Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Napieralski ma szansę na fotel szefa SLD?

16.11.2011

Grzegorz Napieralski jeździ po kraju i przekonuje kolegów, że był dobrym przywódcą - pisze "Rzeczpospolita".

Za niespełna cztery tygodnie, konwencja nadzwyczajna partii ma wybrać nowego szefa SLD. Grzegorz Napieralski, lider SLD, odwiedza wszystkie rady wojewódzkie, które zbierają się przed konwencją. Na przyszły tydzień ma zaplanowane spotkania z młodymi działaczami.

W rozmowie z kolegami Napieralski przyznaje się do błędów, ale także przypomina o udanych wyborach do europarlamentu, samorządowych i prezydenckich. Jeden z polityków z otoczenia Napieralskiego przyznaje, że stosunek do niego się zmienia. - Coraz mniej ludzi go krytykuje - twierdzi.

- Aktywność, którą wykazuje w tej chwili Grzegorz Napieralski jest pozytywna, ponieważ potrzeba analizowania tego, co się stało, to krok we właściwym kierunku - komentuja dla Stefczyk.Info była posłanka SLD Katarzyna Piekarska.

Tomasz Kalita twierdzi, że Napieralski jest zdecydowany złożyć dymisję 10 grudnia. Jednak tylko on jeździ po kraju, by zorientować się, czy ma szansę na przywódctwo. Spośród działaczy SLD nikt nie ujawnił się jeszcze jako potencjalny kandydat na  przywódcę.

- Napieralski zapowiedział, że nie zamierza się ubiegać o stanowisko szefa SLD. To była bardzo odpowiedzialna decyzja. Nie oznacza to jednak, że odejdzie w cień, bo jest osobą znaczącą i mógłby zostać np. wiceprzewodniczącym - mówi Piekarska.

mk

(fot.wikipedia.org)

Słowa kluczowe:

Napieralski

Warto poczytać

 1. smig111 27.03.2017

  MON analizuje oferty dostawców śmigłowców

  W postępowania na dostawy śmigłowców wpłynęły oferty zaproszonych do negocjacji dostawców - poinformowało w poniedziałek MON.

 2. sasxc 27.03.2017

  Sasin o ustawie metropolitalnej: Trwają konsultacje

  Sasin był pytany w poniedziałek przez dziennikarzy, co dalej z propozycją PiS w sprawie metropolii warszawskiej, w kontekście wyników referendum w Legionowie.

 3. hossnowySI 27.03.2017

  Hoss pozostanie w areszcie

  O kolejne trzy miesiące, do czerwca, przedłużył warszawski sąd areszt Arkadiuszowi Ł. ps. Hoss, który według śledczych jest liderem jednej z największych i najprężniej działających grup zajmujących się wyłudzaniem pieniędzy tzw. metodą na wnuczka.

 4. smoelr 27.03.2017

  Światowe laboratoria zbadają sprawę 10/04

  Sprawdź, co zmieni się w śledztwie smoleńskim. Czy będzie to przełom i poznamy prawdę, która nie będzie budzić wątpliwości?

 5. karczewskiPAP 27.03.2017

  PiS uwzględni referendum w Legionowie?

  - Na pewno jako poważni politycy weźmiemy pod uwagę wyniki referendum w Legionowie - zapowiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

 6. IMG7566 27.03.2017

  ABW zatrzymała cztery osoby. Wyłudziły 21 mln zł

  Osoby podejrzewane są o udział w wyłudzeniach podatku VAT i unijnych dotacji.

 7. tusk990 27.03.2017

  Szef MSZ: Tusk wybrany ze złamaniem prawa

  Doszło do fałszerstwa. Mamy ekspertyzy, które wykazują, że Tusk został wybrany ze złamaniem prawa europejskiego- stwierdził minister Witold Waszczykowski.

 8. policjasi12345 27.03.2017

  Tragiczny wypadek na Mazowszu

  Pięć osób zginęło w wypadku drogowym w miejscowości Pawłowo w woj. mazowieckim. Bus zderzył się czołowo z ciężarówką.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook