Jedynie prawda jest ciekawa


Lis w amoku. Od kilku dni traci nad sobą kontrolę

20.07.2017

„Tępe PIS- owskie ćwoki wykonują wolę świra.” „Burdel i bezprawie.”, Polską rządzi wariat. Więc albo kaftan albo taczka.”, „Szlag niech trafi PIS-owską klikę” (pisownia oryginalna - red) to nie cytaty z forów internetowych, ale z profilu znanego dziennikarza.

"Wiecie kiedy będzie veto? Jak Duda będzie się nas bal bardziej niż Kaczyńskiego. 100 tys ludzi i Majdan. Albo za chwilę dyktatura." - napisał we wtorek Lis. Najwidoczniej były dziennikarz TVP nie zawraca sobie głowy tym, że jego słowa mogą doprowadzić jedynie do eskalacji konfliktu i wymknięcia się sytuacji w Polsce spod kontroli. A jeśli tak się stanie, trudno sobie wyobrazić następstwa. Dlatego wiele osób zwraca uwagę redaktorowi na możliwe konsekwencje wezwań do „Majdanu” w Polsce. 

Jeżeli pomysł @lis_tomasz, aby wywołać Majdan w W-wie, spełni się, to takich tablic będzie bardzo dużo. https://t.co/6U0qvqzexJ- nawiązał do tablicy ku pamięci zamordowanego Marka Rosiaka ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Przed rozlewem krwi ostrzega Lisa również poseł Adam Andruszkiewicz.

Redaktor Lis wzywa do "Majdanu". Przypominam, że w Kijowie zginęło ok. 100 osób. Marzy się Panu rozlew polskiej krwi? Czas się leczyć.


Czy jednak apele wystarczą do pohamowania wściekłości Tomasza Lisa? Wydaje się to wątpliwe. Jest on zdecydowany do wyprowadzenia swoich fanów na ulice - najlepiej już dziś.

Kochani. Jeszcze nie wszystko stracone. Proszę, wzywam, apeluję- wyjdźmy dziś wszyscy na ulice. Brońmy Polski. Brońmy demokracji.🇵🇱🇵🇱💪💪💪✌️✌️


Warto poczytać

 1. 1270morawieckirozwoj 23.05.2018

  Morawiecki: postawiliśmy przed sobą zadanie równomiernego rozwoju Polski

  Inaczej niż nasi poprzednicy postawiliśmy przed sobą takie zadanie, żeby Polska rozwijała się równomiernie - powiedział w środę w Bystrzycy Kłodzkiej premier Mateusz Morawiecki. Apelował o wsparcie dla obozu rządzącego tak, aby mógł "przez najbliższe 5-10 lat zmieniać Polskę".

 2. 1270rafalskaelz 23.05.2018

  Elżbieta Rafalska nie wyklucza włączenia w sprawę protestu osób niepełnosprawnych mediatora

  Szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska nie wyklucza włączenia mediatora w sprawę protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie. "Różne warianty są możliwe" - mówiła minister w środę w Łomży (Podlaskie).

 3. truck23052018 23.05.2018

  Nowy pomysł na aktywizację uchodźców. Niemcy będą ich uczyć prowadzenia ciężarówek

  Jednym z powodów, dla których Niemcy przyjęli ogromne ilości uchodźców – o którym rzadko mówi się głośno – była chęć zapchania luk na rynku pracy tanią siłą roboczą.

 4. 1270annairadzio 23.05.2018

  Prawdziwy mąż stanu. Radek Sikorski żalił się żonie na J. Kaczyńskiego

  Mojemu mężowi po wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego było przykro i był wzburzony - zeznała w środę Anne Applebaum w procesie, który b. szef MSZ Radosław Sikorski wytoczył prezesowi PiS. Dodała, że takie wypowiedzi wpływają na to, jak Sikorski jest postrzegany za granicą.

 5. michnik23052018 23.05.2018

  Odpalił świecę dymną na spotkaniu z Adamem Michnikiem. Teraz skazał go sąd

  Na karę pół roku ograniczenia wolności w postaci 30 godzin prac społecznych na miesiąc skazał w środę Sąd Rejonowy w Płocku (Mazowieckie) 30-letniego Mateusza J., oskarżonego o odpalenie świecy dymnej na spotkaniu w tym mieście w 2017 r. z szefem "Gazety Wyborczej" Adamem Michnikiem.

 6. 1270policjasw 23.05.2018

  15-latka uratowała znajomą z internetu od śmierci

  15-latka z Jasienicy uratowała o rok starszą koleżankę z wirtualnego świata, która chciała popełnić samobójstwo. Zaniepokoił ją wpis w internecie. Powiadomiła o nim szkolnego pedagoga. Resztą zajęli się policjanci. Zdążyli w ostatniej chwili - podała policja.

 7. Laboratorium 22.05.2018

  Groźna choroba trafiła do Polski? Tajemniczy zgon w Świnoujściu

  Załoga statku, który przypłynął do Świnoujścia z Liberii, została objęta kwarantanną po tym, jak w niedzielę zmarł jeden z członków załogi. Procedury epidemiologiczne wprowadzono też w świnoujskim szpitalu. U drugiego marynarza z tego samego statku stwierdzono malarię

 8. Plotgranicawiki 22.05.2018

  Trump chce ogrodzić granicę z Meksykiem, Morawiecki z Białorusią i Ukrainą. Nie chodzi jednak o imigrantów

  Rząd we wtorek nie przyjął projektu dot. budowy płotu, który miałby chronić naszą wschodnią granicę przed ASF. Jak zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, w ciągu siedmiu dni zbierze się zespół kilku ministrów, który przedyskutuje kwestię budowy tej zapory

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook