Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Michalkiewicz: służby nas molestują

19.02.2015

„Nagonkę na Durczoka zorganizował WPROST, więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby”.

Stanisław Michalkiewicz w Radiu Wnet odniósł się do sytuacji w Polsce oraz zmian geopolitycznych w Europie. „Zgodnie z zapowiedzią klasyka demokracji Józefa Stalina, zaostrza się u nas nie tyle co walka klasowa, ale walka pomiędzy trzema stronnictwami rządzącymi naszym krajem: stronnictwem pruskim, ruskim i amerykańsko-żydowskim. A ponieważ pojawiły się rozbieżności pomiędzy nimi, to przekłada to się na sytuację w Polsce” – uważa Michalkiewicz.

„Stąd też mosty zaczynają się palić, a i tak dobrze, że nie Wisła, chociaż wszystko jest przed nami. A kiedy rycerze stają do boju, to i giermkowie się kąsają. Tak interpretuje aferę z panem Durczokiem w roli głównej. Durczok jest podejrzewany o molestowanie seksualne, chociaż wydaje mi się, że mogło być odwrotnie” – stwierdził publicysta.

„Obecnie jak jakaś celebrytka nie była molestowana to nie ma racji bytu i nie może pokazać się w towarzystwie. W ogóle temat molestowania stał się bardzo modny w Warszawie, więc wszystkie teraz przypominają o tym jak były molestowane. A padło na pana Durczoka” – wskazywał gość Radia Wnet.

Michalkiewicz wyjaśnił co w jego ocenie stoi za sprawą Druczokgate. „Ta wspomniana stacja najprawdopodobniej została utworzona przez funkcjonariuszy wojskowego wywiadu. Podobnie jak podejrzewam tygodnik WPROST, z tym że ten, jest odkrywką jednej z wielu bezpieczniackich watah” – dodał. „Całą nagonkę zorganizował WPROST, tak więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby. A to jest dobra wiadomość, bo jak się biorą za łby to nie mają rąk aby nas dusić” – tłumaczył Michalkiewicz.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

służby specjalne

,

służby

Warto poczytać

 1. siemoniak-stare 22.05.2017

  Siemoniak atakuje Wojska Obrony Terytorialnej

  Były szef MON krytykuje nowy rodzaj sił zbrojnych powołany przez Antoniego Macierewicza.

 2. mid-17522101 22.05.2017

  Prezydent o Wodeckim: odszedł wybitny muzyk

  Jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, skrzypek, trębacz i kompozytor Zbigniew Wodecki zmarł w poniedziałek w Warszawie.

 3. mid-17522108 22.05.2017

  Prezydent Duda: Singapur jest naszym ważnym partnerem

  "Pan prezydent Singapuru dokonał szerszego otwarcia drzwi na współpracę i za to bardzo serdecznie dziękuję" - podkreślił prezydent otwierając Polsko-Singapurskie Forum Biznesowe.

 4. SiedzibaTelewizjiPolskiejwWarszawie2017 22.05.2017

  TVP: Zarzuty o cenzurowaniu festiwalu w Opolu są nieprawdziwe

  - Zarzuty o funkcjonowaniu cenzury artystów występujących na Festiwalu Opole 2017 są nieprawdziwe i naruszają dobre imię spółki - oświadczyła w poniedziałek TVP.

 5. kownacki 22.05.2017

  Kownacki: Caracale to największa afera Platformy

  Wiceminister obrony odpowiada na ataki polityków opozycji.

 6. ciarkaSITVPinfo 22.05.2017

  Dymisje w dolnośląskiej policji

  - Komendant dolnośląskiej policji, jego zastępca ds. prewencji i komendant miejski zostali odwołani ze stanowisk przez szefa MSWiA w związku ze śmiercią Igora Stachowiaka. Powodem utrata zaufania i niedopełnienie obowiązków - poinformował w poniedziałek rzecznik KGP mł. insp. Mariusz Ciarka.

 7. mid-epa05979655 22.05.2017

  Wałęsa kpi z ABW: Wyczyściłem wszystko

  - Wyczyściłem wszystko, więc mogą do mnie przyjść - mówi Lech Wałęsa nt. informacji, że ABW będzie chciała sprawdzić dokumenty, które niedawno opublikował w internecie.

 8. mac65 22.05.2017

  Platforma chce do środy dokumenty z MON

  Posłowie PO wystosowali w poniedziałek pismo ponaglające do szefa MON Antoniego Macierewicza, by udostępnił im kolejne dokumenty ws. zakupu śmigłowców dla wojska.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook