Jedynie prawda jest ciekawa


Misiło chce zostać godnym następcą Petru. Tak cytuje scenę z kultowego filmu

13.04.2018
Misiloonet
Misiło chce zostać godnym następcą Petru. Tak cytuje scenę z kultowego filmu

Wczoraj nie doczytał tekstu i próbował obarczyć Joachima Brudzińskiego odpowiedzialnością za zachowanie policjantów w... Argentynie, a dziś Piotr Misiło postanowił zaimponować znajomością kultowej polskiej komedii. Z fatalnym skutkiem.

Polityk Nowoczesnej wystąpił w programie "Onet Opinie", gdzie przekonywał że Prawo i Sprawiedliwość boi się i przez to próbuje wszystkimi możliwymi metodami zastraszyć posłów. 

- Wczoraj był bardzo smutny dzień, pan marszałek Kuchciński nie dopuszczał nas do głosu, jak chcieliśmy zadawać pytania to mówił że nie podobały mu się te zadawane wcześniej, więc kolejne mogą być równie niedobre - opowiadał Piotr Misiło

- Trudno mi z tym polemizować, to po prostu "Mam wasz płaszcz i co mi zrobicie" - powiedział Misiło.

Polityka szybko wyprowadził z błędu prowadzący program, ale raz wypowiedziane słowa poszły w świat. Może nie jest to kaliber "sześciu króli", ale Ryszard Petru powinien powoli martwić się o to, czy ktoś nie próbuje być bardziej nim, niż on sam.


Cóż, posłowi polecamy przypomnieć kultową scenę z filmu Barei.kh
Fot: screenshot

Warto poczytać

 1. 1270andrewdudin 26.04.2018

  Prezydent: postęp cywilizacyjny kluczowy w budowaniu przyszłości Polski

  Obecnie piszemy nowy rozdział w dziejach Polski, budujemy jej przyszłość na kolejne stulecie, a postęp cywilizacyjny jest kluczowym elementem tego procesu - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej.

 2. 1270moraiweckipm 26.04.2018

  Morawiecki: Polska powinna być centralnym hubem dla gazu amerykańskiego

  Polska otwiera ramiona dla dostawców gazu ze Stanów Zjednoczonych i chciałaby być centralnym hubem dla gazu amerykańskiego na Europę Środkową - mówił w czwartek premier Mateusz Morawiecki podczas polsko-amerykańskiego szczytu gospodarczego.

 3. 1270rafalskamin 26.04.2018

  Rząd przyjął projekt podwyższający rentę socjalną dla osób niepełnosprawnych

  Rząd przyjął projekt ustawy o podwyższeniu renty socjalnej dla osób niepełnosprawnych, do wysokości minimalnej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy; świadczenie wzrośnie z 865,03 zł do 1029,80 zł. Nowe przepisy mają wejść w życie 1 września, z mocą od 1 czerwca 2018 r.

 4. 1270schetynmapoasm 26.04.2018

  Schetyna: możemy wygrać wybory w 10-14 największych miastach

  Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna ocenił w czwartek, że koalicja tworzona przez jego ugrupowanie i Nowoczesną może wygrać wybory samorządowe w 10-14 największych miastach. Jestem optymistycznie nastawiony po liście kandydatów, którą przedstawił PiS - dodał.

 5. 1270kaczoreknansa 26.04.2018

  Znamy kandydatów PiS na prezydentów miast wojewódzkich. Są mocne nazwiska

  Małgorzata Wassermann, Patryk Jaki i Kacper Płażyński - to chyba najmocniejsze nazwiska wśród zaprezentowanych przez PiS kandydatów na prezydentów miast wojewódzkich

 6. Westerplatte 25.04.2018

  Wojna o Westerplatte. Kto odpowiada za bałagan w miejscu uświęconym krwią Polaków?

  Zaczęło się niespełna tydzień temu od wpisu Pawła Adamowicza na Facebooku: – Urząd Miejski w Gdańsku odwiedził protegowany ministra w asyście kamer TVP - napisał prezydent Gdańska

 7. MagdalenaZukFB 25.04.2018

  Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Jest raport śledczych z Egiptu

  Prokuratura prowadząca śledztwo ws. śmierci w Egipcie 27-letniej Magdaleny Żuk otrzymała od tamtejszych organów ścigania odpowiedź w ramach pomocy prawnej - poinformowała PAP w środę Prokuratura Krajowa. W związku z tym polskie śledztwo będzie przedłużone

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook