Jedynie prawda jest ciekawa


Mają dość Lubnauer? "Ta zmiana nie jest dobra dla Nowoczesnej"

28.02.2018
LubnauerYT
Mają dość Lubnauer? "Ta zmiana nie jest dobra dla Nowoczesnej"

- W sondażach dołujemy. To jest coś co mnie martwi - przekonuje Joanna Scheuring-Wielgus w rozmowie z portalem wpolityce.pl. Według niej, powinno dojść do podsumowania 100 dni Katarzyny Lubnauer na stanowisku szefa partii.

Posłanka Nowoczesnej przyznała, że od samego początku uważała, że zmiana lidera partii nie jest dobrym pomysłem. - Jest efekt tej zmiany, który nie jest dobry dla Nowoczesnej - dodała, odnosząc się do najnowszych sondaży, które umieszczają partię na granicy progu wyborczego. 

Wielgus zgodziła się ze słowami Ryszarda Petru, że w sytuacji gdy spadają sondaże, powinno się przejść do ataku, a nie do komentowania. - Jak jest spadek, to trzeba pokazać nowe pomysły, nowe idee. Być może Nowoczesna nie jest teraz wyrazista w obszarze pokazywania swojej siły - przekonuje Wielgus. Jak dodała, czas na podsumowanie 100 dni Katarzyny Lubnauer na stanowisku szefa partii. 

- W momencie, kiedy sondaże idą w dół, nie można zaklinać rzeczywistości i mówić, że jest wszystko dobrze, tylko zastanowić się nad tym, gdzie zostały popełnione błędy i wyciągnąć wnioski - przekonuje Wielgus. 

kh/wpolityce.pl
Fot: YouTube

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook