Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Milczałem, bo... nie miałem netu

09.08.2015

Były kandydat na prezydenta Paweł Kukiz wyjaśnił na Facebooku, dlaczego od kilku dni nie zabierał głosu ws. politycznych.

Okazuje się, że przyczyną jego medialnej absencji był... brak połączenia z siecią. „Przez kilka dni milczałem bo... nie miałem netu.  Od wtorku byliśmy na Wybrzeżu (Hel,Władysławowo, Łeba, Ustka) i z WoJOWnikami propagowaliśmy wrześniowe referendum. Grają Górale z zespołu Krywań, ja śpiewam dwie piosenki i wspólnie z Alanem Kimalą tłumaczymy ludziom na czym polega bandytka obecnego ustroju RP” - czytamy w poście Kukiza.

„Dziś gram w Łodzi. Zarobkowo :-). Bo tamte nadmorskie występy są absolutnie "za free". Inaczej- organizowane są za kasę, która mogła zostać w mojej kieszeni. Niemała :-). Piszę o tym, bo czytałem właśnie w necie sugestie przeróżnych mediów, że trzepię kasiorę nad morzem” - pisze b. kandydat na prezydenta. 

Paweł Kukiz zapowiedział, że będzie kontynuował swoją podróż. „Jutro w Warszawie mamy spotkanie Sztabu, a we wtorek powrót na Wybrzeże - 11.08 Darłowo, 12.08 Mielno i 13.08 Kołobrzeg. Dobrej Niedzieli, Przyjaciele! :-)” - podkreśla Kukiz.

Okazuje się, że nawet tak prozaiczne problemy jak brak internetu mogą pokrzyżować plany człowieka z aspiracjami do najwyższego urzędu w państwie...

gah

[fot. Fratria]

Słowa kluczowe:

referendum

,

wybrzeże

,

zespół

,

ludzie

,

Kukiz

Warto poczytać

 1. 05KACZYNSKITVTRWAMSI27072017 27.07.2017

  Kaczyński: Idźmy do przodu, by kolejne ważne sprawy były załatwione

  Lider PiS przyznał: Mam obowiązek powiedzieć, że decyzja pana prezydenta to był błąd, poważny błąd, ale idziemy do przodu.

 2. 02CHMIELNA70UCHYLONASI27072017 27.07.2017

  Komisja ds. reprywatyzacji naprawia gigantyczną aferę w stolicy

  Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji uchyliła decyzję prezydent Warszawy ws. Chmielnej 70. To grunt tuż przy Pałacu Kultury warty 160 mln zł. Wyłudzono go, mimo że dawny właściciel uzyskał już odszkodowanie. Komisja podjęła decyzję na swoim niejawnym posiedzeniu.

 3. SzymanskiFlickr 27.07.2017

  Szymański o propozycji spotkania KE-V4: jest wiele spraw, które wymagają rozmowy

  Jest wiele trudnych spraw, które wymagają politycznej wyobraźni i szczerej rozmowy; Polska jest zawsze gotowa do takiego dialogu - powiedział w czwartek PAP wiceszef MSZ ds. europejskich Konrad Szymański odnosząc się do propozycji spotkania w formacie KE-V4.

 4. Policja 27.07.2017

  Nowoczesna: mamy dziś do czynienia z państwem policyjnym

  "Państwo policyjne" - tak poseł Nowoczesnej Adam Szłapka skomentował doniesienia "GW", według których policja śledziła lidera partii Ryszarda Petru. Zażądał w tej sprawie wyjaśnień od premier Beaty Szydło i zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

 5. lichocka16062017 27.07.2017

  Lichocka: Timmermans nie ma podstaw, żeby pouczać polski Sejm, jakie ma uchwalać ustawy

  Wiceszef KE Frans Timmermans nie ma żadnych podstaw, żeby pouczać Polaków i polski Sejm, jakie mają uchwalać ustawy - uważa posłanka PiS Joanna Lichocka z Rady Mediów Narodowych. Sądownictwo to kwestia państw członkowskich i politykom KE nic do tego - dodała.

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook