Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: JOWy eliminują przekrętasów i inne kanalie

10.11.2014

Paweł Kukiz znany z bezkompromisowej postawy ostro skomentował aferę z udziałem posłów PiS-u, którzy próbowali wyłudzić publiczne pieniądze na wyjazd do Hiszpanii.

„Jeśli Kaczyński słowa dotrzyma i te pajaco-jumaki zostaną wywalone z PiS to duży plus dla niego” - pisze muzyk na Facebooku.

Dodaje, że „sporo rzeczy o Hofku”. „I już dawno 'biłem w dzwon'. Koleżka razem z Czarneckim na Majdanie w czasie gdy ginęli ludzie zafundowali sobie z naszej kasy kolacyjkę za ponad 800 euro. To tylko jeden z 'przykładzików'. O żonce w KGHM nie wspomnę” - wymienia Kukiz.

Paweł Kukiz przechodzi następnie do postulatu, o który walczy od lat. „Nie miałbym nic przeciw temu by zaczął (Kaczyński – red.) mówić o konieczności zmiany ordynacji wyborczej na JOW-owską bo ta ordynacja w ogromnej mierze eliminuje z życia politycznego przekrętasów i inne kanalie” - pisze Kukiz.

„Myślę, że wkrótce dotrze do Kaczyńskiego, że w proporcjonalnej NIE MA SZANS na przejecie władzy. Dlaczego? Bo NIGDY w historii państw posługujących się tą ordynacją nie zaistniał precedens, by jedna partia mogła samodzielnie sprawować władzę. A Kaczyński nie ma z kim wejść w koalicję. Proste. No chyba, że boją się rządzenia. Znacznie wygodniej trwać w "opozycji" i za tę sama kasę co rządzący krzyczeć z mównicy, że "nie jest dobrze". Aż do śmierci. Polski” - przekonuje Kukiz.

Zdaniem Pawła Kukiza wprowadzenie w Polsce JOWów jest lekiem na całe zło...

ez
[Fot. Arch. P.Kukiza]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook