Jedynie prawda jest ciekawa


Mężydło negatywnie o Porozumieniu 11 Listopada

15.11.2011

Poseł Mężydło pytany o decyzję lewicowych organizacji, by zaprosić 11 listopada do kraju zagraniczne grupy aktywistów, przyznaje, że jest krytyczny wobec takiego zachowania. - Porozumienie 11 listopada zachowało się dziwnie, zapraszając niemieckich antyfaszystów. Sprowadzenie ich do rozprawiania się z polskimi patriotami oceniam bardzo negatywnie – przyznaje poseł Platformy Obywatelskiej.

Antoni Mężydło w rozmowie z portalem Stefczyk.info przyznaje, że dziwią do wiadomości o finansowaniu Krytyki Politycznej przez państwowe instytucje. - Wydawało mi się, że ona chciała być lewicowym think-tankiem. To może nich lewica dotuje to pismo i tę organizację – wskazuje poseł PO.

Zdaniem naszego rozmówcy wydarzenia, które miały miejsce 11 listopada, powinny skłaniać posłów do zmiany prawa. – Ustawa powinna dawać władzom skuteczne metody przeciwdziałania takim wydarzeniom. Można było ich zapobiec. Sądzę, że dojdzie do nowelizacji ustawy o zgromadzeniach – Mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info. Zaznacza, że osoby, które chcą urządzać burdy, muszą wiedzieć, że zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

saż
[fot. Antonimezydlo.pl]

Warto poczytać

 1. brudzinski22042018 22.04.2018

  Wiceprezes PiS: "Powinniśmy się bać i czuć odpowiedzialność przed narodem"

  Podczas spotkania w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) szef MSWiA i wiceprezes PiS Joachim Brudziński powiedział, że jego partia nie obawia się "totalnej opozycji" czy zagranicy, ale musi czuć odpowiedzialność przed narodem.

 2. donald220420218 22.04.2018

  Donald Tusk świętuje urodziny. Dostał radę od przyjaciół, którą pochwalił się w sieci

  - Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków – napisał na Twitterze Donald Tusk.

 3. biedron22042018 22.04.2018

  Robert Biedroń namawia do obalenia rządu? I narzeka: "Bycie Polakiem stało się obciachem"

  "Wszystko co sprawi, że odsuniemy te niedemokratyczne siły od władzy jest dobre"

 4. Andruszkiewiczwpolsce 22.04.2018

  Te oskarżenia oburzyły Andruszkiewicza. "Jesteście chorzy z nienawiści, leczcie się"

  Posła koła Wolni i Solidarni oburzyły "oskarżenia" pod własnym adresem. Swoim oponentom zasugerował... pójście do lekarza

 5. LGBT 22.04.2018

  Odmówił druku plakatów LGBT, został skazany przez sąd. Na tym jednak nie koniec

  Na 7 czerwca Sąd Najwyższy wyznaczył termin rozpoznania kasacji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT. Prawomocnie sąd uznał Adama J. za winnego wykroczenia, ale odstąpił od kary

 6. Lichocka22042018 22.04.2018

  PiS zmienia zdanie w sprawie ustawy antyaborcyjnej? "To nieludzki projekt"

  Czy projekt ustawy antyaborcyjnej po raz kolejny upadnie w sejmowym głosowaniu? Po wypowiedzi poseł PiS Joanny Lichockiej można odnieść takie wrażenie. Posłanka określiła proponowane zmiany jako "nieludzkie" - informuje "Fakt"

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook