Jedynie prawda jest ciekawa

Najfeld: Chazan jest normalnym człowiekiem, nie zwyrodnialcem

04.07.2014

„Staje przed sądami w “wolnej” Polsce lekarz, bo nie chce brać udziału w rozszarpywaniu na strzępy dziecka” - pisze o sprawie prof. Chazana Joanna Najfeld.

Joanna Najfeld, znana publicystka i działaczka na rzecz życia, wzięła w obronę prof. Bogdana Chazana, ostro atakowanego za to, że nie chciał mieć związków z zabiciem nienarodzonego dziecka. „Kilka lat temu stałam przed sądem za to, że mówiłam prawdę o aborcji. Dzisiaj staje przed sądami w “wolnej” Polsce lekarz, bo nie chce brać udziału w rozszarpywaniu na strzępy dziecka przed urodzeniem. Szpital Profesora Chazana zapłaci też karę, bo nie rozczłonkowano w nim dziecka na życzenie matki” - pisze Najfeld na swojej stronie.

Przypomina, jakie zasługi i doświadczenie ma profesor Chazan. „Jest wybitnym ginekologiem i położnikiem. Ale nie dlatego, że nie morduje. To, że nie morduje, znaczy tylko, że jest normalnym człowiekiem, a nie zwyrodnialcem. Podziwiam profesora Chazana nie za to, że nie zabił – bo to zwyczajne zachowanie poczytalnego człowieka – ale za jego opanowanie w obliczu ataku ze strony ludzi złych i głupich. Cieszę się, że ten atak nie trafił na człowieka słabego czy zlęknionego. Cieszę się, że profesor Chazan korzysta z darów Ducha Świętego” - przyznaje działaczka prolife.

Dodaje kobiety w ciąży chętnie ufają szpitalowi śp. Rodziny, którym kieruje prof. Chazan. „Znam wiele matek, które rodziły w Warszawie swoje dzieci. Te, które świadomie szukały dobrego szpitala, zawsze wybierały jeden z dwóch – Szpital św. Zofii przy ul. Żelaznej, lub szpital św. Rodziny przy Madalińskiego – ten kierowany przez Profesora Chazana. To najlepsze szpitale położnicze, znacząco lepsze niż pozostałe. Nie jest przypadkiem, że to właśnie w tych dwóch szpitalach nie morduje się dzieci. W pozostałych – z tego co wiem – morduje się. I to odbija się na jakości usług wobec wszystkich pacjentów. Bo jak można wydłubać matce dziecko z łona, przepłukać ręce, przejść do pokoju obok i tam dobrze zajmować się rodzącą inne dziecko? Gdy się morduje, nie można jednocześnie być dobrym lekarzem” - zaznacza Najfeld.

Przyznaje, że „atak na profesora Chazana jest pośrednio atakiem na jakość opieki medycznej dla kobiet i dzieci”. „Kobiety atakujące profesora Chazana same szkodzą sobie i innym kobietom, ale czego się nie robi z nienawiści do Pana Boga?” - wskazuje na motywację atakujących.

I opisuje paradoks związany z sytuacją, wokół prof. Chazana. „Szpital św. Rodziny dostał karę za odmowę brutalnego mordu na chorym dziecku. Podobno to dziecko było powołane do życia w technologii in vitro. Ryzyko wad wrodzonych przy in vitro jest o wiele wyższe niż w naturze. Oczywiście żadnej kary za kalectwo dziecka nie zapłaci laboratorium in vitro. Może nawet dostało dofinansowanie z naszych podatków? Zapłaci za to najlepszy szpital położniczy w Warszawie, bo dziecko pozostawił przy życiu i chciał mu zaoferować opiekę medyczną” - przypomina Najfeld.

Joanna Najfeld odnosząc się do nagonki na lekarza wskazuje, że „obrzydliwe to i przykre, ale widocznie musiało dojść do starcia, żeby się oddzieliła światłość od ciemności”. „W takiej sytuacji przynajmniej widać jak na dłoni kto jest kim. Jak już nadejdzie Wolność, to nikt się nie będzie mógł wyprzeć tego, po której stronie stał” - przyznaje publicystka.

Na koniec odnosi się do kary finansowej, jaką nałożono na szpital. „Jeżeli trzeba zapłacić aborcyjnym terrorystom kilkadziesiąt tysięcy okupu za życie tego Bogu ducha winnego chorego Maleństwa, to ja uważam, że to są dobrze wydane pieniądze” - kwituje Najfeld.

TK,mamproces.pl
[Fot. Youtube.pl]

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook