Jedynie prawda jest ciekawa


Niesamowite! Tomasz Lis zgodził się z Jarosławem Kaczyńskim! Zobacz w jakiej sprawie

24.01.2018
LisYT
Niesamowite! Tomasz Lis zgodził się z Jarosławem Kaczyńskim! Zobacz w jakiej sprawie

- W tym punkcie pełne poparcie dla J.Kaczyńskiego - napisał na Twitterze Tomasz Lis.

Lis skomentował nagranie wideo do uczestników konferencji na temat wystawy "Niech futra przejdą do historii", zorganizowanej we wtorek w Parlamencie Europejskim w Brukseli. - Niech futra przejdą do historii. Ta wystawa ma przysłużyć się bardzo ważnemu przedsięwzięciu. Chodzi o to, by cierpienia, cierpienia zwierząt, było na świecie mniej, dużo mniej niż dzisiaj. A cierpienia zwierząt futerkowych to jedne z najgorszych cierpień, jakie w ogóle mają miejsce. Dlatego ta wystawa i dlatego warto ją odwiedzić, i dlatego warto poprzeć tę ideę. Tę ideę, która została wyrażona przeze mnie na początku. Naprawdę, ludzie mogą żyć bez tego. Ludzie mogą żyć, nie korzystając z takich futer. I wreszcie, ludzie mogą być bardziej ludzcy! A jeśli chodzi o nas, o Polaków, to często mówi się o drodze na Zachód. To jest właśnie droga na zachód. Dziękuję bardzo - powiedział Jarosław Kaczyński.


Organizacje pozarządowe i PiS zainaugurowały we wtorek w PE wystawę "Niech futra przejdą do historii". Ma ona zwracać uwagę na ogrom cierpień zwierząt hodowanych na futra i zachęcać państwa UE do zakazania takiej hodowli.

Wystawę zorganizowali europosłowie PiS (grupa Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy) - Ryszard Legutko, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk, Jadwiga Wiśniewska i Stanisław Ożóg - oraz litewski europoseł Waldemar Tomaszewski i organizacje pozarządowe Otwarte Klatki, Fur Free Alliance, Eurogroup for Animals. 

kh/pap
Fot: YouTube/Twitter

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook