Jedynie prawda jest ciekawa


Najpierw Cielecka, teraz Kim bawi się pod Pomnikiem Smoleńskim. Gdzie są granice?

14.05.2018
KimPomnik
Najpierw Cielecka, teraz Kim bawi się pod Pomnikiem Smoleńskim. Gdzie są granice?

Dziennikarka "Newsweeka pojawiła się pod Pomnikiem Smoleńskim w Warszawie z tęczową flagą. - Schody do nieba - podpisała swoje zdjęcie, udostępnione na Facebooku.

- Pani redaktor, czekamy na "śmieszne" zdjęcie przy Ścianie Płaczu w Izraelu. Odwagi! - napisał jeden z internautów. - No jakie super śmieszne - ironizuje Marcin Makowski z "Do Rzeczy". 

Kilka tygodni temu pod pomnikiem smoleńskim "śmieszkowała" Magdalena Cielecka. Aktorka zrobiła sobie "selfie" pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej. - ktoś wie co to za schody??? - zapytała internautów, dodając m.in. hashtagi "strangestatue" (dziwny pomnik), czy "oczom nie wierzę".

W komentarzach nie zabrakło głosów oburzenia wobec zachowania aktorki. - Może coś zabawnego wrzuci Pani z getta...? Też śmiechu co nie miara!! - napisał jeden z internautów. - W raz z wiekiem droga Pani ubywa Pani rozumu. Można nie akceptować lokalizacji czy wyglądu pomnika, ale drwienie z niego to jest totalny brak kultury. Dno - to zdaje się poziom do którego Pani aspiruje - stwierdził inny.

kh
Fot: Facebook/renata.kim.1

Warto poczytać

 1. 1270putinluk 26.05.2018

  Istnieje niebezpieczeństwo połączenia Białorusi z Rosją

  Istnieje niebezpieczeństwo integracji Białorusi z Rosją i stworzenia przez nie "połączonego podmiotu prawnego"; prezydentem połączonych państw mógłby zostać Władimir Putin, przedłużając sobie tym samym możliwość sprawowania władzy na Kremlu - powiedział w sobotę dyrektor PISM Sławomir Dębski.

 2. 1270wiezababel 26.05.2018

  "Popatrzmy, jak wygląda dzisiejsza Francja, Szwecja czy Londyn. To jest wieża Babel"

  Jeżeli nie przeprowadzimy zmian demograficznych i nie zachęcimy rodzin, by poprawiły dzietność, to żadna polityka gospodarcza w dłuższej perspektywie nie przyniesie skutków - powiedział w sobotę zastępca koordynatora ds. służb specjalnych Maciej Wąsik.

 3. kwiatek 26.05.2018

  Życzenia od premiera Morawieckiego z okazji z Dnia Matki

  Mateusz Morawiecki z okazji Dnia Matki przekazał mamom najlepsze życzenia. Pamiętajmy o naszych Mamach dzisiaj i we wszystkie pozostałe 364 dni roku! - dodał premier we wpisie na Twitterze.

 4. JablonskiPomnik 26.05.2018

  Tak wygląda czysta pogarda i nienawiść. Doktor politologii wzywa do oddawania moczu przy Pomniku Smoleńskim

  Popularny w mediach komentator, a wcześniej pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego wzywa do sikania przy warszawskim pomniku smoleńskim. Czy można upaść niżej?

 5. PolskaUEwiki 26.05.2018

  Polexit coraz bliżej? Jest komentarz polskiego ministra

  Członkostwo Polski w Unii Europejskiej nie podlega dyskusji - nie ma żadnych wątpliwości, że Polska jest i musi pozostać we Wspólnocie - oświadczył wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk. Według niego, Polska potrzebuje "stabilnej, elastycznej i respektującej prawa swoich członków" Unii

 6. Jaki26052018 26.05.2018

  Jaki przyznaje: jestem w małym konflikcie z rządem. O co poszło?

  Wiceminister sprawiedliwości i kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach na prezydenta Warszawy zaskoczył słuchaczy swoją deklaracją

 7. 1270lubnauer 26.05.2018

  Nowoczesna zatopiona. Partia Lubnauer nie weszłaby dziś do Sejmu

  To prawdziwa klęska - Nowoczesna nie tylko jest pod progiem, ale nie zanosi się nawet na to, by w najbliższym czasie ta sytuacja mogła się zmienić. Powodów do zadowolenia nie ma też PiS, który odniósłby "pyrrusowe zwycięstwo" - wynika z sondażu Estymator dla "Do Rzeczy"

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook