Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Michalkiewicz: służby nas molestują

19.02.2015

„Nagonkę na Durczoka zorganizował WPROST, więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby”.

Stanisław Michalkiewicz w Radiu Wnet odniósł się do sytuacji w Polsce oraz zmian geopolitycznych w Europie. „Zgodnie z zapowiedzią klasyka demokracji Józefa Stalina, zaostrza się u nas nie tyle co walka klasowa, ale walka pomiędzy trzema stronnictwami rządzącymi naszym krajem: stronnictwem pruskim, ruskim i amerykańsko-żydowskim. A ponieważ pojawiły się rozbieżności pomiędzy nimi, to przekłada to się na sytuację w Polsce” – uważa Michalkiewicz.

„Stąd też mosty zaczynają się palić, a i tak dobrze, że nie Wisła, chociaż wszystko jest przed nami. A kiedy rycerze stają do boju, to i giermkowie się kąsają. Tak interpretuje aferę z panem Durczokiem w roli głównej. Durczok jest podejrzewany o molestowanie seksualne, chociaż wydaje mi się, że mogło być odwrotnie” – stwierdził publicysta.

„Obecnie jak jakaś celebrytka nie była molestowana to nie ma racji bytu i nie może pokazać się w towarzystwie. W ogóle temat molestowania stał się bardzo modny w Warszawie, więc wszystkie teraz przypominają o tym jak były molestowane. A padło na pana Durczoka” – wskazywał gość Radia Wnet.

Michalkiewicz wyjaśnił co w jego ocenie stoi za sprawą Druczokgate. „Ta wspomniana stacja najprawdopodobniej została utworzona przez funkcjonariuszy wojskowego wywiadu. Podobnie jak podejrzewam tygodnik WPROST, z tym że ten, jest odkrywką jednej z wielu bezpieczniackich watah” – dodał. „Całą nagonkę zorganizował WPROST, tak więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby. A to jest dobra wiadomość, bo jak się biorą za łby to nie mają rąk aby nas dusić” – tłumaczył Michalkiewicz.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

służby specjalne

,

służby

Warto poczytać

 1. mid-17118076 18.01.2017

  Atak na biuro poselskie PiS w Szczecinie

  "Polityka nienawiści i agresji zbiera owoce. Ktoś nakręca tę sprężynę. Niektórzy nie wytrzymują takiej propagandy”.

 2. mid-17118013 18.01.2017

  Premier po przeglądzie pierwszego z resortów

  "Rozmawialiśmy o sprawach, które dla Polaków są najważniejsze - o sprawach bezpieczeństwa, które dla naszego rządu będzie priorytetem".

 3. wsiecitajemnicepawlarabieja2994 18.01.2017

  Nowoczesna tłumaczy się z apelu o interwencję

  Wniosek, który powstał 16 grudnia w Sejmie to był apel do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o uspokojenie sytuacji, a nie apel do instytucji europejskich o interwencję - podkreślił w środę w rozmowie z PAP rzecznik Nowoczesnej Paweł Rabiej.

 4. CyWyVbWgAMLCrd-1 18.01.2017

  CBA w mazowieckim sanepidzie

  Dyrekcja mazowieckiego sanepidu zawarła ze sobą i z kilkudziesięcioma pracownikami umowy zlecenia na prawie 3,5 mln zł.

 5. mid-17117016 18.01.2017

  Duda: Budżet uchwalony prawidłowo

  Prezydent Andrzej Duda o podpisaniu ustawy budżetowej.

 6. mid-17117278 17.01.2017

  Rozłam w KOD stał się faktem

  "Zarząd podjął uchwałę, wyrażającą brak zaufania do przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia KOD Mateusza Kijowskiego i wzywającą go do niezwłocznego ustąpienia z funkcji przewodniczącego Zarządu".

 7. MAT0971 17.01.2017

  Skandaliczny apel opozycji! Domagano się "interwencji z zewnątrz"

  "16 grudnia, gdy zaczynała się „okupacja Sejmu”, posłowie PO i Nowoczesnej mieli już przygotowany „wspólny apel opozycji”, w którym wzywano Radę Europy i Parlament Europejski do pilnej interwencji".

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook