Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: JOWy eliminują przekrętasów i inne kanalie

10.11.2014

Paweł Kukiz znany z bezkompromisowej postawy ostro skomentował aferę z udziałem posłów PiS-u, którzy próbowali wyłudzić publiczne pieniądze na wyjazd do Hiszpanii.

„Jeśli Kaczyński słowa dotrzyma i te pajaco-jumaki zostaną wywalone z PiS to duży plus dla niego” - pisze muzyk na Facebooku.

Dodaje, że „sporo rzeczy o Hofku”. „I już dawno 'biłem w dzwon'. Koleżka razem z Czarneckim na Majdanie w czasie gdy ginęli ludzie zafundowali sobie z naszej kasy kolacyjkę za ponad 800 euro. To tylko jeden z 'przykładzików'. O żonce w KGHM nie wspomnę” - wymienia Kukiz.

Paweł Kukiz przechodzi następnie do postulatu, o który walczy od lat. „Nie miałbym nic przeciw temu by zaczął (Kaczyński – red.) mówić o konieczności zmiany ordynacji wyborczej na JOW-owską bo ta ordynacja w ogromnej mierze eliminuje z życia politycznego przekrętasów i inne kanalie” - pisze Kukiz.

„Myślę, że wkrótce dotrze do Kaczyńskiego, że w proporcjonalnej NIE MA SZANS na przejecie władzy. Dlaczego? Bo NIGDY w historii państw posługujących się tą ordynacją nie zaistniał precedens, by jedna partia mogła samodzielnie sprawować władzę. A Kaczyński nie ma z kim wejść w koalicję. Proste. No chyba, że boją się rządzenia. Znacznie wygodniej trwać w "opozycji" i za tę sama kasę co rządzący krzyczeć z mównicy, że "nie jest dobrze". Aż do śmierci. Polski” - przekonuje Kukiz.

Zdaniem Pawła Kukiza wprowadzenie w Polsce JOWów jest lekiem na całe zło...

ez
[Fot. Arch. P.Kukiza]

Warto poczytać

 1. 53732015-STEFCZYK-fotonastefczykinfo-635x357-TP4 18.01.2018

  artykuł

 2. 18.01.2018

  Mocna wypowiedź Antoniego Macierewicza w sprawie aneksu WSI. Wszyscy na to czekamy!

  - Aneks do raportu z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych powinien zostać ujawniony przez prezydenta Andrzeja Dudę.

 3. 18.01.2018

  Historyczne przemówienie. Andrzej Duda wystąpił przed Radą Bezpieczeństwa ONZ

  - Nie tylko agresja, ale próby budowania agresywnych zdolności stanowią naruszenie międzynarodowych norm - powiedział prezydent Andrzej Duda w Nowym Jorku.

 4. 18.01.2018

  To jest pogrom. PiS z trzykrotnie większym poparciem niż PO

  Gdyby wybory odbyły się w styczniu, na PiS zagłosowałoby 44 proc. osób deklarujących udział w głosowaniu, PO uzyskałaby 15 proc. poparcia, do Sejmu weszłyby też Nowoczesna (6 proc.) i Kukiz'15 (5 proc.) - wynika z sondażu CBOS przeprowadzonego po rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego

 5. 18.01.2018

  Lekarz nie chciał obsługiwać ludzi z PiS. Po awanturze medialnej zmienił zdanie

  Swoją "akcję" uważa teraz za niezrozumiany dowcip i zaleca wszystkim więcej dystansu do rzeczywistości. Słynny w ostatnich dniach lekarz przekonuje, że nigdy nie odmówił pomocy żadnemu pacjentowi

 6. 18.01.2018

  Duda podziękował Trumpowi: Musimy kontynuować zwalczanie tego zjawiska

  Prezydent Andrzej Duda podziękował na Twitterze Donaldowi Trumpowi za demaskowanie zjawiska fake news. To reakcja na przyznanie przez prezydenta USA nagród dla mediów w tej kategorii

 7. 18.01.2018

  Kaczyński: nie zmieniamy stanowiska ws. reparacji

  Nie zmieniamy stanowiska w sprawie reparacji - oświadczył prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński

 8. 18.01.2018

  Szokujący wyrok. Jacek Piekara ma zapłacić pół miliona złotych za wpis w internecie

  W październiku 2016 roku na Twitterze Piekara zasugerował, iż Wellman nie grozi aborcja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook