Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: służby nas molestują

19.02.2015

„Nagonkę na Durczoka zorganizował WPROST, więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby”.

Stanisław Michalkiewicz w Radiu Wnet odniósł się do sytuacji w Polsce oraz zmian geopolitycznych w Europie. „Zgodnie z zapowiedzią klasyka demokracji Józefa Stalina, zaostrza się u nas nie tyle co walka klasowa, ale walka pomiędzy trzema stronnictwami rządzącymi naszym krajem: stronnictwem pruskim, ruskim i amerykańsko-żydowskim. A ponieważ pojawiły się rozbieżności pomiędzy nimi, to przekłada to się na sytuację w Polsce” – uważa Michalkiewicz.

„Stąd też mosty zaczynają się palić, a i tak dobrze, że nie Wisła, chociaż wszystko jest przed nami. A kiedy rycerze stają do boju, to i giermkowie się kąsają. Tak interpretuje aferę z panem Durczokiem w roli głównej. Durczok jest podejrzewany o molestowanie seksualne, chociaż wydaje mi się, że mogło być odwrotnie” – stwierdził publicysta.

„Obecnie jak jakaś celebrytka nie była molestowana to nie ma racji bytu i nie może pokazać się w towarzystwie. W ogóle temat molestowania stał się bardzo modny w Warszawie, więc wszystkie teraz przypominają o tym jak były molestowane. A padło na pana Durczoka” – wskazywał gość Radia Wnet.

Michalkiewicz wyjaśnił co w jego ocenie stoi za sprawą Druczokgate. „Ta wspomniana stacja najprawdopodobniej została utworzona przez funkcjonariuszy wojskowego wywiadu. Podobnie jak podejrzewam tygodnik WPROST, z tym że ten, jest odkrywką jednej z wielu bezpieczniackich watah” – dodał. „Całą nagonkę zorganizował WPROST, tak więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby. A to jest dobra wiadomość, bo jak się biorą za łby to nie mają rąk aby nas dusić” – tłumaczył Michalkiewicz.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Wiadomości ze świata

więcej
CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook