.

 4. smig111 27.03.2017

  MON analizuje oferty dostawców śmigłowców

  W postępowania na dostawy śmigłowców wpłynęły oferty zaproszonych do negocjacji dostawców - poinformowało w poniedziałek MON.

 5. sasxc 27.03.2017

  Sasin o ustawie metropolitalnej: Trwają konsultacje

  Sasin był pytany w poniedziałek przez dziennikarzy, co dalej z propozycją PiS w sprawie metropolii warszawskiej, w kontekście wyników referendum w Legionowie.

 6. hossnowySI 27.03.2017

  Hoss pozostanie w areszcie

  O kolejne trzy miesiące, do czerwca, przedłużył warszawski sąd areszt Arkadiuszowi Ł. ps. Hoss, który według śledczych jest liderem jednej z największych i najprężniej działających grup zajmujących się wyłudzaniem pieniędzy tzw. metodą na wnuczka.

 7. smoelr 27.03.2017

  Światowe laboratoria zbadają sprawę 10/04

  Sprawdź, co zmieni się w śledztwie smoleńskim. Czy będzie to przełom i poznamy prawdę, która nie będzie budzić wątpliwości?

 8. karczewskiPAP 27.03.2017

  PiS uwzględni referendum w Legionowie?

  - Na pewno jako poważni politycy weźmiemy pod uwagę wyniki referendum w Legionowie - zapowiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook