Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: służby nas molestują

19.02.2015

„Nagonkę na Durczoka zorganizował WPROST, więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby”.

Stanisław Michalkiewicz w Radiu Wnet odniósł się do sytuacji w Polsce oraz zmian geopolitycznych w Europie. „Zgodnie z zapowiedzią klasyka demokracji Józefa Stalina, zaostrza się u nas nie tyle co walka klasowa, ale walka pomiędzy trzema stronnictwami rządzącymi naszym krajem: stronnictwem pruskim, ruskim i amerykańsko-żydowskim. A ponieważ pojawiły się rozbieżności pomiędzy nimi, to przekłada to się na sytuację w Polsce” – uważa Michalkiewicz.

„Stąd też mosty zaczynają się palić, a i tak dobrze, że nie Wisła, chociaż wszystko jest przed nami. A kiedy rycerze stają do boju, to i giermkowie się kąsają. Tak interpretuje aferę z panem Durczokiem w roli głównej. Durczok jest podejrzewany o molestowanie seksualne, chociaż wydaje mi się, że mogło być odwrotnie” – stwierdził publicysta.

„Obecnie jak jakaś celebrytka nie była molestowana to nie ma racji bytu i nie może pokazać się w towarzystwie. W ogóle temat molestowania stał się bardzo modny w Warszawie, więc wszystkie teraz przypominają o tym jak były molestowane. A padło na pana Durczoka” – wskazywał gość Radia Wnet.

Michalkiewicz wyjaśnił co w jego ocenie stoi za sprawą Druczokgate. „Ta wspomniana stacja najprawdopodobniej została utworzona przez funkcjonariuszy wojskowego wywiadu. Podobnie jak podejrzewam tygodnik WPROST, z tym że ten, jest odkrywką jednej z wielu bezpieczniackich watah” – dodał. „Całą nagonkę zorganizował WPROST, tak więc bezpieczniackie watahy biorą się za łby. A to jest dobra wiadomość, bo jak się biorą za łby to nie mają rąk aby nas dusić” – tłumaczył Michalkiewicz.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. duda18042018 19.04.2018

  „W 1944 roku w miejscu warszawskiego getta była pustynia”

  W 1944 r. w miejscu getta warszawskiego była pustynia, zamiarem Niemców było zniszczenie zarówno narodu żydowskiego jak i pamiątek po narodzie żydowskim.

 2. 1270tusektusek 19.04.2018

  Morawiecki: Donald Tusk zaburza europejskie standardy

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk trochę szkodzi Europie, zaburzając standardy europejskie; nie jest ambasadorem Polski, ale Platformy Obywatelskiej

 3. boni18042018 18.04.2018

  Boni znów skarży się na Polskę. Pisze list do europosłów: "Areszt dla Gawłowskiego to cios dla demokracji”

  "Areszt dla Stanisława Gawłowskiego to cios dla demokracji i poszanowania prawa w Polsce"

 4. korea18042018 18.04.2018

  BBC straszy przed polskimi stoczniami. Ukryta kamera pokazuje „niewolników” z Korei Północnej

  Wielka Brytania bezpardonowo walczy z polską konkurencją czy pokazuje realny problem, o którym milczały dotąd polskie media?

 5. gimnaz18042018 18.04.2018

  Egzamin gimnazjalny z polskiego będzie powtórzony. Był przeciek?

  Przed egzaminem gimnazjalnym z języka polskiego na Twitterze pojawiła się informacja o zarysie tematu tekstu własnego.

 6. 1270chyzyruj 18.04.2018

  Tusk stanie przed sądem więc jątrzy: PiS to mściwa partia

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział w środę dziennikarzom, że w poniedziałek stawi się jako świadek w sądzie.

 7. 1270wypadekzach 17.04.2018

  Zderzenie autobusu z ciężarówką w Zachodniopomorskiem: 2 osoby nie żyją, wielu rannych

  Premier Mateusz Morawiecki jest na bieżąco informowany o sytuacji w związku ze zderzeniem ciężarówki z autobusem na DK6; wojewoda zachodniopomorski udaje się na miejsce zdarzenia - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook