Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Macierewicz: media przykrywają większe zagrożenie

17.10.2014

„Stała penetracja polskiego systemu bezpieczeństwa informatycznego ciągle ma miejsce”.

Antoni Macierewicz wskazuje, że media koncentrując się na zatrzymaniach ws. szpiegostwa odwracają uwagę od poważniejszej sytuacji, która ma miejsce w Polsce. Wiceprezes PiS wskazuje na skandaliczne doniesienia o działalności firmy rosyjskiego konsula w Polsce.

Jak pisze Niezalezna.pl firma ta miała nawet realizować kontrakty dla GROM i SWW. Wcześniej „Gazeta Polska” pisała, że przedsiębiorstwo buduje systemy informatyczne dla kluczowych instytucji w kraju.

„Część mediów i polityków, koncentrując się na zatrzymaniach pod zarzutem współpracy z GRU, odwraca uwagę opinii publicznej od o wiele groźniejszego zagrożenia dla bezpieczeństwa państwa polskiego. Zatrzymania są już faktem – stanowią zadania dla prokuratorów, śledczych i sądów. Tymczasem ukazana przez niezależne media i opozycję stała penetracja polskiego systemu bezpieczeństwa informatycznego przez firmy konsula honorowego Federacji Rosyjskiej ciągle ma miejsce” - wskazuje Macierewicz na Niezalezna.pl.

Dodaje, że współpraca ta „jest tolerowana i przemilczana przez środowiska medialne i polityczne, które od lat lansowały ludzi powiązanych z GRU i ich służbę w polskich szeregach jako najlepszy sposób kształtowania naszych służb specjalnych”.

„Atmosfera przyzwolenia dla tej rosyjskiej penetracji naszego systemu bezpieczeństwa informatycznego – w tym także serwerów wyborczych – jest ich odpowiedzialnością” - wskazuje wiceprezes PiS.

TK,Niezalezna.pl
[Fot. MG/Blogpress]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook