Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Mężydło negatywnie o Porozumieniu 11 Listopada

15.11.2011

Poseł Mężydło pytany o decyzję lewicowych organizacji, by zaprosić 11 listopada do kraju zagraniczne grupy aktywistów, przyznaje, że jest krytyczny wobec takiego zachowania. - Porozumienie 11 listopada zachowało się dziwnie, zapraszając niemieckich antyfaszystów. Sprowadzenie ich do rozprawiania się z polskimi patriotami oceniam bardzo negatywnie – przyznaje poseł Platformy Obywatelskiej.

Antoni Mężydło w rozmowie z portalem Stefczyk.info przyznaje, że dziwią do wiadomości o finansowaniu Krytyki Politycznej przez państwowe instytucje. - Wydawało mi się, że ona chciała być lewicowym think-tankiem. To może nich lewica dotuje to pismo i tę organizację – wskazuje poseł PO.

Zdaniem naszego rozmówcy wydarzenia, które miały miejsce 11 listopada, powinny skłaniać posłów do zmiany prawa. – Ustawa powinna dawać władzom skuteczne metody przeciwdziałania takim wydarzeniom. Można było ich zapobiec. Sądzę, że dojdzie do nowelizacji ustawy o zgromadzeniach – Mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info. Zaznacza, że osoby, które chcą urządzać burdy, muszą wiedzieć, że zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

saż
[fot. Antonimezydlo.pl]

Warto poczytać

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook